Президентски избори в България - да се смеем или да плачем

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот niya_mazova » 16 Ное 2016, 13:19

Едни и същи ще са, няма какви други да са. Аз от 20 години гледам едни и същи лица, които се явяват на избори, които са в парламента и които се въртят във властта. Изборите показаха, че хората искат нови лица, нова политика. Лошото е, че старите муцуни се прикрепват към тях и се възползват. И така се въртим в кръг. Ако има предсрочни избори, пак същите големи партии ще са в битката. В България има знайни и незнайни партии, и все нови изникват, сумати движения, но направени от отцепили се от старите организации маймуни и затова хората не гласуват за тях. Всеки си приказва заучените приказки и обещания и с дела после нищо не променя.
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот Yunona » 16 Ное 2016, 14:05

zagrijena написа:Нали затова има екип, който да я научи как да се облича, пък ако не се научи, ще си ходи като недоразумение и ще й се смеят. Но това да ни е проблема.


Лошото е, че дамата е ПР, и то в министерство! Тоест от нея се очаква да е толкова наясно с протокола и с подходящия начин да се изказва, че да учи другите. А тя себе си не е научила. 90% беше сигурно, че тази вечер ще бъде представена като първа дама, а не беше положила минимални усилия да не излага съпруга си. Един час да беше посветила на разглеждане на снимки на първи дами, щеше да знае как да се представи. Но явно самочувствието и е толкова голямо, че е преценила, че знае достатъчно. Е, видя се колко знае.
Изключителен провал е Десислава Генчева - визия, маниери, начин на говорене...
И да, това е сериозен проблем, защото тя не е коя да е. И когато заради теб започнат да наричат съпруга ти (Президента!) Ал Бънди, трябва сериозно да се замислиш. Ако има с какво да мислиш, де...
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот Lisica » 16 Ное 2016, 14:50

На мен също ми направи лошо впечатление, особено, заради социалните мрежи, а външния й вид изобщо няма да го коментирам, с това костюмче в някаква вълна, разкопчана до гърдите и с тая къса пола, изглеждаше повече от абсурдно, можеше малко да се постарае! А рекциите й във фейсбук говорят точно за някоя социална звезда, решила да събере повече лайкове, така не се прави политика нито се поддържа президент.
Интересно ми е Yunona< да кажеш повече за връзката на Ал Бънди с нашия президент, видях един колаж, но там беше Йотова. :roll: :lol: :mrgreen:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот franky » 16 Ное 2016, 15:23

Не съм следила какво е писала или как се е изказвала бъдещата първа дама, но дано да не стане така, че да лепне петно на Радев. Не си заслужава заради човек от обкръжението му да бъде все в устата на хората. Както знаем, една жена може да издигне мъж, може и да го затрие :mrgreen: .
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот Pipilota » 16 Ное 2016, 16:26

franky написа:Не съм следила какво е писала или как се е изказвала бъдещата първа дама, но дано да не стане така, че да лепне петно на Радев. Не си заслужава заради човек от обкръжението му да бъде все в устата на хората. Както знаем, една жена може да издигне мъж, може и да го затрие :mrgreen: .

Тази може и да го зарине, да знаеш. Изглежда много опасна жена, ще я видим, мисля, че няма да стои настрани, както жената на Плевнелиев, а ще играе основна роля.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бойко Борисов ще изпълни ли обещанието си или няма да го изпълни?

Мнениеот Lollipop » 16 Ное 2016, 17:17

Сега за кой ще гласувате? :) За БСП? :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бойко Борисов ще изпълни ли обещанието си или няма да го изпълни?

Мнениеот exotic » 16 Ное 2016, 17:48

Нали имаше регистрирана партия БКП? Мисля за тях да гласувам :mrgreen: .
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот Yunona » 16 Ное 2016, 18:08

Lisica написа:Интересно ми е Yunona< да кажеш повече за връзката на Ал Бънди с нашия президент, видях един колаж, но там беше Йотова. :roll: :lol: :mrgreen:


Така е наистина, наистина за Йотова пишат. Ама тя и госпожа Радева много прилича на Пеги Бънди по стайлинг и поведение.
Не му е лесно на генерала - нито "служебната", нито "личната" жена стоят добре на мястото си :(
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот Bambaa » 16 Ное 2016, 20:47

Жените ще се оправят, ами той дано се справи с немалките предизвикателства, които го чакат. Добър, лош - той е президент и дано пази и защитава националните интереси.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот Локумът » 17 Ное 2016, 16:27

Yunona написа:
Lisica написа:Интересно ми е Yunona< да кажеш повече за връзката на Ал Бънди с нашия президент, видях един колаж, но там беше Йотова. :roll: :lol: :mrgreen:


Така е наистина, наистина за Йотова пишат. Ама тя и госпожа Радева много прилича на Пеги Бънди по стайлинг и поведение.
Не му е лесно на генерала - нито "служебната", нито "личната" жена стоят добре на мястото си :(

Е, да си ги е избирал, кой му е виновен. :mrgreen: От Партията такава му натресоха, па нали си беше уж независим кандидат, клекна пред Йотова.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта