Какво трябва да се носи в родилното - списък, съвети?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Какво трябва да се носи в родилното - списък, съвети?

Мнениеот renetka » 01 Мар 2019, 15:16

Принципно съм чувала, че частните болници осигуряват почти всичко, докато в държавните трябва да си носиш и лъжицата...
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Какво трябва да се носи в родилното - списък, съвети?

Мнениеот Yarost » 08 Мар 2019, 16:32

Има доста доза истина в това което казваш. Частните болници облекчават доста това процес. Една бременна не може в този момент да мисли какви консумативи да носи. Много по-добре би било, ако всички болници се грижат за това.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Какво трябва да се носи в родилното - списък, съвети?

Мнениеот Lisandra » 12 Мар 2019, 17:32

Dalia написа:Аз съм раждала и двата пъти в частна болница и освен чехли, четка и паста за зъби и документите необходими ми за раждането, нищо друго не съм носила. Комплектът за изписване на бебето ми го донесоха ден преди да ни изпишат. Много бях доволна от условията тогава, но преди доста време си беше, сега дали така още стоят нещата не зная.

В частните болници, даже и чехли дават. Най-хубавото е, че осигуряват и помпа за кърма. Единственото, което трябва да се занесе е комплект за изписване на бебето.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Какво трябва да се носи в родилното - списък, съвети?

Мнениеот renetka » 19 Мар 2019, 15:35

Ами малко са болниците, които могат да осигурят на родилката едни нормални условия, в които да не изискват от нея да си носи и сапуна. Както го казахме вече това са предимно частни болници.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Какво трябва да се носи в родилното - списък, съвети?

Мнениеот annamaria » 22 Мар 2019, 16:02

В частните болници нивото е съвсем друго. Напълно оправдани са и по-високите цени, защото е включено всичко и получаваш нормално човешко отношение. Например винаги ми е било чудно какво се случва с този един пакет памперси, които държавните болници изискват от бременната преди до постъпи да ражда?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Предишна

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта