Проблеми с косата и косопад онлайн консултация дерматолог

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Проблеми с косата и косопад онлайн консултация дерматоло

Мнениеот Dr Violina Todeva » 04 Юни 2014, 17:00

Nadia Georgieva написа:Здравейте д-р Тодева!
Болки в ставите имам, В Атина влажността е доста голяма. Всичко започна с изпотяване и сърбеж в задната част на главата, придружено от зачервяване. Единственото нещо, с което мога да свържа косопада е напрежението и стреса. Малките петънца запознаха да изкарват малки косъмчета. Проблемът е голямото петно, което няма никакъв напредък. Възможно ли е да е и някакъв хормонален проблем? В семейството ни никой няма проблеми с косопада. Аз съм анемична от малка и нормалната ми телесна температура е 35,5.
Благодаря Ви сърдечно

Здравейте, Nadia Georgieva!

Напълно възможно е във Вашия случай причината да е вътрешен проблем. Съветвам Ви да направите повече изследвания във връзка със здравословното състояние - поне кръвна картина и урина!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Проблеми с косата и косопад онлайн консултация дерматоло

Мнениеот s_ivelina » 13 Юни 2014, 21:09

Здравейте!
Препоръчайте ми маска за коса против цъфтящи краища мазен скалп суха коса.която трудно се разплита..да подхранва за блясък и за обем.Благодаря сърдечно!
ако е възможно да не е над 10лв.
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Проблеми с косата и косопад онлайн консултация дерматоло

Мнениеот Dr Violina Todeva » 14 Юни 2014, 16:38

s_ivelina написа:Здравейте!
Препоръчайте ми маска за коса против цъфтящи краища мазен скалп суха коса.която трудно се разплита..да подхранва за блясък и за обем.Благодаря сърдечно!
ако е възможно да не е над 10лв.

Здравейте!

За съжаление не мога да Ви предложа такава. Единствения вариант в този ценови диапазон е Вие да пробвате различни и която Ви допадне. Трудно един продукт може да съвмести всичко, което очаквате, дори и най-скъпия!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Проблеми с косата и косопад онлайн консултация дерматоло

Мнениеот s_ivelina » 16 Юни 2014, 10:27

Да,разбирам.Ами тогава ми предложете маска за суха коса с цъфтящи краища и за обем..
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Проблеми с косата и косопад онлайн консултация дерматоло

Мнениеот Dr Violina Todeva » 17 Юни 2014, 11:11

s_ivelina написа:Да,разбирам.Ами тогава ми предложете маска за суха коса с цъфтящи краища и за обем..

Здравейте!

Малко по-нагоре, в една от предните ни кореспонденции може да видите какво Ви съм Ви предложила!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Проблеми с косата и косопад онлайн консултация дерматоло

Мнениеот s_ivelina » 23 Юни 2014, 20:05

Здравейте!
Да ми се оплача закупих този шампоан който ми препоръчахте тук.Dukrey,обаче да Ви кажа,че след 4-то измиване и косата някак стои утежнена ,иначе косата ми е мека,но взех да я мия на 2 дена..на 2 ден и е без обем,а преди я миех на 4-5 дена..препоръчайте ми друг шампоан.балсам или маска..нз вече и аз какво да ползвам.. :?
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Проблеми с косата и косопад онлайн консултация дерматоло

Мнениеот Dr Violina Todeva » 25 Юни 2014, 15:21

s_ivelina написа:Здравейте!
Да ми се оплача закупих този шампоан който ми препоръчахте тук.Dukrey,обаче да Ви кажа,че след 4-то измиване и косата някак стои утежнена ,иначе косата ми е мека,но взех да я мия на 2 дена..на 2 ден и е без обем,а преди я миех на 4-5 дена..препоръчайте ми друг шампоан.балсам или маска..нз вече и аз какво да ползвам.. :?

Здравейте, s_ivelina!

Аз съм Ви препоръчвала като шампоан Кетозал, а като маска Нутрисера на Дюкре. Вие давате изключително противоречива информация за състоянието на косата и скалпа Ви, задавате един и същи въпрос няколко пъти и накрая правите съвсем различни неща!
Посетете лично специалист, защото не ориентирате правилно за състоянието на косата Ви! Директния преглед ще спести противоречивата информация!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Проблеми с косата и косопад онлайн консултация дерматоло

Мнениеот s_ivelina » 26 Юни 2014, 14:05

Нямам тази възможност за тази скъпа маска за коса..имам бебе повечето парични средства отделям на малката..а за Кетозал.аз нямам пърхот...Жалко,че не можете да ми помогнете.Ще се консултирам с друг специалист.Всичко добро!!
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Проблеми с косата и косопад онлайн консултация дерматоло

Мнениеот Dr Violina Todeva » 26 Юни 2014, 17:59

s_ivelina написа:Нямам тази възможност за тази скъпа маска за коса..имам бебе повечето парични средства отделям на малката..а за Кетозал.аз нямам пърхот...Жалко,че не можете да ми помогнете.Ще се консултирам с друг специалист.Всичко добро!!

Здравейте!

Разбирам Ви напълно, че искате да постигнете максимален резултат, но проблемът е в противоречивата информация, която ми давате! Съжалявам!
Желая Ви успех!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Проблеми с косата и косопад онлайн консултация дерматоло

Мнениеот s_ivelina » 26 Юни 2014, 18:36

Проблема е там.че откакто ползвам този шампоан на Дюкре за много суха коса,започна косата ми в корените да се омазнява повече и стои някак слепена там..аз винаги съм имала ужасно суха коса с цъфтящи краищаи на всеки 4 дена я измивах,корените ми се омазняват много бързо, а краищата сухи като метла изглежда косата ми.вече нз какво да ползвам.а нямам тази възможност за скъпа козметика...там е проблема..ако не можете да ми помогнете ще търся други начини ,я с билки,я с нещо друго..макар,че и с това опитвам..има и нещо друго като съм ползвала маска за коса за суха коса.след 3 ден хем стои слепена в корените.ами и бързо се чупи..ох вече нз какво да правя.уж ползвам шампоани за суха и изтощена коса.а то...въобще не е това което искам..
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта