Проблеми с ноктите онлайн консултация с кожен лекар

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Проблеми с ноктите онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Teodor » 18 Яну 2021, 23:43

Здравейте! От скоро имам тези линии под нокътя на десния палец, които може да видите в снимката която съм прикачил.Не съм си удрял никъде пръста.
http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/opt1611002523q.jpg
Teodor
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Яну 2021, 23:21

Re: Проблеми с ноктите онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот ivan4343 » 13 Фев 2021, 13:07

Здравейте,
преди около 2 г. безименния пръст на лявата ми ръка се обезцвети (побеля). След около 1 година стана същото и с дърия безименен.
Прикачвам снимки - https://ibb.co/album/9ZPpKQ

Моля за мнение
ivan4343
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Фев 2021, 12:37

Re: Проблеми с ноктите онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот pavlina.vladimirova » 19 Фев 2021, 07:20

Здравейте, имам проблем с ноктите на ръцете. Първо започна да се откроява малка част от нокътната плочка на палеца на дясната ръка. Доста време остана на едно положение , като пробвах да слагам лепенки със салицилова киселина , пробвах и йодасепт но нямаше ефект. След това около месец нанасях Екзодерил, но пак си стоеше така . Близо година продължи да стои на това положение., пробвах и с вода с Калиев пермаганат , но нищо. След това започна да се откроява по- надолу. Прочетох за смес от оцет, кислородна вода и 90 %спирт и като , че ли започна леко подобрение, но незнам до кога. Друг проблем е , че сега започнаха да се открояват и ноктите на лявата ръка в началото по малко , а показалеца , който е до палеца на дясната , започна силно да ме боли в корена под кожата и да се подува. Мазах няколко дни с гентамицин, но все едно нищо, даже май се усили болката.Започнах с йодасепт и салицил и спря да боли за няколко дни,но до като ми се обели кожата от третирането и после пак на ново почна да се подува и боли. Всъщност от малка имам проблем с ноктите . Сменила съм вече три, поради открояване на нокътната плочка. Два ми отстрани Хирург , а един падна сам.Дали не трябва да приемам някакви лекарства вътрешно . Моля за отговор. Благодаря!
pavlina.vladimirova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Фев 2021, 06:40

Re: Проблеми с ноктите онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот kiranova_67@abv.bg » 24 Апр 2021, 12:09

Моля, обяснете как се ползва уротропин на прах за лечение на гъбички по ноктите
Последна промяна kiranova_67@abv.bg на 24 Апр 2021, 12:16, променена общо 1 път
kiranova_67@abv.bg
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Апр 2021, 08:05

Re: Проблеми с ноктите онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот kiranova_67@abv.bg » 24 Апр 2021, 12:13

Здравейте! Моля да ми дадете информация за употребата на уротрооин на прах за лечение на гъбички по ноктите на краката.
kiranova_67@abv.bg
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Апр 2021, 08:05

Re: Проблеми с ноктите онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 03 Авг 2021, 15:29

Здравейте! Д-р Виолина Тодева е на разположение за вашите въпроси. Моля запитванията, които не са получили отговор и са все още актуални, да бъдат зададени отново. Очаквайте отговори скоро !
Поздрави,
Д-р В. Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Предишна

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron