Какъв модел смартфон да избера за подарък Samsung или Huawei? Коя е по-добрата марка?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какъв модел смартфон да избера за подарък Samsung или Huawei? Коя е по-добрата марка?

Мнениеот Елена Стоянова » 12 Дек 2019, 14:50

Решила съм да купя на мъжа си мобилен телефон за Коледа. От доста време се оплаква от неговия, но така и не се накани да го смени. Смятам да го зарадвам за празниците. Отделила съм 300 лв. за тази покупка, но още не мога да реша какъв модел смартфон да му избера...
Моят е марка Samsung, а неговият - Huawei... Понеже аз съм много доволна от моя телефон си мислех дали да не му купя такъв. Как смятате? Коя от двете марки е по-добра? Проверих офертите в интернет и наистина има хубави модели и от двата вида, но не мога да реша... Да не би пък да не му хареса... Нали ги знаете мъжете – като свикнат с едно, трудно е да ги убедиш да харесат нещо ново... Но от друга страна аз не съм много по техническата част на нещата, затова предпочитам първо да се допитам. Ако смятате, че друга марка е по-подходяща, казвайте! Освен външния вид, на какво друго да обърна внимание? Моля да ме посъветвате, че май не остана много време да се чудя...
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Какъв модел смартфон да избера за подарък Samsung или Huawei? Коя е по-добрата марка?

Мнениеот Паулу Коелюв » 12 Дек 2019, 16:59

И двете марки са добри... зависи вече какви параметри ще избереш... За какво използва телефонът мъжът ти? Ако му трябва за работа, навигация и т.н. ще е хубаво да е с повече памет... Ако обича да снима с него - трябва да го избереш и с хубава камера. В това отношение мисля, че камерата на Samsung е по-добра.
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: Какъв модел смартфон да избера за подарък Samsung или Huawei? Коя е по-добрата марка?

Мнениеот petyo62 » 13 Дек 2019, 10:10

Аз използвам марката Xiaomi. За парите, които си приготвила ти препоръчвам модела Redmi Note 7 64GB 4GB RAM. Сигурен съм, че съпругът ти ще го одобри. :wink:
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Какъв модел смартфон да избера за подарък Samsung или Huawei? Коя е по-добрата марка?

Мнениеот mimeto96 » 13 Дек 2019, 12:08

И моят телефон е Samsung и съм супер доволна от него. Страхотни снимки прави. Вземи му тази марка. Няма да е недоволен. :wink:
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Какъв модел смартфон да избера за подарък Samsung или Huawei? Коя е по-добрата марка?

Мнениеот Цвети Цветкова » 14 Дек 2019, 15:04

Аз залагам на Huawei. Samsung не са надеждни. Имах такъв, но батерията му изгоря няма и година и половина откакто го купих. Смених го с Huawei - препоръчаха ми го в А1 и съм много доволна.
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Какъв модел смартфон да избера за подарък Samsung или Huawei? Коя е по-добрата марка?

Мнениеот Тонина90 » 20 Дек 2019, 15:31

Също залагам на XIAOMI. HUAWEI покрай проблемите с андроид са доста съмнителни накъде ще поемат. Самсунг пък са скъпи и не винаги иновативни.
Тонина90
 
Мнения: 45
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:42


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта