Хранителните добавки - какви са те?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: "ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ"

Мнениеот petyo62 » 04 Окт 2019, 15:00

Аз лично винаги съм се чудел как едно хапче може да ти замести необходимите витамини и минерали. Както казва авторът на темата: Замислете се нашите дядовци и пра-дядовци как са доживели здрави до толкова години. Тогава мултивитамини не е имало.
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: "ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ"

Мнениеот lyuta_chushka95 » 14 Окт 2019, 17:31

petyo62 написа:Аз лично винаги съм се чудел как едно хапче може да ти замести необходимите витамини и минерали. Както казва авторът на темата: Замислете се нашите дядовци и пра-дядовци как са доживели здрави до толкова години. Тогава мултивитамини не е имало.

Вярно е! Също така е вярно, че синтетичните витамини не се усвояват толкова добре от тялото, колкото витамините от плодовете и зеленчуците. Химията не решение.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Препоръчайте ми таблетки за отслабване

Мнениеот MIMI_83@abv.bg » 29 Ное 2021, 19:53

Таблетки за спомагане на сваляне на килограми? Благодаря!
MIMI_83@abv.bg
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Ное 2021, 19:48

Re: Препоръчайте ми таблетки за отслабване

Мнениеот AnnF » 02 Авг 2022, 15:21

MIMI_83@abv.bg написа:Таблетки за спомагане на сваляне на килограми? Благодаря!


Искам да кажа веднага, че бях предпазлива към хранителните добавки и средствата за отслабване! Чух много отрицателни отзиви и разочарования. Реших да опитам Guavital+, защото вече бях в безнадеждно положение и много ми хареса съставът му: естествени екстракти, за действието за които чух много.

Поръчах средството на официалния уебсайт. Седмица по-късно забелязах, че започнах да се храня по-бързо и гладът престана да засенчва целия ум. В резултат на това наистина отслабнах. Действието на коктейла приятно ме впечатли. Зарадва ме липсата на странични свойства. След края на курса минаха 7 месеца и теглото ми остана нормално. Най-накрая се сбогувах с излишните килограми! Тялото ми се стегна и стана стройно.

Надявам се моята тайна да ви помогне. В крайна сметка всичко е толкова просто: вкусен коктейл 2 пъти на ден и тялото ви започва да изгаря излишъка.
AnnF
 
Мнения: 6
Регистриран на: 12 Юли 2022, 09:35

Re: Хранителните добавки - какви са те?

Мнениеот tornado » 28 Юни 2023, 19:29

Аз съм за хранителните добавки, особено за спорт. Неслучайно и лекари и нутриционисти ги препоръчват - много зависи кога, за какво се ползват и естествено индивидуалните особености на приемащия.
tornado
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Яну 2014, 23:35

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта