Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 12 Ное 2019, 13:31

Дъ.Кинг написа:Здравейте искам да папитам какво е това и как се премахва? Стои ми на палеца с месеци и не се маха, понякога се усеща лека болка

Здравейте!

Снимката не ми е достатъчна в случая да направя коментар! Посетете специалист!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот bojidar.dragnev » 12 Ное 2019, 20:08

Здравейте д-р Тодева.Бих желал консултация за появили се бели пъпчици от вътрешната страна на бедрото.Ще Ви изпратя снимка на посочения от Вас имейл.Благодаря
bojidar.dragnev
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Ное 2019, 19:44

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 28 Ное 2019, 12:37

bojidar.dragnev написа:Здравейте д-р Тодева.Бих желал консултация за появили се бели пъпчици от вътрешната страна на бедрото.Ще Ви изпратя снимка на посочения от Вас имейл.Благодаря

Здравейте!

Няма проблем да ми изпратите снимки!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот bojidar.dragnev » 28 Ное 2019, 19:50

Dr Violina Todeva написа:
bojidar.dragnev написа:Здравейте д-р Тодева.Бих желал консултация за появили се бели пъпчици от вътрешната страна на бедрото.Ще Ви изпратя снимка на посочения от Вас имейл.Благодаря

Здравейте!

Няма проблем да ми изпратите снимки!

С уважение,
д-р Тодева


Здравейте, още на 12 ноември Ви изпратих снимка.Но ако нещо се е объркало,мога отново да Ви изпратя.Между другото отново ми минаха,останаха белези като от рани
bojidar.dragnev
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Ное 2019, 19:44

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Eli Petrova » 01 Дек 2019, 21:20

Здравейте може ли да ми кажете за сърбежи на краката между пръстите ,най вероятно се дължи на гъбички .
Чета за този цинков мехлем става ли и той да се прилага
Eli Petrova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Дек 2019, 21:18

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 04 Дек 2019, 13:16

bojidar.dragnev написа:
Dr Violina Todeva написа:
bojidar.dragnev написа:Здравейте д-р Тодева.Бих желал консултация за появили се бели пъпчици от вътрешната страна на бедрото.Ще Ви изпратя снимка на посочения от Вас имейл.Благодаря

Здравейте!

Няма проблем да ми изпратите снимки!

С уважение,
д-р Тодева


Здравейте, още на 12 ноември Ви изпратих снимка.Но ако нещо се е объркало,мога отново да Ви изпратя.Между другото отново ми минаха,останаха белези като от рани

Зравейте!

Ако нямате отговор изпратете отново снимките!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 04 Дек 2019, 13:17

Eli Petrova написа:Здравейте може ли да ми кажете за сърбежи на краката между пръстите ,най вероятно се дължи на гъбички .
Чета за този цинков мехлем става ли и той да се прилага

Здравейте!

Едва ли ще помогне лечение с цинков крем.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот iceman » 18 Яну 2020, 05:02

Здравейте! Мъж на 25 съм и имам нещо като обрив (САМО зачервяване, но няма пъпки и тем подобни) между бедрата и слабините (от вътрешната стана на 2 бедра). Пада се точно на самата сгъвка. Кожата е зачервена, суха и се "бели" на люспи, а понякога ако разтъркам мястото се бели още и пада като прах... Също така в по-редки случаи се получават ранички като от одрасквания ако реша да разтъркам областта и прекаля. Проблемът е от доста време вече (години) и нито става по-зле, нито по-добре. Предлагам, че се дължи на запарвания, понеже нося САМО боксери (и всичките са еластични) и дънки. Въпросът ми е какъв тип лекарство (или даже какво точно) да си взема?
iceman
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Яну 2020, 04:45

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот ЕлизабетХристова » 22 Мар 2020, 21:30

Здравейте. Вчера си направих татуировка на предмишницата. По време и след самата процедура нямаше никакво кървене. В момента ръката ми е леко надута около рисунката и ме боли. Нямам други оплаквания, възможно ли е да задържам някаква течност в ръката, на какво може да се дължи подуването? Последните няколко часа започна да спада леко в частта към китката, но по високо към лакътя все още има подуване. Благодаря предварително!
ЕлизабетХристова
 
Мнения: 6
Регистриран на: 15 Юни 2019, 15:51

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот danito_bg1 » 23 Мар 2020, 14:38

Здравейте след секс с едно момиче ми се появи зачервяване на уретрата и около нея. Ходих на уролог и ми каза че нищо ми нямало. След известно време след секс или мастурбация започна да ми се зачервява цялата главичка и кожичката. Отидох на венеролог който ми пусна изследвания за спин сифилис хепатит и тн. Всичко беше отрицателно. Каза ми че имам гъбички и ми предписа 2 крема да се мажа. След няколко седмици след секс или мастурбация ми се зачервяваше само главичката кожичката се беше оправила но уретрата си продължаваше да седи зачервена. Пак бях на преглед и ми каза да продължавам да се мажа с тези кремове.Пуснах и микробиологични изследвания за гъбички и бяха отрицателни. След седмица след мастурбация ми остана червено петно на главичката. Леко спадна и се появиха няколко точки. След 3 4 дена тези точки започнаха да се превръщат в червени петна и се увеличаваха. Отидох при венеролога и ми предписа Ацик таблетки и банеоцин крем. Пих 7 дена таблетките и се мазах с крема. Да кажем че имаше леко подобрение. Днес ходих пак на преглед и ми каза още 1 седмица да се мажа с този крем Банеоцин. Питах какво ми има и не ми казва точно какъв е проблема. Сестрата го пита какво да пише и той каза Баланит както си мислех и аз. Отново ми вика не се притеснявай ще се оправиш и това вече няколко месеца. Мога да изпратя снимки на изследванията и на главичката да видите проблема. Да ми кажете някакво решение какво да правя защото половин година мина и става все по зле. И този крем банеоцин въобще дали върши работа купих си 2ра тубичка и дали има смисъл да се мажа с него. На вашата поща мога да изпратя снимките да ги видите
danito_bg1
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Яну 2020, 20:36

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта