ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Авг 2015, 17:37

Те много неща не са удачни, ама се случват, тука сме като кожудери някакви сериозни!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот mix_twix » 09 Дек 2015, 13:50

sofi_black написа:
mix_twix написа:
Локумът написа:Можее, може! Не знам дали е удачно да ви покажа каква снимка видях онзи ден, но жената беше с блуза на дупки и без сутиен, всичко си имаше на показ! :mrgreen:

Едва ли е удачно да покажеш това, освен ако не си излиза така навън... :roll: :D
Ми не знам до колко беше истина снимката, видях я в нета, ама мацката си беше на кафе.. на зърна. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Яну 2016, 17:10

Добре де хора, дори и да съм против, както съм, то в никакъв случай не мога да кажа, ч еми е удобно да ходя без него. Нямам толкова готин бюст, че да си позволя да го мятам без сутиен. :) То не е само до желанието, трябва да има и начин.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот Stefany_Nik » 23 Ное 2018, 11:06

Всяка жена сама си знае и преценя. Някои мразят да носят сутиен, стяга им и затова избягват.
Аз лично нося винаги, струва ми се естетически по-красиво.
Stefany_Nik
 
Мнения: 97
Регистриран на: 12 Ное 2018, 12:35

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот Никол_20 » 03 Дек 2018, 15:30

Стига бе :mrgreen: Без сутиен само у дома. Малък, голям бюст - все тая. По-есететическо е със сутиен, точка. Да не говорим пък да отидеш на работа без... :roll:
Аватар
Никол_20
 
Мнения: 71
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:13

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот Дороти » 18 Дек 2018, 16:43

С малък или голям бюст - все тая. То просто е грозно без сутиен. Сега, вкъщи всеки да ходи както си иска, но навън просто е неприемливо.
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот Dalia » 18 Дек 2018, 18:53

Без сутие,н само у дома и аз съм съгласна! То и да искам не мога да изляза и без де, с тоя моя бюст. И ако съм с някой от по-модерните сутиени после тъй ме боли гърбът, че просто не е истина, не мога да си предтсвя, ако ги пусна свободно, какво ли чудо ще е :lol:
Вие имате ли подобен проблем? Аз в последно време съм се зачудила, от къде да си намеря удобен сутиен, в магазините продават все 1 малки и неудобни :sad: Преди време си бях купувала на Триумф, ама и той не излезе кой знае колко качествен, не си заслужаваше въобще парите, явно и тях са ги побългарили вече. Сега се замислям за друга марка, но пак струва доста пари и още се чудя. Ще съм благодарна, ако споделите, момичета с голям бюст, какви сутиени си купувате? :thankyouyellow:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот Fury » 15 Апр 2019, 12:41

Аз вкъщи също не нося, ама навън - не ми се струва адекватно. Все едно да си без бельо. Не знам. То и естетически погледнато - със сутиен гледката е в пъти по-хубава :grin:
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот Lana » 15 Апр 2019, 13:45

Аз нося спортни сутиени, тип бюстиета. Тия с гадните банели не мога да ги търпя и не ги нося. Ама то зависи и от бюста. Не за всяка жена е ок да бъде само с бюстие...
Аватар
Lana
 
Мнения: 87
Регистриран на: 04 Дек 2018, 15:04

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот Dalia » 02 Май 2019, 18:15

rabotnata pchela написа:Добре де хора, дори и да съм против, както съм, то в никакъв случай не мога да кажа, ч еми е удобно да ходя без него. Нямам толкова готин бюст, че да си позволя да го мятам без сутиен. :) То не е само до желанието, трябва да има и начин.

Аз съм със същия проблем... След 2 деца и доста години зад гърба си не мога да си предтсвя да тръгна без сутиен, ще е голяма атракция :lol: :lol: :lol: сега ми дойде на ум един виц по този случай :lol:
Бабка, пенсионерка, се обажда на личният лекар:
- Така и така, решила съм да се самоубия, с отрова, с въже или да се застрелям?
- Застреляй се.
- А къде да стрелям, в корема, в главата, в сърцето?
- В сърцето.
- А къде е сърцето?
- ПОД ЛЯВАТА ЦИЦА!!!
След половин час, докарват бабичката, гръмнала се малко над лявото коляно...

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта