Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот alexsandyr » 02 Авг 2016, 21:14

Здравейте. Имам проблем с поставянето на презерватив . Пенисът ми е еректирал ,но винаги има кожичка под главичката . Придърпвам е и го слагам ,но когато е пусна тя се връща в естествено положение и презерватива се нагъва . Другият проблем е ,че когато е придърпам и сложа кондома в пениса ми трудно навлиза кръв . Мислех,че е от широчината на презерватива понеже ползвах 52 мм ,но днес пробвах с 56 мм и резултатите бяха същите . Благодаря Ви за отделеното време.
alexsandyr
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Авг 2016, 21:06

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Terry_90 » 03 Авг 2016, 09:51

Здравейте! Имам 2 проблема. Малък пенис и много силна ерекция. За първия проблем реших да пробвам джелк ( чилик) упражнения за тази цел се изисква непълна ерекция около 50% което при мен е невъзможно . Още от малък много лесно получавам ерекция много лесно и това създава проблеми на публичните места . Понякога има и лека болка от силната ерекция . Дори след маструбация лесно подържам ерекция.
Ако може вашето мнение за ефикасни методи за удължаване на прниса и дали имате някакво решение за силната ерекция :)
Аз съм на 25 г висок 178см тегло 120 кг размее на пениса 14 см
Terry_90
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Юли 2016, 09:41

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 24 Авг 2016, 14:51

alexsandyr написа:Здравейте. Имам проблем с поставянето на презерватив . Пенисът ми е еректирал ,но винаги има кожичка под главичката . Придърпвам е и го слагам ,но когато е пусна тя се връща в естествено положение и презерватива се нагъва . Другият проблем е ,че когато е придърпам и сложа кондома в пениса ми трудно навлиза кръв . Мислех,че е от широчината на презерватива понеже ползвах 52 мм ,но днес пробвах с 56 мм и резултатите бяха същите . Благодаря Ви за отделеното време.


Предполагам, че става въпрос за препуциум. Това може да се установи със сигурност само след като Ви прегледам. Ако съм прав, ще се наложи да се извърши обрязване.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 24 Авг 2016, 14:59

Terry_90 написа:Здравейте! Имам 2 проблема. Малък пенис и много силна ерекция. За първия проблем реших да пробвам джелк ( чилик) упражнения за тази цел се изисква непълна ерекция около 50% което при мен е невъзможно . Още от малък много лесно получавам ерекция много лесно и това създава проблеми на публичните места . Понякога има и лека болка от силната ерекция . Дори след маструбация лесно подържам ерекция.
Ако може вашето мнение за ефикасни методи за удължаване на прниса и дали имате някакво решение за силната ерекция :)
Аз съм на 25 г висок 178см тегло 120 кг размее на пениса 14 см


На Вашата възраст е нормално да имате силна ерекция и това не трябва да е повод за притеснение. Колкото до големината на пениса Ви, препоръчвам да свалите 30 кг, благодарение на което ще получите 2 см отгоре и ще водите по пълноценен сексуален живот.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот bangs » 31 Авг 2016, 08:12

Здравейте! Страдам от преждевременна еякулация. Общо взето еякулирам за около една минута, има незначителни вариации в зависимост от стимулацията, но в общи линии е това. Така е от началото на половото ми съзряване до сега. В момента съм на 28 години. Има ли начин трайно да се повлияе това състояние? Ако е така, моля да ме насочите към адекватно лечение! Благодаря Ви предварително!
bangs
 
Мнения: 3
Регистриран на: 31 Авг 2016, 07:59

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 01 Сеп 2016, 16:40

bangs написа:Здравейте! Страдам от преждевременна еякулация. Общо взето еякулирам за около една минута, има незначителни вариации в зависимост от стимулацията, но в общи линии е това. Така е от началото на половото ми съзряване до сега. В момента съм на 28 години. Има ли начин трайно да се повлияе това състояние? Ако е така, моля да ме насочите към адекватно лечение! Благодаря Ви предварително!


Да, има начин. Но във Вашия случай е нужен консултативен преглед, за да бъде назначена медикаментозна терапия. Преждевременната еякулация се повлиява добре от определен вид лекарства и може да има трайно подобрение, затова трябва да имате постоянна сексуална партньорка и продължителен период от време освен лекарствата, да правите определени упражнения
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот bangs » 03 Сеп 2016, 07:40

Dr Todor Erov написа:
bangs написа:Здравейте! Страдам от преждевременна еякулация. Общо взето еякулирам за около една минута, има незначителни вариации в зависимост от стимулацията, но в общи линии е това. Така е от началото на половото ми съзряване до сега. В момента съм на 28 години. Има ли начин трайно да се повлияе това състояние? Ако е така, моля да ме насочите към адекватно лечение! Благодаря Ви предварително!


Да, има начин. Но във Вашия случай е нужен консултативен преглед, за да бъде назначена медикаментозна терапия. Преждевременната еякулация се повлиява добре от определен вид лекарства и може да има трайно подобрение, затова трябва да имате постоянна сексуална партньорка и продължителен период от време освен лекарствата, да правите определени упражнения


Забелязал съм, че когато съм под душа и не мисля за нищо сексуално издържам повече. Не е някакво значимо подобрение , но все пак ... Незнам водата ли ме успокоява или нещо такова. Струва ми се, че ако поработя върху психиката си мога да се подобря още, за това ще Ви бъда много благодарен, ако ме насочите към информация за тези упражнения, които споменахте.
Все пак може ли да ми дадете и някакви контакти, ако упражненията не дадат резултат!
bangs
 
Мнения: 3
Регистриран на: 31 Авг 2016, 07:59

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Отон » 10 Сеп 2016, 22:44

Здравейте, аз съм на 21 години и размерът на пенисът ми в ерекция е 12.5 сантиметра. От това, което прочетох в Интернет разбрах, че средната дължина е по-голяма. Въпросът ми е: дължината на пениса ми прекалено малка ли е и, ако да, какво мога да направя за нейното уголемяаване?
Отон
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Сеп 2016, 22:28

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 13 Сеп 2016, 16:01

bangs написа:
Dr Todor Erov написа:
bangs написа:Здравейте! Страдам от преждевременна еякулация. Общо взето еякулирам за около една минута, има незначителни вариации в зависимост от стимулацията, но в общи линии е това. Така е от началото на половото ми съзряване до сега. В момента съм на 28 години. Има ли начин трайно да се повлияе това състояние? Ако е така, моля да ме насочите към адекватно лечение! Благодаря Ви предварително!


Да, има начин. Но във Вашия случай е нужен консултативен преглед, за да бъде назначена медикаментозна терапия. Преждевременната еякулация се повлиява добре от определен вид лекарства и може да има трайно подобрение, затова трябва да имате постоянна сексуална партньорка и продължителен период от време освен лекарствата, да правите определени упражнения


Забелязал съм, че когато съм под душа и не мисля за нищо сексуално издържам повече. Не е някакво значимо подобрение , но все пак ... Незнам водата ли ме успокоява или нещо такова. Струва ми се, че ако поработя върху психиката си мога да се подобря още, за това ще Ви бъда много благодарен, ако ме насочите към информация за тези упражнения, които споменахте.
Все пак може ли да ми дадете и някакви контакти, ако упражненията не дадат резултат!


Моят номер е 0899 85 90 72.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 13 Сеп 2016, 16:02

Отон написа:Здравейте, аз съм на 21 години и размерът на пенисът ми в ерекция е 12.5 сантиметра. От това, което прочетох в Интернет разбрах, че средната дължина е по-голяма. Въпросът ми е: дължината на пениса ми прекалено малка ли е и, ако да, какво мога да направя за нейното уголемяаване?


Размерът Ви е нормален, няма за какво да се притеснявате.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта