Мога ли да спра пушенето с помощта на електронна цигара?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Мога ли да спра пушенето с помощта на електронна цигара?

Мнениеот tano » 12 Сеп 2019, 14:45

От много време се мъча да спра цигарите, но нищо не се получава. Издържам максимум два дни. А пуша минимум по една кутия на ден. Опитвам се да ги намаля, но и това не става. 2-3 дни пуша по 10 цигари, после си ги наваксвам двойно. Много зле ми се отразява на финансите, а за здравето – да не говорим. И въпреки, че съм наясно, че се тровя всеки ден, не мога да намеря достатъчно силна мотивация да ги откажа. Пуши ми се и това е!
Дали няма да стане номерът с електронна цигара? Чувал съм, че някои хора така са ги отказвали. А може би знаете някой по-ефикасен метод за отказване от тютюнопушенето?
tano
 
Мнения: 121
Регистриран на: 07 Авг 2019, 11:03

Re: Мога ли да спра пушенето с помощта на електронна цигара?

Мнениеот Monika_Spasova » 12 Сеп 2019, 16:14

Няма да се откажеш, повечето хора или продължават да пушат, но електронна цигара, или пушат нея, пушат обикновени и после се връщат към обикновените. Единствения начин е като всяка една зависимост, няма намаляване, спираш и това е. Ще издържиш, вземаш си солети и си хапваш, когато решиш да пушиш, или се разхождаш ит .н.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Мога ли да спра пушенето с помощта на електронна цигара?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 12 Сеп 2019, 16:20

И аз подкрепям мнението на Моника. Няма такъв момент със заместители, брат! Или ги спираш от раз, или продължаваш да пушиш. Единствения шанс електронната цигара да те откаже от пушенето е щото е гадна!
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Мога ли да спра пушенето с помощта на електронна цигара?

Мнениеот Theresa » 12 Сеп 2019, 21:05

Колкото може да спрете месото с кренвирши от соя. Никак.
Theresa
 
Мнения: 96
Регистриран на: 22 Юли 2018, 20:59


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта