SCI - бизнес за милиони или от милиони спестовни балъци

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: SCI - бизнес за милиони или от милиони спестовни балъци

Мнениеот SciPyramid » 06 Фев 2014, 13:02

Позволете и аз да се включа в дискусията. Така VirtualBusiness имам един въпрос към вас? Понеже гледам,че доста яростно защитавате финансовата пирамида, предполагам сте закупили въздух ТК1 , ТК2 или ТК3, което е нищо друго освен една регистрация в сайта им и един онлайн офис, и трябва да изградите мрежа от хора, които също да закупят въздух ТК1, ТК2 или ТК3, или "франчайз" или "ноу-хау"както обичате да му казвате. Както и да му кажете си остава въздух, нищо. Та да ви питам, ако може да ми отговорите, конкретно. Гледах 3 ваши презентации, в които вашият фараон Петров ,пред който се кланяте, каза буквално : " С картата ти ще спестяваш 2000-3000 лв. годишно. ", повечето хора в БГ взимат , между 700-1000 лв. заплата, и голяма част под тази заплата, която харчат за храна, гориво и сметка.Там давате 2-3 % отстъпка. Сметнете моля и ми кажете при средно 800 лв. заплата , колко пари трябва да изхарча за една година при 3 % отстъпка да спестя 2000-3000? Вашите презентиращи,които набират жертви да купят въздух ТК1,ТК2 или ТК3 споменават,че с картата хората ще спестяват между 800-2000 лв. на годишна база и като закупят въздух за 3000 лв. и не успеят, само от отстъпките ще избият парите за 2-2.5 години. В ГОЛЯМА ЗАБЛУДА ГИ ВКАРВАТЕ. За да си избиеш парите от отстъпки, трябва да харчиш 5 пъти повече отколкото ти е средния месечен доход, че да си възстановиш,парите за въздуха. И престанете с това, плащали данъци, вързани към НАП и т.н. Те и ВИС и СИК , бяха вързани към НАП и плащаха данъци. Това не значи, че компанията ви е чиста като бебешко дупе.
SciPyramid
 
Мнения: 8
Регистриран на: 06 Фев 2014, 12:39

Re: SCI - бизнес за милиони или от милиони спестовни балъци

Мнениеот SciPyramid » 06 Фев 2014, 13:38

И с цялата си наглост искате извинение, въпреки,че вие сте хората, които вкарвате други хора в заблуждение с цел да им приберете парите. Да ви цитирам ли НК:
Раздел IV
Измама
Чл. 209. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г.) Който с цел да набави за себе си или за другиго имотна облага възбуди или поддържа у някого заблуждение и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва за измама с лишаване от свобода до шест години.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г.) Който със същата цел използува заблуждението, неопитността или неосведомеността на някого и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва с лишаване от свобода до три години.
SciPyramid
 
Мнения: 8
Регистриран на: 06 Фев 2014, 12:39

Re: SCI - бизнес за милиони или от милиони спестовни балъци

Мнениеот VirtualBusiness » 06 Фев 2014, 13:43

SciPyramid написа:Позволете и аз да се включа в дискусията. Така VirtualBusiness имам един въпрос към вас? Понеже гледам,че доста яростно защитавате финансовата пирамида, предполагам сте закупили въздух ТК1 , ТК2 или ТК3, което е нищо друго освен една регистрация в сайта им и един онлайн офис, и трябва да изградите мрежа от хора, които също да закупят въздух ТК1, ТК2 или ТК3, или "франчайз" или "ноу-хау"както обичате да му казвате. Както и да му кажете си остава въздух, нищо. Та да ви питам, ако може да ми отговорите, конкретно. Гледах 3 ваши презентации, в които вашият фараон Петров ,пред който се кланяте, каза буквално : " С картата ти ще спестяваш 2000-3000 лв. годишно. ", повечето хора в БГ взимат , между 700-1000 лв. заплата, и голяма част под тази заплата, която харчат за храна, гориво и сметка.Там давате 2-3 % отстъпка. Сметнете моля и ми кажете при средно 800 лв. заплата , колко пари трябва да изхарча за една година при 3 % отстъпка да спестя 2000-3000? Вашите презентиращи,които набират жертви да купят въздух ТК1,ТК2 или ТК3 споменават,че с картата хората ще спестяват между 800-2000 лв. на годишна база и като закупят въздух за 3000 лв. и не успеят, само от отстъпките ще избият парите за 2-2.5 години. В ГОЛЯМА ЗАБЛУДА ГИ ВКАРВАТЕ. За да си избиеш парите от отстъпки, трябва да харчиш 5 пъти повече отколкото ти е средния месечен доход, че да си възстановиш,парите за въздуха. И престанете с това, плащали данъци, вързани към НАП и т.н. Те и ВИС и СИК , бяха вързани към НАП и плащаха данъци. Това не значи, че компанията ви е чиста като бебешко дупе.


Не наричайте уважаваният от нас пастор Петров - Фараон. Щом започвате така негативно и провокативно, аз на хора с такъв тон няма да отговоря, за да не ви се вдига самочувствието. Системата работи, а вие ни завиждатне.
VirtualBusiness
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:00

Re: SCI - бизнес за милиони или от милиони спестовни балъци

Мнениеот VirtualBusiness » 06 Фев 2014, 13:50

SciPyramid написа:И с цялата си наглост искате извинение, въпреки,че вие сте хората, които вкарвате други хора в заблуждение с цел да им приберете парите. Да ви цитирам ли НК:
Раздел IV
Измама
Чл. 209. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г.) Който с цел да набави за себе си или за другиго имотна облага възбуди или поддържа у някого заблуждение и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва за измама с лишаване от свобода до шест години.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г.) Който със същата цел използува заблуждението, неопитността или неосведомеността на някого и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва с лишаване от свобода до три години.


За такива обвинения има съд, а до момента от 55 000 потребители, има само 1 оплакване - на човек вероятно взел пари от наши конкуренти. Не подценявайте това.
VirtualBusiness
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:00

Re: SCI - бизнес за милиони или от милиони спестовни балъци

Мнениеот SciPyramid » 06 Фев 2014, 14:06

Извинявам се на Г-н Петров, че съм го нарекъл фараон, той е един умен богато извисен духовен човек, който желае всички да живеят в мир и любов и да са милионери и да имат пасивен доход доживот. Та ще ми отговорите ли на въпроса за , харченето на парите и 2000-3000 лв. спестявания на годишна база. Или сте обучена на неудобни провокиращи въпроси да не отговаряте? Или трябва да дойда на бизнес-ден за 50 лв. да ми бъде отговорено и разяснено?
SciPyramid
 
Мнения: 8
Регистриран на: 06 Фев 2014, 12:39

Re: SCI - бизнес за милиони или от милиони спестовни балъци

Мнениеот SciPyramid » 06 Фев 2014, 14:19

Вие госпожо или госпожице не ме разбрахте. Картодържателите ви са 55 000. В картата няма нищо лошо, много компании предлагат карти за отстъпки. Картата НЕ ви прави финансова пирамида. Аз говоря конкретно за тези ТК1, ТК2, ТК3 , които вие много държите да продавате и изграждате мрежа. Те ви правят финансова пирамида. Закупилите такъв център са към 7000 човека нали? Може ли да изкарате една статистика колко от тези 7000 са на печалба, колко на загуба. Да се опитам ли да позная- 5 % на много голяма печалба, 40 % близко до нулата, но все още на загуба,и 50 % на тотална загуба. Много държа да ми кажете за спестяването 2000-3000 лв. , което беше казано, при 3 % отстъпка , колко разход трябва да генерира да се постигне.
SciPyramid
 
Мнения: 8
Регистриран на: 06 Фев 2014, 12:39

Re: SCI - бизнес за милиони или от милиони спестовни балъци

Мнениеот PlamBran » 06 Фев 2014, 14:21

SciPyramid написа:Извинявам се на Г-н Петров, че съм го нарекъл фараон, той е един умен богато извисен духовен човек, който желае всички да живеят в мир и любов и да са милионери и да имат пасивен доход доживот. Та ще ми отговорите ли на въпроса за , харченето на парите и 2000-3000 лв. спестявания на годишна база. Или сте обучена на неудобни провокиращи въпроси да не отговаряте? Или трябва да дойда на бизнес-ден за 50 лв. да ми бъде отговорено и разяснено?

Специално аз ще ви поканя, като мой гостенин. Нека ви отворим очите.
PlamBran
 
Мнения: 8
Регистриран на: 02 Фев 2014, 19:18

Re: SCI - бизнес за милиони или от милиони спестовни балъци

Мнениеот PlamBran » 06 Фев 2014, 14:23

VirtualBusiness написа:Понеже много се ядосвам на "знаещите дрънкалници" тук, които се правят на интересни, нека да ви разкрия истината както я виждам аз
- съвсем скоро предстои промяна в компенсационните планове - ще има местни инвеститори и международни инвеститори с по-високи такси
- местните остават под управлението на SCI а международните се вливат в новата компания но запазват и положението си на местиня пазар където ние сме доминиращи
- новата компания с ново лице и политика към новия продукт ще се представи първо в Германия, Гърция, Сърбия, а има вече обекти и в Англия, както и структори сред емигрантите
- до 4 години ще се покрие целият европески сайюз
- след това погледите са обърнати към Азия, където вече има стратегически партньор
- в Гърция има вече нов партньор-национална верига ресторанти
- всеки който иска ще си доплати до инвестиция за международен брокер и така ще работи и на националния и на световния пазар на комисийонерството

Напълно нормално е да има нови лица в компанията, Радосвета, ние те познаваме и подкрепяме! Естествено, те са лични довереници на лидерите на компанията. Те бутат нагоре хората, които могат. Вас никой не ви бута, освен да ставате от сън сунтир. Работете и не приказвайте толкова.



Моля това да се изтрие от ръководителите на форума защото това е приватна бизнес стратегия на компания с реноме, която иска да има добро име и да се шуми, когато трябва. ВиртуаленБизнес, зная те кой си. Защо издаваш информация от компанията която още не е облявена официално никъде? Даваш хляб на завистниците и клеветниците ли, предател.
PlamBran
 
Мнения: 8
Регистриран на: 02 Фев 2014, 19:18

Re: SCI - бизнес за милиони или от милиони спестовни балъци

Мнениеот SciPyramid » 06 Фев 2014, 14:33

PlamBran написа:
SciPyramid написа:Извинявам се на Г-н Петров, че съм го нарекъл фараон, той е един умен богато извисен духовен човек, който желае всички да живеят в мир и любов и да са милионери и да имат пасивен доход доживот. Та ще ми отговорите ли на въпроса за , харченето на парите и 2000-3000 лв. спестявания на годишна база. Или сте обучена на неудобни провокиращи въпроси да не отговаряте? Или трябва да дойда на бизнес-ден за 50 лв. да ми бъде отговорено и разяснено?

Специално аз ще ви поканя, като мой гостенин. Нека ви отворим очите.

Благодаря, няма нужда. Сметнете, напишете колко пари трябва да изхарча с тази карта, за да спестя 2000-3000 лв. годишно, както беше казано на презентацията , при 3 % отстъпка? Аз мога и сам да си го сметна , ама искам вие да ми кажете и спирам да пиша тук.
SciPyramid
 
Мнения: 8
Регистриран на: 06 Фев 2014, 12:39

Re: SCI - бизнес за милиони или от милиони спестовни балъци

Мнениеот SciPyramid » 06 Фев 2014, 14:56

VirtualBusiness - "Не наричайте уважаваният от нас пастор Петров - Фараон. Щом започвате така негативно и провокативно, аз на хора с такъв тон няма да отговоря, за да не ви се вдига самочувствието. Системата работи, а вие ни завиждатне."
Аз се извиних на Г-н Петров, макар че не виждам защо, думата фараон не е обидна. Фараоните са били начело на цивилизации, богати хора, умствено извисени, които хората са считали за Богове , даже са си скъсвали гъза на 40 градуса да мъкнат тонове камъни и да ги подреждат във формата на пирамида в тяхна чест и то над 20 години. Ей това е проблема-системата работи за само 5 % , които са започнали в началото, преди 4 години, за тези които са започнали преди 2 години, системата здраво е ръждясала и спряла. Ние хейтърите, ако толкова ви завиждахме, че правите пари, щяхме да дойдем да си купим ТК3 за 3000 лв. ( от ТК1 и ТК2 няма смисъл, за същата работа 3 пъти по-малко бонуси) и ние да почнем да правим пари. Оставете изстрадалият ни народ на мира и да му измъквате и последните пари от джоба за ваше облагодетелствуване.
SciPyramid
 
Мнения: 8
Регистриран на: 06 Фев 2014, 12:39

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта