SARMs - Селективни Модулатори на Андрогенните Рецептори - мнение

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

SARMs - Селективни Модулатори на Андрогенните Рецептори - мнение

Мнениеот dimataoffasenov » 23 Окт 2019, 16:04

здравейте,аз пък използвам един съвсем нов продукт, който мисля все още не е предложен на пазара(имам в предвид, че го няма в аптеките).Казва се САРМс на Годсармс. Селективни Модулатори на Андрогенните Рецептори, са специални вещества, които имат редица полезни действия върху човешкия организъм. Тяхното действие се дължи на способността им да се свързват с андрогенните рецептори, които са разположени в костите и в мускулите. По този начин, те стимулират мускулния растеж, подпомагат изгарянето на излишните мазнини и увеличават плътността на костите.Това е хран.добав., а не заместител на храна.Освен приема на капсулите трябва и малко повече движения.В опаковката има 60 капсули и стигат за един месец.
:jumprope: :jumprope: :yoshi:
dimataoffasenov
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Окт 2019, 15:49

Re: SARMs - Селективни Модулатори на Андрогенните Рецептори - мнение

Мнениеот Мики Маус » 23 Окт 2019, 16:53

Това добро ли е за активни спортисти? Помага ли за трупане на мускулна маса?
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: SARMs - Селективни Модулатори на Андрогенните Рецептори - мнение

Мнениеот marchinko73 » 23 Окт 2019, 17:01

Мики Маус написа:Това добро ли е за активни спортисти? Помага ли за трупане на мускулна маса?


Не се занимавай с глупости! Това са пълни боклуци и са вредни за организма!
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: SARMs - Селективни Модулатори на Андрогенните Рецептори - мнение

Мнениеот dimataoffasenov » 25 Окт 2019, 14:42

marchinko73 написа:
Мики Маус написа:Това добро ли е за активни спортисти? Помага ли за трупане на мускулна маса?


Не се занимавай с глупости! Това са пълни боклуци и са вредни за организма!



Много интересно мнение, как разбра , че са боклуци :???: пробвал ли си ги :roll: и ако да, защо така мислиш? В САЩ и Русия голяма част от фитнес ентусиастите ги използват и са найстина хит. Имал съм възможността да бъда и в двете страни и след като пиша по темата , явно има защо. Всичко е според целите :idea:
dimataoffasenov
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Окт 2019, 15:49

Re: SARMs - Селективни Модулатори на Андрогенните Рецептори - мнение

Мнениеот dimataoffasenov » 30 Окт 2019, 15:35

Много интересно мнение, как разбра , че са боклуци :???: пробвал ли си ги :roll: и ако да, защо така мислиш? В САЩ и Русия голяма част от фитнес ентусиастите ги използват и са найстина хит. Имал съм възможността да бъда и в двете страни и след като пиша по темата , явно има защо. Всичко е според целите :idea:
dimataoffasenov
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Окт 2019, 15:49

Re: SARMs - Селективни Модулатори на Андрогенните Рецептори - мнение

Мнениеот dimataoffasenov » 30 Окт 2019, 15:37

Мики Маус написа:Това добро ли е за активни спортисти? Помага ли за трупане на мускулна маса?


goldsarms.bg
Разгледай и прочети. От вече личен опит , препоръчвам.
dimataoffasenov
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Окт 2019, 15:49

Re: SARMs - Селективни Модулатори на Андрогенните Рецептори - мнение

Мнениеот Мики Маус » 30 Окт 2019, 18:04

dimataoffasenov написа:
Мики Маус написа:Това добро ли е за активни спортисти? Помага ли за трупане на мускулна маса?


goldsarms.bg
Разгледай и прочети. От вече личен опит , препоръчвам.


Добре, благодаря! Ще разгледам нещата и ако имам въпроси, ще питам. Начинаещ съм... тренирам от няколко месеца, но като че ли за сега няма кой знае какъв ефект... само се постегнах малко и това е.
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта