Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот i.ivanov77 » 19 Окт 2019, 15:16

Сигурно ще ме сметнете за параноичен. Преди време се опасявах, че синът ми взема наркотици, защото се движеше с такава компания, а сега и това... Всъщност от там тръгнаха нещата. Не бях казал на майка му, за да не я тревожа, а него се опитвах да убедя да направим тест за наркотици. Предупредих родителите на приятелчетата му, те го награбили що ги е издал и така... скарахме се. Имаше и реплики от сорта на : „Ти не си ми баща! Не искам да те виждам повече!” и т.н. Естествено не обръщам внимание на такива пубертетски изблици. Нормални са. Но жена ми разбра за цялата работа и ми вдигна скандал в защита на детето. И тука идва лошото. В яда си ли, в подкрепа на сина ли намекна, че наистина не съм му баща. Направо се втрещих и не знаех какво да кажа. После като я питах се оправда, че ми била бясна и ми наговорила каквото й дойде. Сега се държим все едно нищо не е станало, но ми тъка отвътре... Пиша го всичкото това тука, защото не съм го споделял с никого, срам ме е да го кажа дори на приятелите и да им поискам съвет. Хем ме е срам, хем ме е яд и не зная какво да правя. Помагайте! Външните хора по-ясно и по-безпристрастно виждат нещата.
i.ivanov77
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Сеп 2019, 14:49

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот Валент » 19 Окт 2019, 16:43

Провери сходимоста на кръвните ви групи.Ако там има сходимост остава ДНК тест, ако няма е ясно, че не си бащата.
Валент
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Окт 2019, 16:39

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот Мики Маус » 19 Окт 2019, 18:49

И ако се окаже, че не си му биологичен баща, какво ще направиш?
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот i.ivanov77 » 19 Окт 2019, 19:43

Мики Маус написа:И ако се окаже, че не си му биологичен баща, какво ще направиш?

Това е проблема. Женени сме от 16 години, малкия е на 14... значи ако е ставало нещо, ще е било след сватбата. Направо не знам!
i.ivanov77
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Сеп 2019, 14:49

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 19 Окт 2019, 20:13

Извинявам се, че се меся в мъжкия ви разговор, но мисля, че едобре да получиш съвет и от жена. И съвета ми е да се успокоиш и да помислиш какво означават за теб жена ти, детето ти и семейството ти и има ли смисъл да ровиш в минали работи. Още повече, че жена ти може изобщо да не е имала това предвид, а че не си добър баща. Била е ядосана. Всички в яда си казваме неща, които не винаги са истина и за които после съжаляваме.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот i.ivanov77 » 21 Окт 2019, 13:59

lyuta_chushka95 написа:Извинявам се, че се меся в мъжкия ви разговор, но мисля, че едобре да получиш съвет и от жена. И съвета ми е да се успокоиш и да помислиш какво означават за теб жена ти, детето ти и семейството ти и има ли смисъл да ровиш в минали работи. Още повече, че жена ти може изобщо да не е имала това предвид, а че не си добър баща. Била е ядосана. Всички в яда си казваме неща, които не винаги са истина и за които после съжаляваме.


Благодаря за съвета! Не мисля, че жена ми го каза просто ей така или в друг смисъл. Много ги обичам, но твърдо съм решил да разбера истината!
i.ivanov77
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Сеп 2019, 14:49

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 21 Окт 2019, 17:35

i.ivanov77 написа:
lyuta_chushka95 написа:Извинявам се, че се меся в мъжкия ви разговор, но мисля, че едобре да получиш съвет и от жена. И съвета ми е да се успокоиш и да помислиш какво означават за теб жена ти, детето ти и семейството ти и има ли смисъл да ровиш в минали работи. Още повече, че жена ти може изобщо да не е имала това предвид, а че не си добър баща. Била е ядосана. Всички в яда си казваме неща, които не винаги са истина и за които после съжаляваме.


Благодаря за съвета! Не мисля, че жена ми го каза просто ей така или в друг смисъл. Много ги обичам, но твърдо съм решил да разбера истината!


Както си решиш, но какъвто и да е резултата - помисли си хубавичко преди да направиш нещо глупаво, за което ще съжаляваш после...
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот marchinko73 » 22 Окт 2019, 14:21

Леле човек, много спокойно ги обясняваш тия работи! Аз ако бях на твое място до сега да съм избеснял и да съм им теглил майните! Как може да те лъже толкова време?! Още ли не си направил теста? Задължително го направи!
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот i.ivanov77 » 23 Окт 2019, 16:46

marchinko73 написа:Леле човек, много спокойно ги обясняваш тия работи! Аз ако бях на твое място до сега да съм избеснял и да съм им теглил майните! Как може да те лъже толкова време?! Още ли не си направил теста? Задължително го направи!


Не знам, човек... Кофти ми е. Обаче теста задължително ще го направя. Казах на жена ми, че искам да направим тест за бащинство и тя ми вдигна скандал отново - че не съм й имал доверие, че нямала предвид това, което е казала... Почнах вече да се убеждавам, че има нещо... Или пък се самонавивам. Не знам...
i.ivanov77
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Сеп 2019, 14:49

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот Мики Маус » 24 Окт 2019, 17:37

Според мен се самонавиваш и правиш от мухата слон... ама ти си знаеш! Успокой се, помисли и тогава реши какво ще правиш. Ядосаният човек не взема правилни решения.
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта