Стара Загора: Откриват болница за плюшени мечета

Бизнес, политика, шоубизнес, забава или всичко от света около нас.....по дати

Стара Загора: Откриват болница за плюшени мечета

Мнениеот FramarModRosi » 11 Фев 2013, 10:07

Сдружение "Самаряни" и Медицински факултет - Асоциацията на студентите по медицина в България - Стара Загора ви канят на откриването на болница за плюшени мечета. Събитието „Болница за плюшени мечета", посветено на детското здраве е международен проект за деца между 3 и 7 години, организиран от студенти по медицина в цял свят. Забавлявайки се, децата получават ценни съвети за здравословен начин на живот.
„Донесете любимата плюшена играчка, която е болна, за да я прегледаме и излекуваме! Когато играем заедно, страхът от болници и бели престилки изчезва.”, призоваха организаторите…
BEAR.jpg
BEAR.jpg (6.23 KiB) Прегледано 225 пъти

Събитието ще се проведе през идния уикенд (на 16 и 17 февруари) от 11.30 до 15.00 часа, в Мол Галерия - Стара Загора. Инициативата се осъществява още благодарение на: Национален алианс на хората с редки болести, Дебра България и БАТО.
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: Стара Загора: Откриват болница за плюшени мечета

Мнениеот Мики Маус » 12 Сеп 2019, 17:23

Хубава инициатива, но аз съм на мнение, че каквито и мерки да предприемем страхът от болници и бели престилки никога не изчезва напълно.
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Стара Загора: Откриват болница за плюшени мечета

Мнениеот Паулу Коелюв » 13 Сеп 2019, 09:27

Мики Маус написа:Хубава инициатива, но аз съм на мнение, че каквито и мерки да предприемем страхът от болници и бели престилки никога не изчезва напълно.


Полезно е за децата, ама си прав. Мен и до сега ме е страх от доктори и болници... :wink:
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09


Назад към Медиен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта