24.02.2014 – Риби – Склонни сте да идеализирате!

24.02.2014 – Риби – Склонни сте да идеализирате!

Мнениеот FramarModKalina » 24 Фев 2014, 10:19

ОВЕН (21 март– 20 април)
Всичко около вас се променя бурно. Това не означава, че трябва да стоите и чакате, докато всичко се нареди по ваш вкус, а се заемете да продължите напред. Днешната енергия ви помага да откривате и опознавате нови неща, които ще ви бъдат от полза в бъдеще!

ТЕЛЕЦ (21 април– 21 май)
Време е да направите предпролетно почистване, чрез което ще се освободите не само от стари вещи, но и от енергия, която не ви влияе добре! Възможно е да изпитате криза на личността, от която ще се отървете, ако вземете бързо необходимите мерки за това!

БЛИЗНАЦИ (22 май– 21 юни)
В период на промяна сте. Търсите нещо ново – сродна душа, било то от същия или противоположен пол, имате нужда от човек, който ви разбира и подкрепя! Добре е да направите разбор на нужно и ненужно, увеличете бюджета си, като се отървете от стари вещи!

РАК (22 юни– 22 юли)
Имате нужда да правите неща, които ви харесват, такива които са само за вас! Самоусъвършенстването, към което се стремите ще ви донесе не само удовлетворение, а и със сигурност ще ви послужи за по нататъшна смяна на професията и работното място!

ЛЪВ (23 юли– 22 август)
Днес при най-кратък досег с духовен човек, ще получите безценен съвет, не отминавайте с лека ръка, а се замислете над думите и съветът му. Имате особено влечение към морето, въпреки че не е сезон, то ви успокоява и ви кара да се чувствате на мястото си, когато сте покрай него!

ДЕВА (23 август– 22 септември)
Днес ви очакват конфликти, които не трябва да приемате прекалено тежко въпреки цялата негативна енергия, която е насочена право към вас! Замислете се за грешките си и ако не пред друг, признайте пред себе си. В края на денят си осигурете пълноценна почивка, имате нужда!

ВЕЗНИ (23 септември– 22 октомври)
Днес нараства вашата жизнена енергия, както и интуицията, възползвайте се от това и се порадвайте, че знаете всичко, преди то да се е случило. Ще ви бъде от полза и в работата, ще можете да се издигнете. Радвате се на близост и спокойствие в семейните отношения!

СКОРПИОН (23 октомври– 22 ноември)
Насочете вниманието си към неща, които си заслужават. Не се хабете за неща, които знаете, че така или иначе ще се окажат провал заради чужди грешки! Бъдете внимателни с физическата дейност днес, тъй като са възможни нежелани контузии, които ще се окажат сериозни пречки!

СТРЕЛЕЦ (23 ноември– 21 декември)
Добре е днес да се огледате и да решите радикални въпроси в любовен план. Бъдете внимателни с харчовете ще се окаже, че не сте толкова пресметливи, колкото изглеждате! Най-важното в този период е да бъдете спокойни, опънатите нерви не ви помагат, само могат да навредят!

КОЗИРОГ (22 декември– 20 януари)
Завладени сте от оптимистични мисли, разбира се премесени с малко или много ирония, от която няма как да избягате! Някои от вас днес ще срещнат човека на мечтите си, а други ще се разделят с този, които малко или много ги е безпокоил до този момент!

ВОДОЛЕЙ (21 януари– 19 февруари)
Днес изпълнявате мисията на живота си, да, ще бъдете център на внимание. Имате особено пълноценно общуване с всичко около вас – колеги, приятели. Ще получите предложение, ако не сте успели да починете през уикенда, нека такава да бъде и цялата седмица, отидете на клуб и не отказвайте забавления!

РИБИ (20 февруари– 20 март)
Склонни сте да идеализирате всичко, което харесвате, най-вече човекът, в който сте влюбен, както и отношенията си с него! Предполага се, че разбирате, че всички около вас виждат това, не преигравайте! Възможно е да възникне нова романтична връзка, която да осмисли ежедневието ви!
FramarModKalina
 
Мнения: 282
Регистриран на: 01 Окт 2013, 14:04

Re: 24.02.2014 – Риби – Склонни сте да идеализирате!

Мнениеот mimeto96 » 24 Фев 2020, 09:58

РИБИ (20 февруари– 20 март)
Склонни сте да идеализирате всичко, което харесвате, най-вече човекът, в който сте влюбен, както и отношенията си с него! Предполага се, че разбирате, че всички около вас виждат това, не преигравайте! Възможно е да възникне нова романтична връзка, която да осмисли ежедневието ви!

Ами аз съм си такава - наивна идеалистка. :grin: Не мисля, че е чак толкова лошо... А романтичната връзка си я имам - благодаря! :wink:
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: 24.02.2014 – Риби – Склонни сте да идеализирате!

Мнениеот lyuta_chushka95 » 24 Фев 2020, 10:16

mimeto96 написа:РИБИ (20 февруари– 20 март)
Склонни сте да идеализирате всичко, което харесвате, най-вече човекът, в който сте влюбен, както и отношенията си с него! Предполага се, че разбирате, че всички около вас виждат това, не преигравайте! Възможно е да възникне нова романтична връзка, която да осмисли ежедневието ви!

Ами аз съм си такава - наивна идеалистка. :grin: Не мисля, че е чак толкова лошо... А романтичната връзка си я имам - благодаря! :wink:

Това, че идеализираш нещата и си прекалено доверчива, не винаги е много хубаво... Не искам да съм лош пророк, но може и да си изпатиш и то много лошо. Защото не всички хора са добри... Някои ще искат да се възползват от твоята наивност.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55


Назад към Звездите днес - Вижте своя седмичен хороскоп

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта