Съществуват ли удобни обувки на висок ток?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот Касандра » 13 Юли 2018, 17:19

Когато избирам обувки, първо гледам външния вид. След това токчето (то трябва да е тънко и елегантно), височината (не бива да е твърде висок или прекалено нисък) и дали има платформа, за да не ми се уморяват краката. Накрая меря обувките и ги взимам, ако са удобни.
Аватар
Касандра
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Май 2018, 16:19

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот Милинка » 16 Юли 2018, 17:32

Обожавам обувки на ток-висок ток, но понеже съм висока и високия ток на мен ми идва доста :) Отделно не ми е удобен за цял ден. Избирам си среден ток -за поводи и квадратен ток-за работа и ежедневие-той е мн удобен. Напоследък я карам на равни подметки и пак ми е ок- те сега са с лъскавичко и тн.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот Dalia » 16 Юли 2018, 17:38

Аз много обичам обувки на ток, много по-женствени са ми от тези с напълно равна подметка и преди съм носила ежедневно обувки с 10 см токчета. Но с годините обувам все по-ниски и все по-ниски. Ежедневието ми е доста динамично и минавам доста км пеш докато заведа и прибера децата от училище и затова сега залагам на удобството и предпочитам мекички обувки от естествена кожа с много малко токче, хем красиви хем практични.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот Гълъбина_55 » 16 Юли 2018, 18:04

Рядко нося обувки на висок ток. Предпочитам по-ниски или такива с платформа. Иначе краката ми бързо се изморяват, а кожата започва да се зачервява и дори да се разранява. Затова предпочитам да не си вредя на здравето, а да заложа на практичното.
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Авг 2018, 14:20

Рядко нося, да не кажа никога, само по поводи и тогава избирам да са в удобен нисък размер, да не говорим на моите крака как седят едни стройни обувки, всено едно всеки момент ще се скършат. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот Jully » 16 Авг 2018, 12:50

Винаги съм на високи обувки, работя в офис и не мога да си позволя да идвам по дънки и маратонки.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот Niya » 29 Май 2019, 15:03

Не си падам аз по високия ток. Обувам такива обувки само по много официални поводи. Иначе искам да ми е комфортно и да не се прибирам пребита.
Niya
 
Мнения: 71
Регистриран на: 07 Май 2019, 11:07

Re: Съществуват ли удобни обувки за висок свод?

Мнениеот Пепи72 » 28 Авг 2019, 10:27

Стелки за висок свод все още не съм ползвала. Чувала съм обаче, че съществуват. Аз имам висок свод по рождение и като ученичка ми беше много трудно да ходя, защото се налагаше да нося ниски обувки. След като почнах да си купувам обувки с ток нещата се промениха. Намерила съм моята височина и моята извивка, така мога да ходя нормално. Съветът ми - открийте своята височина и своята обувка. Вярно е, че това донякъде ограничава изборът ни, но пък не е нужно да бъдем непременно в крак с модата. Добре е, че вече във всяка модна линия има подходящи обувки и за нас. Коя фирма да използвате не мога да ви кажа. Аз просто тръгвам по магазините и си харесвам, пробвам и ако се чувствам удобно - купувам.
Пепи72
 
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Авг 2019, 09:31

Re: Съществуват ли удобни обувки за висок свод?

Мнениеот MIvanova » 29 Мар 2023, 11:35

И аз съм с направени индивидуални стелки - оформят ги по крака и ги слагам в обувки, не стават за сандали единствено. Тогава позвам на Шол силиконови подложки. Доволна съм :)
MIvanova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Мар 2023, 20:57

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта