Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот batkoti » 01 Ное 2012, 16:07

докторе имам проблем от 1 седмица съм със преждевременна еякулация ... водя активен полов живот от 4 години и досега нямаше никакъв проблем но изведнъж просто се случи така че свърших за около 2 минути след това повторихме със големи мъки достигнах до ерекция и след като достигнах акта отново траеше около 2-3 минути преди това 1вия път обикновено беше 7-10 м а втория над 20 във понеделник всичко си беше наред спах в тях за 16 часа съм свършил 5 пъти вторник и сряда не се бяхме виждали в четвъртък се появи проблема за 1 път реших че е просто до момента и на сутринта ще съм готов отново станах пак я накарах да пробваме да видим какво ще стане и тогава изтраях около 10 минути но със много големи почивки и оттогава съм пробвал още 4-5 пъти и всеки път трудно достигам ерекция а като стане напълно свършвам за минута... питам се къде може да е източника на проблема и как така изведнъж ми се случи ... ако може да има някаква връзка на нея и се появиха пъпки по цялото тяло които не знае от къде са подозира че може да има бълхи в тях но мене не ме ядат и се чудя дали не сме хванали някаква болест или да се е получила някаква инфекция надявам се да можете да помогнете.
batkoti
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Ное 2012, 15:56

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 08 Ное 2012, 00:41

Въпреки сложния словоред, с който ми представяте проблема, мога да кажа,че вие нямате преждевременна еякулация с вашите 2-6-8 минути.Относно обривите на вашата партньорка, обърнете се към дерматовенеролог.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот mimi123456789101112 » 28 Ное 2012, 12:17

Здравейте Д-р Еров.Аз съм жена на 30 години.Никога досега не съм изпитвала удоволствие от секса.Имам сексуално желание,възбуждам се до някаква степен и само при стимулиране на к.......а има удоволствие .Но то е много слабо и кратко ,след което ми става неприятно при допир.Ходила съм при двама известни сексолози но резултат нямаше.Даже единия се държа много грубо,разплака ме( което не е типично за мен) и ми каза ,че за всичко аз съм си виновна.Красива жена съм,имам много обужатели,но се чувствам непълноценна .Искам да разбера що за чудо е това СЕКСА.
mimi123456789101112
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Ное 2012, 11:23

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 05 Дек 2012, 22:38

mimi123456789101112 написа:Здравейте Д-р Еров.Аз съм жена на 30 години.Никога досега не съм изпитвала удоволствие от секса.Имам сексуално желание,възбуждам се до някаква степен и само при стимулиране на к.......а има удоволствие .Но то е много слабо и кратко ,след което ми става неприятно при допир.Ходила съм при двама известни сексолози но резултат нямаше.Даже единия се държа много грубо,разплака ме( което не е типично за мен) и ми каза ,че за всичко аз съм си виновна.Красива жена съм,имам много обужатели,но се чувствам непълноценна .Искам да разбера що за чудо е това СЕКСА.


Първо се извинявам за късният отговор.
Вашият проблем изисква сериозен анализ и по-обстойно запознаване с него т.е задължително се изисква среща с мен. Има множество причини за това състояние, но за да разбера какъв е Вашият случай трябва да ви задам някои въпроси и съответно да получа откровен отговор от Ваша страна.
Първоначално мога да ви дам следните съвети - намерете си подходящият партньор, който Ви вълнува и привлича сексуално.След като сте установили ,че получавате дори и минимално клиторно удоволствие, се концентрирайте към това място. С повече търпение и нежност от страна на вашият партньор, може да получите по- продължителен и по- силен клиторен оргазъм .Наблегнете на любовната игра.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот евги » 06 Дек 2012, 12:53

Здравейте Докторе , пише ви мъж на 48 години. От 23 години съм семеен и през всичките тези години със съпругата сме имали редовен полов живот /средно 8 пъти месечно сме правили секс /, като засечки от рода да не ми става или да стане и бързо да омекне много рядко се е случвало . В края на септември тази година получих възпаление на пикочния канал - уретрит .Уролога предположи , че може да се е предало от възпалението на очите , което имах по това време /не съм правил секс с друга жена/ . С посещението при уролога се забавих с една седмица и това доведе до трудното преодоляване на това заболяване около месец/инжекции + три вида антибиотици /. И след това нещата се промениха при мен ,а именно трудно започна да ми става и като стане не се задържа дълго време в твърдо състояние и това много ме притеснява , защото вместо с течение на времето да се нормализира положението , то като че ли се влошава. Какво бихте ме посъветвали да направя ?
Предварително Ви благодаря за отговора .
евги
 
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Дек 2012, 10:38

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 07 Дек 2012, 23:10

евги написа:Здравейте Докторе , пише ви мъж на 48 години. От 23 години съм семеен и през всичките тези години със съпругата сме имали редовен полов живот /средно 8 пъти месечно сме правили секс /, като засечки от рода да не ми става или да стане и бързо да омекне много рядко се е случвало . В края на септември тази година получих възпаление на пикочния канал - уретрит .Уролога предположи , че може да се е предало от възпалението на очите , което имах по това време /не съм правил секс с друга жена/ . С посещението при уролога се забавих с една седмица и това доведе до трудното преодоляване на това заболяване около месец/инжекции + три вида антибиотици /. И след това нещата се промениха при мен ,а именно трудно започна да ми става и като стане не се задържа дълго време в твърдо състояние и това много ме притеснява , защото вместо с течение на времето да се нормализира положението , то като че ли се влошава. Какво бихте ме посъветвали да направя ?
Предварително Ви благодаря за отговора .

Искам да ми отговорите на следните въпроси, за да се ориентирам за Вашия проблем: Какъв е причинителят на уретрита (хламидии ли?). Имате ли болки в коленете? В момента възпалението на очите излекувано ли е ?
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот евги » 10 Дек 2012, 13:33

]Здравейте Докторе !
Не знам какво е причинило уретрита , защото уролога не ми е правил никакви изследвания , а само предположи , че може да се е получило от възпалението на очите
/ аз му казах , че съм имал полови контакти само със жена си / . Възпалението на очите
трая около седмица и ми мина . Нямам никакви болки в коленете , пия хапчета за високо кръвно от година и нещо /Валтензин 160 - 1,5 броя дневно/ , чувствам се добре физически.
евги
 
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Дек 2012, 10:38

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот евги » 10 Дек 2012, 17:29

евги написа:]Здравейте Докторе !
Не знам какво е причинило уретрита , защото уролога не ми е правил никакви изследвания , а само предположи , че може да се е получило от възпалението на очите
/ аз му казах , че съм имал полови контакти само със жена си / . Възпалението на очите
трая около седмица и ми мина . Нямам никакви болки в коленете , пия хапчета за високо кръвно от година и нещо /Валтензин 160 - 1,5 броя дневно/ , чувствам се добре физически.

Пропуснах да напиша , че уролога предписа лечение само на мен , а за жената нищо не каза .
евги
 
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Дек 2012, 10:38

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот mimi123456789101112 » 13 Дек 2012, 12:00

Благодаря ви за отговора.Знам,че моя проблем е много сложен и вече си мисля,че даже е и нерешим.Но не трябва да губя надежда,стават и чудеса.Непременно ще направя лична консултация с вас в най скоро време.Весели празници.
mimi123456789101112
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Ное 2012, 11:23

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 16 Дек 2012, 10:49

евги написа:
евги написа:]Здравейте Докторе !
Не знам какво е причинило уретрита , защото уролога не ми е правил никакви изследвания , а само предположи , че може да се е получило от възпалението на очите
/ аз му казах , че съм имал полови контакти само със жена си / . Възпалението на очите
трая около седмица и ми мина . Нямам никакви болки в коленете , пия хапчета за високо кръвно от година и нещо /Валтензин 160 - 1,5 броя дневно/ , чувствам се добре физически.

Пропуснах да напиша , че уролога предписа лечение само на мен , а за жената нищо не каза .


Възможно е при инфекции на пикочо - половата система да се получат смущения в ерекцията и еякулацията (като вашия уретрит). След правилно лечение те би трябвало да отзвучат. При вас не е установен причинителят на уретрита и сега трябва да си направите следните изследвания - стерилна урина и еякулат с антибиограма и ако се изолира причинител, да се лекува с правилния антибиотик.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта