Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот kam70 » 07 Мар 2014, 07:16

Здравейте Д-р.Еров
Въпросът ми е ,че имам стабилна ерекция,но проблемът ми е в свършването.Не мога или е много трудно да свърша.Този проблем е от 3-4 г.По някога всичко е нормално макар и при по продължителен акт,но свършвам,но в повечето случаи не се получава .На 44г.съм,имам си постоянен партньор с който ми Ок.Ако може да ми помогнете със съвет за някакви хапчета или билки.Благодаря ви!
kam70
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Мар 2014, 07:04

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 08 Мар 2014, 18:23

s_ivelina написа:Здравейте д-р.Еров!
Препоръчайте ни някое лекарство за намалено либидо и преждевременна и бърза еякулация.Благодаря!Мъжът ми е на 31г.Има хронична умора и намалено либидо.Хубав ден!


Male active complex- 2 x 8 ml. ( за намалено либидо), а за преждевременната еякулация може да се приемат хомеопатични препарати и лекарства от групата на антидепресантите, но за да Ви изпиша нещо конкретно е нужна консултация.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: нужда от съвет

Мнениеот Dr Todor Erov » 08 Мар 2014, 18:34

nana написа:Здравейте д-р Еров, имам нужда от вашето мнение и съвет. С съпруга ми сме заедно от 10 год., преди него съм имала петима сексуални партньори, като с последния връзката ми с прекъсвания/аз живеех в друг град, а после той не беше в БГ/ е около 3г. /общото време през което сме били заедно е около 8м/, та въпросът ми е защо съпругът ми не може да ми повярва че освен с него не съм стигала до оргазъм, дори не ми е било хубаво. Когато му казвам че съм се чувствала притеснена той ми се смее и ме пита как при толкова дълга връзка съм била притеснена, и защо при нашите контакти притеснението е отминало бързо. Тук е момента да отбележа че всичките ми партньори са били по малки от мен или колкото мен и съм била на 20 год. Получавала съм и френска любов която също не ми е доставяла удоволствие, а само притеснение / дали не ухае зле или как изглеждам /. Понеже сте и психолог, моля за вашето мнение понеже съпругът ми казва, че не бил чувал такива небивалици. Със него в сексуален аспект всичко е ОК но много ме тормози, че не ми вярва. Благодаря предварително!


Възможно е да сте имали сексуални контакти без да получавате оргазъм. Много от жените се чувстват добре и сексуално удовлетворени само с мъже, които обичат физически и душевно. Била сте много млада с другите си партньори, а в по-ранна възраст преобладават любопитството и интереса пред нуждата от наслада и любов.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 08 Мар 2014, 19:00

kam70 написа:Здравейте Д-р.Еров
Въпросът ми е ,че имам стабилна ерекция,но проблемът ми е в свършването.Не мога или е много трудно да свърша.Този проблем е от 3-4 г.По някога всичко е нормално макар и при по продължителен акт,но свършвам,но в повечето случаи не се получава .На 44г.съм,имам си постоянен партньор с който ми Ок.Ако може да ми помогнете със съвет за някакви хапчета или билки.Благодаря ви!

Вашето сексуално смущение е рядко срещано и изисква задълбочен анализ, тъй като може да се дължи на заболявания. Нужно е да осъществим консултативен преглед и да направим някои изследвания. Може да ми се обадите на тел. 0899 85 90 72
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот giorgos » 10 Мар 2014, 11:27

Здравейте Д-р Еров!
На 22 години съм и проблемът ми е,че трудно достигам до стабилна ерекция..бихте ли ми препоръчали някакъв медикамент ?
giorgos
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Мар 2014, 11:14

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 13 Мар 2014, 18:50

giorgos написа:Здравейте Д-р Еров!
На 22 години съм и проблемът ми е,че трудно достигам до стабилна ерекция..бихте ли ми препоръчали някакъв медикамент ?

Най-вероятно при Вас причината е чисто емоционална. Не сме осъществили консултация, затова само мога да предполагам, че нямате заболявания. В такъв случай, мога да Ви препоръчам препарати на билкова основа като Трибестан и Хард мен
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Nadq_90 » 25 Мар 2014, 12:41

Здравейте д-р Еров. Аз съм жена на 23г преди 2 години родих детенце, и от тогава страдам от ниско либидо. Когато ми се прави секс и партньора ми се отзове започвам и все едно не го правя а си седя на дивана ей така, супер малка чувствителност и желанието ми намалява вместо да се отпусна и да ми е хубавооо , аз оргазъм да получа трудно и бавно. Аз очевидно имам липса на витамини и др. вещества, защото не се храня разнообразно и имам доста грижи. Четох за билки и витамини,които понижават либидото и са за моя случай бихте ли ми препоръчал като специалист някои вид.
Nadq_90
 
Мнения: 9
Регистриран на: 20 Юли 2013, 19:31

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 26 Мар 2014, 21:08

Nadq_90 написа:Здравейте д-р Еров. Аз съм жена на 23г преди 2 години родих детенце, и от тогава страдам от ниско либидо. Когато ми се прави секс и партньора ми се отзове започвам и все едно не го правя а си седя на дивана ей така, супер малка чувствителност и желанието ми намалява вместо да се отпусна и да ми е хубавооо , аз оргазъм да получа трудно и бавно. Аз очевидно имам липса на витамини и др. вещества, защото не се храня разнообразно и имам доста грижи. Четох за билки и витамини,които понижават либидото и са за моя случай бихте ли ми препоръчал като специалист някои вид.


На първо време Ви препоръчвам Female active complex, пийте го един месец, ако не виждате значително подобрение, ще преминем към консултация.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Daisy » 28 Мар 2014, 03:08

Здравейте,
имам сериозна връзка от 5 години , но повече от две години имаме сериозен проблем с моя партнюр.Нямаме постоянен полов контакт.Когато се опитаме членът му пада и неможе да се осъществи акта.Говорили сме много пъти по този въпрос, той казва , че е от притеснение, а аз си мисля , че е изгубил сексуално желание към мен,защото не се получава , а всъщност знам, че ме обича и не е та.Отношенията ни са добри.Няма къвги между нас, немисля, че има и друга.
Неиска да ходи на лекар , защото казва, че това му е в главата и всеки път се сеща как ще се повтори случката и няма да се получи.
Моля за съвет.Чуството е ужасно , и аз започвам да се чуствам непълноценна ,комплексирана и още какво ли не .
Благодаря Ви:
Поздрави:
Daisy
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Мар 2014, 02:50

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот paradox92 » 30 Мар 2014, 17:57

Здравейте д-р Еров,
Имам следния въпрос - аз и приятелката ми сме на по 21 години. До преди 4 месеца приятелката ми беше девствена. Оттогава насам правим редовен секс, но тя трудно се овлажнява, а и досега не е достигала до оргазъм. Това нормално ли е? И още - как мога да ускоря процеса на задоволяване?
Поздрави и благодаря предварително.
paradox92
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Мар 2014, 17:51

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта