Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот black » 18 Фев 2016, 13:07

Ваня Стойчева написа:
analizatorka написа:Ще си правя експерименти с хората - ще им казвам какво мисля за тях и ще бъда откровена за абсолютно всичко :mrgreen: . На някои няма да им е весело, но хубавото е, че на мен няма да ми пука :mrgreen:

Дали ще искаш да те запомнят като гаднярка? Всъщност надали би направила това. Сигурно ще прекараш времето със семейството си, защото то е най-важното.


Това трябва да е практика през целия живот :grin: . Трудно се живее така, но поне знаеш кои са истинските хора около теб и всички са наясно.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот Krum » 25 Май 2016, 13:39

black написа:
Ваня Стойчева написа:
analizatorka написа:Ще си правя експерименти с хората - ще им казвам какво мисля за тях и ще бъда откровена за абсолютно всичко :mrgreen: . На някои няма да им е весело, но хубавото е, че на мен няма да ми пука :mrgreen:

Дали ще искаш да те запомнят като гаднярка? Всъщност надали би направила това. Сигурно ще прекараш времето със семейството си, защото то е най-важното.


Това трябва да е практика през целия живот :grin: . Трудно се живее така, но поне знаеш кои са истинските хора около теб и всички са наясно.

Клато е практика си викаш в последния ден *** ги , ще си прая каквото си искам. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот Alex_mor » 09 Мар 2017, 14:48

Не ми се иска да си мисля такива неща, какво бих направил, може би ще гледам по-бързо да ги приключа. :mrgreen:
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот m0n4eto » 09 Мар 2017, 15:50

Alex_mor написа:Не ми се иска да си мисля такива неща, какво бих направил, може би ще гледам по-бързо да ги приключа. :mrgreen:



Хаха има нещо такова, иначе ще е по-мъчително да се чудиш какво ще стане. :mrgreen:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот Malina » 09 Мар 2017, 17:01

Аз също бих се депресирала, надали ще тръгна да правя велики дела... ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот Ani_ » 06 Фев 2019, 11:51

И друг път ми е минавало през ума дали бих продължила да живея, както досега, или обратното - като за последно.
Май бих прекарала цялото време с най-любимите си хора.
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот РениСто » 15 Апр 2019, 14:14

Ще прочета книгите, които са ми в списъка. Ще отида поне до една от мечтаните ми дестинации. Ще кажа на близките си хора всичко, което мисля за тях - наистина всичко. Ще си купя дрехи, които винаги съм харесвала, но съм смятала, че няма да ми отиват.
РениСто
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Апр 2019, 11:16

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта