Сърбеж - онлайн консултация с кожен лекар

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Сърбеж - онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот angald123 » 25 Яну 2016, 10:06

Здравейте искам да Ви попитам нещо .Правих любов за пръв път!Макар и на 39 години.Може би съм имал фимоза ,защото пениса не можеше да се оголва възбуден ,а в спокойно състояние трудно.В следствие че оголих главата насила да кажа може би стана парафимоза ли ,баланопортит ли?В смисъл под главата на пениса се образува болезнен червен обръч.Дневно време това състояние не ми пречи, но през нощта при силна ерекция чувството е все едно като си опериран и зашит с конци дърпане зверско и чувство че ще се скъсат конците.Бани със смрадлика правя с реванол го мажа и крем медико идеал!Засега от крема кожата е мека и еластична, но подутината вече 4 ден не пада и ме тревожи.Какъв крем мога да използвам за мазане?С уважение-Ангел Божиков Пловдив!
angald123
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Яну 2016, 09:55

Re: Сърбеж - онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 02 Фев 2016, 13:08

angald123 написа:Здравейте искам да Ви попитам нещо .Правих любов за пръв път!Макар и на 39 години.Може би съм имал фимоза ,защото пениса не можеше да се оголва възбуден ,а в спокойно състояние трудно.В следствие че оголих главата насила да кажа може би стана парафимоза ли ,баланопортит ли?В смисъл под главата на пениса се образува болезнен червен обръч.Дневно време това състояние не ми пречи, но през нощта при силна ерекция чувството е все едно като си опериран и зашит с конци дърпане зверско и чувство че ще се скъсат конците.Бани със смрадлика правя с реванол го мажа и крем медико идеал!Засега от крема кожата е мека и еластична, но подутината вече 4 ден не пада и ме тревожи.Какъв крем мога да използвам за мазане?С уважение-Ангел Божиков Пловдив!

Здравейте, angald123!

Съветвам Ви да посетите лично лекар! Може би във Вашия случай ще е най-добре това да е уролог, а не дерматолог, защото ако е необходимо да се направи интервенция ще може да го съчетаете! Едва ли имате парафимоза, защото това е едно от спешните състояния в медицината, но въпреки това посетете лекар, защото Вашия проблем може да се реши и да се чувствате добре!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Сърбеж - онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот kiki3 » 01 Мар 2016, 21:45

Здравейте, вчера след полов акт в областта на гениталиите, не знам точно как да го обясня се появи леко дразнене, сърбеж и се зачерви. Отскоро пия Фарматекс вагинални таблетки, към края на половия акт се появява нещо като парене, моля ви дайте ми съвет, на какво може да се дължи това?
kiki3
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Мар 2016, 21:34

Re: Сърбеж - онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот kiki3 » 01 Мар 2016, 21:57

около срамните устни, малко по встрани, дразни все едно е протрито, притеснявам се да не излязат гъбички...
kiki3
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Мар 2016, 21:34

Re: Сърбеж - онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 02 Мар 2016, 18:33

kiki3 написа:Здравейте, вчера след полов акт в областта на гениталиите, не знам точно как да го обясня се появи леко дразнене, сърбеж и се зачерви. Отскоро пия Фарматекс вагинални таблетки, към края на половия акт се появява нещо като парене, моля ви дайте ми съвет, на какво може да се дължи това?

Здравейте!

Най-добре е да се направи изследване, за да се установи причината за оплакванията! Може да посетите гинеколога си или кожен лекар!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Сърбеж - онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот d123456789 » 04 Май 2016, 15:33

Здравейте! Преди няколко дни имах лек сърбеж в зоната на ануса, 1-2 път се измих с много малко сапун, мила съм се и с интимен гел. 3-4 дни усещам, че имам раничка щпипе ме. Гледах с огледало- на около 4-5 см от ануса почти в края на цепката на дупето имам раничка. мазах я с крем здраве но не зараства. Какво да направя?
d123456789
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Май 2016, 15:27

Re: Сърбеж - онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 30 Май 2016, 10:43

d123456789 написа:Здравейте! Преди няколко дни имах лек сърбеж в зоната на ануса, 1-2 път се измих с много малко сапун, мила съм се и с интимен гел. 3-4 дни усещам, че имам раничка щпипе ме. Гледах с огледало- на около 4-5 см от ануса почти в края на цепката на дупето имам раничка. мазах я с крем здраве но не зараства. Какво да направя?

Здравейте!

Надявам се, че проблемът вече е решен!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Сърбеж - онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот vqra.radeva » 11 Юни 2016, 17:50

Здравейте! Имам сърбеж под мишниците и в интимната област, езика ми беше целия побелял,сякаш имам и по устните бели петънца . Казаха ми, че имам гъбички, пих фунголон 15дни, мазах се с канестен, нямаше ефект, после минах на нистатин и в устната кухина има някакво подобрение, обаче сърбежа продължава.Пробвах десибел да пия, също няма ефект. Според вас наистина ли са гъбички това и какво да предприема ? В момента пия антибитици и смятам ,че е възможно това да е страничен ефект от тях, до скоро също пих кортикостероиди. Благодаря! :???:
vqra.radeva
 
Мнения: 9
Регистриран на: 16 Апр 2016, 15:32

Re: Сърбеж - онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Dr Violina Todeva » 14 Юни 2016, 11:43

vqra.radeva написа:Здравейте! Имам сърбеж под мишниците и в интимната област, езика ми беше целия побелял,сякаш имам и по устните бели петънца . Казаха ми, че имам гъбички, пих фунголон 15дни, мазах се с канестен, нямаше ефект, после минах на нистатин и в устната кухина има някакво подобрение, обаче сърбежа продължава.Пробвах десибел да пия, също няма ефект. Според вас наистина ли са гъбички това и какво да предприема ? В момента пия антибитици и смятам ,че е възможно това да е страничен ефект от тях, до скоро също пих кортикостероиди. Благодаря! :???:

Здравейте!

За съжаление за този проблем не мога да Ви помогна без преглед и да съм видяла какъв е проблема!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Сърбеж

Мнениеот Ками.Колчакова » 27 Юни 2016, 16:25

Здр от няколко дни ми излезнаха някакви малки бели пъпчици на пръстите на ръцете и доста ме сърби моля ви кажете ми от какво може да е това и с какво да се мажа добавих снимка
Ками.Колчакова
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Юни 2016, 16:19

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron