Представям ви сайт за свещи с бижута

Тук е мястото за вашата обява - купи, продай, размени!

Представям ви сайт за свещи с бижута

Мнениеот lubka_ilieva » 28 Дек 2021, 09:26

В сайта ще откриете ароматни соеви свещи. След, като свещта бъде запалена, ще откриете сребърно бижу с проба 925 на стойност 40лв/400лв
lubka_ilieva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Дек 2021, 09:20

Re: Представям ви сайт за свещи с бижута

Мнениеот plususerr » 01 Сеп 2022, 09:19

Какво мислите за продуктите на Capino? Аз лично съм очарована от качеството на продуктите. От това, което разбрах, се произвеждат в Италия, а както знаем, държавата е известната със спазване и възлагане на нови модни тенденции.
plususerr
 
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Юни 2022, 10:10

Re: Представям ви сайт за свещи с бижута

Мнениеот Ivana99 » 01 Сеп 2022, 09:23

plususerr написа:Какво мислите за продуктите на Capino? Аз лично съм очарована от качеството на продуктите. От това, което разбрах, се произвеждат в Италия, а както знаем, държавата е известната със спазване и възлагане на нови модни тенденции.


Здравей, и аз искам да искажа едно мнение за тях. Желая да ви споделя за ужасния ми опит с бижутата и решението, което открих наскоро. Тъй като работя по цял ден и се освобождавам след 19:00 от работа, а в моето малко градче почти няма магазини за бижута работещи в събота и неделя, се принуждавах да си купувам джунджурийки онлайн. За съжаление винаги след като пристигне или не харесвах качеството или не изглеждаше същото като на снимката. Е, този сайт ми харесва защото може да платиш за бижуто, след като си го разгледала, ако не ти хареса да го върнеш.
Ivana99
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Сеп 2022, 09:21


Назад към Търся/Предлагам

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта