Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот zdravka.ivanowa » 21 Авг 2016, 18:26

Здравейте, сестра ми получи хематом на бедрото, който направи отвор с диаметър 5-6 мм. Ходихме в Пирогов и почистиха хематома. Правихме превръзки с йодасепт в продължение на 1 месец. Кръвта спря, но започна да тече лимфа, докторът ни препоръча да обливаме дупката със смрадлика, след това пак йодасепт течен, продължихме 2 месеца никакъв резултат. Пак отидох при доктора и ме посъветва да капвам йод и спирт равни части в дупката. Никакъв резултат. Сестра ми е епилептичка с множество травми, обездвижена.
Моля посъветвайте ме какво трябва да направя за да получи подобрение. Наскоро излезе червенина по кожата встрани от раната, кожата е изтъняла и се бели.
zdravka.ivanowa
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Авг 2016, 18:02

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот preslav4o » 04 Сеп 2016, 17:48

Здравейте ,д-р Тодева!Аз съм Преслав на 21 години и искам да се допитам до вас относно нещо,като второ мнение.Нещото ,което ме притеснява е ,че кожичката на пениса ми не е достатъчно дълга и покрива главичката само почти наполовина , а не цялата.Това е само ,когато пениса ми е напълно отпуснат ако дори само започна да получавам ерекция кожичката веднага се смъква зад короната на главичката и така си остава дори след като пениса омекне.За да покрие главичката до половината ,трябва ръчно да я прехвърля през короната напред иначе си остава така запретната.Това обаче е много досадно и направо безсмислено защото като я върна напред и члена леко започва да се уголемява и тя пак се запретва зад главичката ....От друга страна се страхувам да я оставя така смъкната зад главичката, защото кожата по ствола става много нагъната и набръчкана .Другото ,което ме притеснява е ,че когато главичката е напълно оголена и задната и част,короната се търка в гащите усещам комбинация от приятни и неприятни усещания..нещо като хем сърби,хем боли... :-),а това ми действа дразнещо и предизвиква дълги и чести ерекции. Като постои повече време главичката оголена и се търка непрекъснато в гащите -направо като ,че изтръпва.Незнам това също дали не е вредно за нея? Консултирах се с личната ми лекарка и тя каза ,че няма никакъв проблем.Прегледа ме и каза ,че няма стесняване на кожичката и проблем било ако не може да се смъква назад ,а не че не се връща напред върху главичката ,даже така било по-добре.За усещанията каза,че за две три седмици главичката щяла да загрубее и претръпне и нямало да усещам нищо,но трябва да не връщам кожичката напред и да оставям главичката винаги напълно забелена.Кожичката щяла да се свие и скъси още и с течение на времето нямало изобщо, да може да се връща обратно върху главичката.Интересува ме какво е и вашето мнение !Първо проблем ли е по-късата кожичка? Има ли значение дали главичката е наполовина покрита от кожичката или е напълно оголена и кое е по-добре ?Вярно ли е това,което ми казва личната или да не я слушам и да връщам кожичката да покрива наполовина главичката?Какво вие ще ме посъветвате?Изпратил съм снимка на пениса ми в напълно отпуснато състояние с издърпана ръчно кожичка ,максимално напред върху главичката.Разчитам на съдействието Ви!
http://www.img-share.eu/f/images/267/11izlM96w.jpg
preslav4o
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Сеп 2016, 16:51

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 07 Сеп 2016, 11:36

Илияна.Димитрова написа:Здравей те дали може дами помогнете от 4 г имам васколит не мога дасе излекувам по доктори съм ходила но всички си правят исперименти с мен раните са по краката от месеци не минават моля помогнете

Здравейте!

Какъв е васкулита?

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 07 Сеп 2016, 11:38

zdravka.ivanowa написа:Здравейте, сестра ми получи хематом на бедрото, който направи отвор с диаметър 5-6 мм. Ходихме в Пирогов и почистиха хематома. Правихме превръзки с йодасепт в продължение на 1 месец. Кръвта спря, но започна да тече лимфа, докторът ни препоръча да обливаме дупката със смрадлика, след това пак йодасепт течен, продължихме 2 месеца никакъв резултат. Пак отидох при доктора и ме посъветва да капвам йод и спирт равни части в дупката. Никакъв резултат. Сестра ми е епилептичка с множество травми, обездвижена.
Моля посъветвайте ме какво трябва да направя за да получи подобрение. Наскоро излезе червенина по кожата встрани от раната, кожата е изтъняла и се бели.

Здравейте!

Проблемът актуален ли е? Можете ли да приложите снимки? Извинявам се за забавянето на отговора!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 07 Сеп 2016, 11:45

preslav4o написа:Здравейте ,д-р Тодева!Аз съм Преслав на 21 години и искам да се допитам до вас относно нещо,като второ мнение.Нещото ,което ме притеснява е ,че кожичката на пениса ми не е достатъчно дълга и покрива главичката само почти наполовина , а не цялата.Това е само ,когато пениса ми е напълно отпуснат ако дори само започна да получавам ерекция кожичката веднага се смъква зад короната на главичката и така си остава дори след като пениса омекне.За да покрие главичката до половината ,трябва ръчно да я прехвърля през короната напред иначе си остава така запретната.Това обаче е много досадно и направо безсмислено защото като я върна напред и члена леко започва да се уголемява и тя пак се запретва зад главичката ....От друга страна се страхувам да я оставя така смъкната зад главичката, защото кожата по ствола става много нагъната и набръчкана .Другото ,което ме притеснява е ,че когато главичката е напълно оголена и задната и част,короната се търка в гащите усещам комбинация от приятни и неприятни усещания..нещо като хем сърби,хем боли... :-),а това ми действа дразнещо и предизвиква дълги и чести ерекции. Като постои повече време главичката оголена и се търка непрекъснато в гащите -направо като ,че изтръпва.Незнам това също дали не е вредно за нея? Консултирах се с личната ми лекарка и тя каза ,че няма никакъв проблем.Прегледа ме и каза ,че няма стесняване на кожичката и проблем било ако не може да се смъква назад ,а не че не се връща напред върху главичката ,даже така било по-добре.За усещанията каза,че за две три седмици главичката щяла да загрубее и претръпне и нямало да усещам нищо,но трябва да не връщам кожичката напред и да оставям главичката винаги напълно забелена.Кожичката щяла да се свие и скъси още и с течение на времето нямало изобщо, да може да се връща обратно върху главичката.Интересува ме какво е и вашето мнение !Първо проблем ли е по-късата кожичка? Има ли значение дали главичката е наполовина покрита от кожичката или е напълно оголена и кое е по-добре ?Вярно ли е това,което ми казва личната или да не я слушам и да връщам кожичката да покрива наполовина главичката?Какво вие ще ме посъветвате?Изпратил съм снимка на пениса ми в напълно отпуснато състояние с издърпана ръчно кожичка ,максимално напред върху главичката.Разчитам на съдействието Ви!
http://www.img-share.eu/f/images/267/11izlM96w.jpg

Здравейте!

Моят съвет е да не фиксирате вниманието си, защото не виждам проблем. Все пак по-компетентен съвет би могъл да даде уролог.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот preslav4o » 07 Сеп 2016, 12:08

Д-р Тодева от отговора Ви разбирам ,че по-късата кожичка не е проблем.Само не мога да разбера, какво имате под предвид с това да не фиксирам вниманието си?Не разбрах и какво да правя с кожичката ,да я връщам ли до колкото може върху главичката или да я оставям смъкната зад нея?Има ли изобщо значение дали главичката е наполовина или изцяло оголена?Извинявам се ,че питам пак,но не ми стана ясно какво да правя.
preslav4o
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Сеп 2016, 16:51

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 08 Сеп 2016, 10:57

preslav4o написа:Д-р Тодева от отговора Ви разбирам ,че по-късата кожичка не е проблем.Само не мога да разбера, какво имате под предвид с това да не фиксирам вниманието си?Не разбрах и какво да правя с кожичката ,да я връщам ли до колкото може върху главичката или да я оставям смъкната зад нея?Има ли изобщо значение дали главичката е наполовина или изцяло оголена?Извинявам се ,че питам пак,но не ми стана ясно какво да правя.

Здравейте!

Направете така, както усещате най-комфортно за вас!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот gincheva » 17 Окт 2016, 11:29

Здравейте, д-р Тодева! Искам да Ви попитам ,чисто информативно относно следното.До колкото знам след премахване на препуциума при мъжа ,значително се удължава половия акт от негова страна.Бихте ли ми обяснили на какво се дължи това?Според Вас означава ли това ,че той също ще изпитва и значително по-малко удоволствие ,свеждащо се главно до самата кулминация?Възможно ли е според Вас удължаването на половия акт да стигне до там,че мъжът да не може да свърши или поне това да става доста по-трудно?Изказвам предварителни благодарности и очаквам мнението Ви!
gincheva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Окт 2016, 11:20

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот AgustD » 22 Окт 2016, 01:54

Здравейте, д-р Тодева!
На мой познат вече няколко пъти му излиза нещо на ръката, като не изчезва по няколко месеца. Бих искал да разбера какво точно представлява това.
http://prikachi.com/images.php?images/210/8942210C.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/212/8942212S.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/213/8942213a.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/214/8942214m.png
AgustD
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Окт 2016, 01:33

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 01 Ное 2016, 10:58

gincheva написа:Здравейте, д-р Тодева! Искам да Ви попитам ,чисто информативно относно следното.До колкото знам след премахване на препуциума при мъжа ,значително се удължава половия акт от негова страна.Бихте ли ми обяснили на какво се дължи това?Според Вас означава ли това ,че той също ще изпитва и значително по-малко удоволствие ,свеждащо се главно до самата кулминация?Възможно ли е според Вас удължаването на половия акт да стигне до там,че мъжът да не може да свърши или поне това да става доста по-трудно?Изказвам предварителни благодарности и очаквам мнението Ви!

Здравейте!

Причината за удължаването на половия контакт е в променената чувствителност, но това удължаване не е задължително. Притесненията, които изказвате не могат да се срещнат при здрав мъж!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron