Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот qetrghn » 19 Юни 2016, 09:32

Здравейте вече от 1 месец имам някакви петна по езика, изписаха ми пръскало за афти но не мина. Понякога се чувства все едно е изгорено
20160619_093432.png
20160619_093432.png (128.14 KiB) Прегледано 809 пъти
qetrghn
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Юни 2016, 09:26

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 21 Юни 2016, 10:48

magi.jelqzkova написа:Здравейте ,
имам раничка на усните от дясната страна като понякога се появява и и от ляво. Тази раничка е вече от година и половина и няма махане. Всяка сутрин се разранява наново,боли и доста неприятна. Как да се оттърва от нея завинаги и каква е причината за трайната поява.
Благодаря

Здравейте!

На колко години сте? Имате ли някакви заболявания? Имате ли протези в устата?

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 21 Юни 2016, 10:50

qetrghn написа:Здравейте вече от 1 месец имам някакви петна по езика, изписаха ми пръскало за афти но не мина. Понякога се чувства все едно е изгорено
20160619_093432.png

Здравейте!

Съветвам Ви отново да посетите лекуващия си лекар! За съжаление без преглед и без да съм запозната подробно с Вашето състояние не мога да Ви помогна!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Георги.Г. » 02 Авг 2016, 01:30

Здравейте, вече от 3 дена имам на двата крака, на самите пръсти зачервени области, които ме щипят(немога да нарека болка) .. нещо ужасно е и се чудя какво е и от какво се е случило. Благодаря
Погледнете и снимките
Ляв- http://prikachi.com/images.php?images/991/8857991S.jpg

Десен- http://prikachi.com/images.php?images/995/8857995O.jpg
Георги.Г.
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Авг 2016, 01:21

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 03 Авг 2016, 11:57

Георги.Г. написа:Здравейте, вече от 3 дена имам на двата крака, на самите пръсти зачервени области, които ме щипят(немога да нарека болка) .. нещо ужасно е и се чудя какво е и от какво се е случило. Благодаря
Погледнете и снимките
Ляв- http://prikachi.com/images.php?images/991/8857991S.jpg

Десен- http://prikachi.com/images.php?images/995/8857995O.jpg

Здравейте!

За съжаление ми е трудно само от снимките да Ви помогна.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот zahi » 14 Авг 2016, 10:27

Здравейте ,д-р Тодева!Преди четири години ми направиха операция на половия член.Имах упорито възпаление на вътрешната част на кожичката (постит) ,което не минаваше от нищо.Лекуващия уролог каза ,че е най-добре лигавицата да бъде премахната за да не се стигне до възпаление и на главичката и уретрите.Направихме операцията ,като вътрешната част на кожичката и френолума бяха напълно премахнати.Външната част на кожичката явно не е напълно отстранена защото ,когато члена ми е в отпуснато състояние кожата по ствола му е доста силно нагъната и надиплена.Главичката разбира се ,си остана напълно оголена след процедурата.Наскоро случайно открих,че когато члена е отпуснат и придърпам надиплената кожа от ствола напред ,тя пак образува гънка както преди операцията и покрива до към половината главичка.Проблемът е ,че трудно се задържа така и често и лесно се смъква пак назад сама,но ако няма ерекция понякога изкарва доста време. Главичката много отдавна загуби чувствителността си,но ако поне задната половина на главичката (короната) е покрита от кожата ,няма ли надежда да възвърне поне част от чувствителността си? От друга страна знам ,че главичката по принцип е покрита от лигавица ,а не от обикновена външна кожа,каквато е тази по ствола на пениса и не знам как ще и се отрази това ...отделя се пот ,друг вид кожа е все пак.... Въпросът ми е да продължа ли да придърпвам кожата от ствола,за да покривам главичката до някъде или да оставям главичката винаги напълно оголена както досега? Тук където живея се консултирах с ваш доста възрастен колега ,но без коментар....,а нямам друг избор и разчитам изцяло на мнението Ви! Предварително Ви благодаря ,д-р Тодева!
zahi
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Авг 2016, 09:52

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 15 Авг 2016, 10:03

zahi написа:Здравейте ,д-р Тодева!Преди четири години ми направиха операция на половия член.Имах упорито възпаление на вътрешната част на кожичката (постит) ,което не минаваше от нищо.Лекуващия уролог каза ,че е най-добре лигавицата да бъде премахната за да не се стигне до възпаление и на главичката и уретрите.Направихме операцията ,като вътрешната част на кожичката и френолума бяха напълно премахнати.Външната част на кожичката явно не е напълно отстранена защото ,когато члена ми е в отпуснато състояние кожата по ствола му е доста силно нагъната и надиплена.Главичката разбира се ,си остана напълно оголена след процедурата.Наскоро случайно открих,че когато члена е отпуснат и придърпам надиплената кожа от ствола напред ,тя пак образува гънка както преди операцията и покрива до към половината главичка.Проблемът е ,че трудно се задържа така и често и лесно се смъква пак назад сама,но ако няма ерекция понякога изкарва доста време. Главичката много отдавна загуби чувствителността си,но ако поне задната половина на главичката (короната) е покрита от кожата ,няма ли надежда да възвърне поне част от чувствителността си? От друга страна знам ,че главичката по принцип е покрита от лигавица ,а не от обикновена външна кожа,каквато е тази по ствола на пениса и не знам как ще и се отрази това ...отделя се пот ,друг вид кожа е все пак.... Въпросът ми е да продължа ли да придърпвам кожата от ствола,за да покривам главичката до някъде или да оставям главичката винаги напълно оголена както досега? Тук където живея се консултирах с ваш доста възрастен колега ,но без коментар....,а нямам друг избор и разчитам изцяло на мнението Ви! Предварително Ви благодаря ,д-р Тодева!

Здравейте!

За съжаление не мога да Ви дам достатъчно компетентно мнение. Все пак препоръката ми е да не си фиксирате вниманието в непрекъснато издърпване. Оставете нещата така, нормално е когато няма препуциум чувствителността да е по-различна!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот zahi » 16 Авг 2016, 08:52

Здравейте отново ,д-р Тодева.Благодаря Ви за съдействието! Пиша Ви още веднъж за да съм сигурен ,че съм разбрал правилно.Значи да не придърпвам кожата от ствола на пениса напред ,а да оставям главичката напълно оголена?Извинявам се още веднъж!
zahi
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Авг 2016, 09:52

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 16 Авг 2016, 10:38

zahi написа:Здравейте отново ,д-р Тодева.Благодаря Ви за съдействието! Пиша Ви още веднъж за да съм сигурен ,че съм разбрал правилно.Значи да не придърпвам кожата от ствола на пениса напред ,а да оставям главичката напълно оголена?Извинявам се още веднъж!

Да, точно така!
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Илияна.Димитрова » 18 Авг 2016, 19:53

Здравей те дали може дами помогнете от 4 г имам васколит не мога дасе излекувам по доктори съм ходила но всички си правят исперименти с мен раните са по краката от месеци не минават моля помогнете
Илияна.Димитрова
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Авг 2016, 19:42

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта