Подкрепяте ли протестната окупация на студентите?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Подкрепяте ли протестната окупация на студентите?

Мнениеот Harmony » 24 Окт 2013, 10:55

Окупацията на студентите от 272 аудитория на Софийски университет, не е била прекъсната и през нощта, като обясниха, че за сега остава безсрочна. Младите надежди стоят твърдо зад убежденията си и очакват моралната подкрепа на своите преподаватели.

Много се радвам, че нещата се развиват в този дух, т.е. протестите се качват на едно горно ниво. Положението нямаше изгледи да се промени, докато хората излизаха на по кафенце или бира пред парламента. Сега студенти са с ясни искания и възгледи за промяна са на ход, което е особено обнадеждаващо. :idea:

:!: На мен най-много ми хареса от изказванията на студентите, че не вярват на „новоизлюпени спасители”, а искат да вземат нещата в свои ръце, като по ботевски са избрали пътя на борбата. :!:

Това, което исках да разбера дали вие, т.е. народа би подкрепил протестната окупацията на студентите?
Защото българския манталитет е малко по-странен и различен.
Пак ли ще има мнения, може би на по-възрастни хора, че те са млади, нищо не са видели от живота и не могат да направят нищо за една драстична промяна? :?:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Подкрепяте ли протестната окупация на студентите?

Мнениеот MollyDolly » 24 Окт 2013, 11:02

Ха, не зная кой няма да я подкрепи. Аз съм изключително горда с нашите млади умове. Наистина е по ботевски желанието им за борба, не мислих, че биха се появили скоро подобни личност, но шапка им свалям!
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Подкрепяте ли протестната окупация на студентите?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 12 Сеп 2019, 16:49

Подкрепям всяка форма на протест, която е срещу произвола на управляващите и е за по-добър живот на гражданите на България.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта