Президентски избори в България - да се смеем или да плачем

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот puhcheto » 17 Ное 2016, 17:00

Локумът написа:
Yunona написа:
Lisica написа:Интересно ми е Yunona< да кажеш повече за връзката на Ал Бънди с нашия президент, видях един колаж, но там беше Йотова. :roll: :lol: :mrgreen:


Така е наистина, наистина за Йотова пишат. Ама тя и госпожа Радева много прилича на Пеги Бънди по стайлинг и поведение.
Не му е лесно на генерала - нито "служебната", нито "личната" жена стоят добре на мястото си :(

Е, да си ги е избирал, кой му е виновен. :mrgreen: От Партията такава му натресоха, па нали си беше уж независим кандидат, клекна пред Йотова.


Какво е клекнал пред Йотова, нещо съм изтървала май. Не е ли малко рано да кляка, още не е президент официално.
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот Yunona » 17 Ное 2016, 17:53

puhcheto написа:Какво е клекнал пред Йотова, нещо съм изтървала май. Не е ли малко рано да кляка, още не е президент официално.


Е, беше задължително да клекне, за да го подкрепят като техен кандидат. Те също имат полза от него, защото Йотова като кандидат-президент нямаше да е и на 20% толкова успешна. Компромисите са задължителна част от политиката, важно е обаче да не водят до отклоняване от вярната посока.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот pitanka » 17 Ное 2016, 19:52

Сигурно е имало условия, няма начин, неизбежно е. Даже и за Тръмп кой знае какви интереси и цели стоят. Иначе кой ще го пусне току-така. Той нали спечели благодарение на гласове от тяхната избирателна колегия, а не с повече гласове от народа.
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Re: Бойко Борисов ще изпълни ли обещанието си или няма да го изпълни?

Мнениеот Snejna » 18 Ное 2016, 11:56

exotic написа:Нали имаше регистрирана партия БКП? Мисля за тях да гласувам :mrgreen: .

Има ли наистикна такава партия? КОй е вътре, децата на бай Тошо ли?
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Бойко Борисов ще изпълни ли обещанието си или няма да го изпълни?

Мнениеот Kremiliya » 18 Ное 2016, 12:41

за мен това ае поредният абсусрд и поредните избори, от колко години нямаме довършен мандат и сега пак, Бойко много се изхвърли тоя път. Жалко за нас, че им плащаме капризите.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Бойко Борисов ще изпълни ли обещанието си или няма да го изпълни?

Мнениеот julianne » 18 Ное 2016, 13:08

Бойко си изпълни обещанието, но май прибърза с отърваването. Президентът започна с консултациите, да не стане така, че до края на годината Борисов да си управлява, нищо, че е в оставка.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот silver933 » 18 Ное 2016, 16:28

Yunona написа:
puhcheto написа:Какво е клекнал пред Йотова, нещо съм изтървала май. Не е ли малко рано да кляка, още не е президент официално.


Е, беше задължително да клекне, за да го подкрепят като техен кандидат. Те също имат полза от него, защото Йотова като кандидат-президент нямаше да е и на 20% толкова успешна. Компромисите са задължителна част от политиката, важно е обаче да не водят до отклоняване от вярната посока.

Аз не очаквам много вярна посока от БСП, да не говорим, че Радев още на вечерта на изборите вече взе да ги блещи едни неадекватни, та като цяло.. и той скоро ще се издъни. Не че има голямо значение какъв е де.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот magi81 » 23 Ное 2016, 12:44

Какви избори какви пет лева всичко е решено предварителн. Ето това е плачевното
magi81
 
Мнения: 104
Регистриран на: 19 Дек 2012, 17:18

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот pravilno » 19 Яну 2017, 12:07

magi81 написа:Какви избори какви пет лева всичко е решено предварителн. Ето това е плачевното


Всички го знаем това и нищо не можем да направим. Схемите винаги ще си действат, ние сме просто марионетки. Рядко вече ще се появи някой с чисти помисли и действия, но накрая и той е оцапан до шията. Който е неудобен по някаква причина, го изкарваш такъв какъвто не е в отрицателен смисъл. Който пък трябва да спечели, го изкарват най-най. Иди разбери кое е вярното.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Избори 2011 - Фрамар избира: Президент на България

Мнениеот Nikoletta » 27 Авг 2019, 10:20

Плевнелиев не беше добро предложение, разочарова доста хора.
Nikoletta
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Юни 2019, 20:10

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта