Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 16 Дек 2012, 10:54

mimi123456789101112 написа:Благодаря ви за отговора.Знам,че моя проблем е много сложен и вече си мисля,че даже е и нерешим.Но не трябва да губя надежда,стават и чудеса.Непременно ще направя лична консултация с вас в най скоро време.Весели празници.


Проблемът Ви е решим, не се отчайвайте. Весели празници!
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот жорооо » 21 Дек 2012, 21:45

Здр,на 30г съм и моя проблем е следния ,при от доста време изпитвах леко парене и дразнене при уриниране,понеже не бях в бг не успях веднага да отида до специалист.Веднага след пребирането си в бг отидох на уролог и с първия поглед каза ,че имам уретрит и ми изписа антибиотик и след това да дам еяколат за изследване.Почувствах облекчение от антибиотика и изчезна това дразнене и парене,но започнах да чувствам една скованост и да не получавам пълна ерекция,също така по време на секс се изгуби чувствителността,изчезна и сутрешната ерекция.Как се проверява тази чувствителност? Сам направих един тест с кубче лед,като го задържах за известно време почти нищо не усещах ,а пръстите ми замръзваха.Направих си още изследвания,като при изследването за тестостерон показа ниски нива 15.8 и свободния 0,295 ,(ниски ли са тези резолтати)андролога ми назначи терапия с Небидо.Но преди да започна с инжекциите се консултирах пак с уролог,който прецени да започна с омнадрен за 3 месеца и вече ми биха една инжекция.Започнах да получавам сутрешна ерекция,но пак с чувство на непълност и безчувственост по време на секс.Така и не разбрах каква точна е моята диагноза ,за да се насоча по-добре за решаването на проблема,който все повече ми се струва ,че е много сериозен.Интересува ме дали целия проблем е от ниските нива на тестостерон и да очаквам ли подобрение на чувствителноста след терапията и евентоално какви други изследвания да си направя за една по точна диагноза.Весело посрещане на празниците и благодаря предварително.
жорооо
 
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Дек 2012, 20:37

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот pr0blemse » 03 Яну 2013, 02:44

Здравейте, г-н Еров,
на 20 години съм и имам проблем в бързата еякулация. Нямам опит в "кревата"( все още мога да ги преброя дори ), както се казва и свършвам много бързо, когато правя секс с приятелката ми. Минута и съм готов. Проблемът е само при секс, при орална любов този проблем го нямам. Четох различни тактики в интернет, но искам съвет от специалист. Проблем ли е, или е просто от липсата на опит и с времето ще отшуми.
pr0blemse
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Яну 2013, 02:37

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 05 Яну 2013, 22:02

жорооо написа:Здр,на 30г съм и моя проблем е следния ,при от доста време изпитвах леко парене и дразнене при уриниране,понеже не бях в бг не успях веднага да отида до специалист.Веднага след пребирането си в бг отидох на уролог и с първия поглед каза ,че имам уретрит и ми изписа антибиотик и след това да дам еяколат за изследване.Почувствах облекчение от антибиотика и изчезна това дразнене и парене,но започнах да чувствам една скованост и да не получавам пълна ерекция,също така по време на секс се изгуби чувствителността,изчезна и сутрешната ерекция.Как се проверява тази чувствителност? Сам направих един тест с кубче лед,като го задържах за известно време почти нищо не усещах ,а пръстите ми замръзваха.Направих си още изследвания,като при изследването за тестостерон показа ниски нива 15.8 и свободния 0,295 ,(ниски ли са тези резолтати)андролога ми назначи терапия с Небидо.Но преди да започна с инжекциите се консултирах пак с уролог,който прецени да започна с омнадрен за 3 месеца и вече ми биха една инжекция.Започнах да получавам сутрешна ерекция,но пак с чувство на непълност и безчувственост по време на секс.Така и не разбрах каква точна е моята диагноза ,за да се насоча по-добре за решаването на проблема,който все повече ми се струва ,че е много сериозен.Интересува ме дали целия проблем е от ниските нива на тестостерон и да очаквам ли подобрение на чувствителноста след терапията и евентоално какви други изследвания да си направя за една по точна диагноза.Весело посрещане на празниците и благодаря предварително.


Извинете за късния отговор!
Моят съвет е отново да направите следните изследвания : стерилна урина, изследване за хламидии, еякулат, изследването за тестостерона да бъде извършено в добра лаборатория и да е сутрин рано между 7 и 8 ч. Възможно е след уретрит да получите известни сексуални смущения, които с времето би трябвало да отзвучат. Относно тестостерона, ако в действителност е толкова нисък, трябва да извършите заместително лечение - с Nebido - 4 амп. годишно или омнадрен - на 20 дни една ампула. Лечението с тестостерон се извършва само ако има доказан дефицит на тестостерон, в противен случай е безкрайно вредно.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 05 Яну 2013, 22:08

pr0blemse написа:Здравейте, г-н Еров,
на 20 години съм и имам проблем в бързата еякулация. Нямам опит в "кревата"( все още мога да ги преброя дори ), както се казва и свършвам много бързо, когато правя секс с приятелката ми. Минута и съм готов. Проблемът е само при секс, при орална любов този проблем го нямам. Четох различни тактики в интернет, но искам съвет от специалист. Проблем ли е, или е просто от липсата на опит и с времето ще отшуми.


Много от мъжете на тази възраст свършват бързо, за да не е така се изисква по- голям сексуален опит и евентуално постоянна партньорка. Техниките, които сте видели в интернет( техники на притискане?), имат ефект само ако се използват продължително време. Ако всичко това не помага, може да осъществим една консултация и да ви назнача лечение с определени медикаменти.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот styopi74vn » 13 Яну 2013, 03:00

Dr Todor Erov написа:
жорооо написа:Здр,на 30г съм и моя проблем е следния ,при от доста време изпитвах леко парене и дразнене при уриниране,понеже не бях в бг не успях веднага да отида до специалист.Веднага след пребирането си в бг отидох на уролог и с първия поглед каза ,че имам уретрит и ми изписа антибиотик и след това да дам еяколат за изследване.Почувствах облекчение от антибиотика и изчезна това дразнене и парене,но започнах да чувствам една скованост и да не получавам пълна ерекция,също така по време на секс се изгуби чувствителността,изчезна и сутрешната ерекция.Как се проверява тази чувствителност? Сам направих един тест с кубче лед,като го задържах за известно време почти нищо не усещах ,а пръстите ми замръзваха.Направих си още изследвания,като при изследването за тестостерон показа ниски нива 15.8 и свободния 0,295 ,(ниски ли са тези резолтати)андролога ми назначи терапия с Небидо.Но преди да започна с инжекциите се консултирах пак с уролог,който прецени да започна с омнадрен за 3 месеца и вече ми биха една инжекция.Започнах да получавам сутрешна ерекция,но пак с чувство на непълност и безчувственост по време на секс.Така и не разбрах каква точна е моята диагноза ,за да се насоча по-добре за решаването на проблема,който все повече ми се струва ,че е много сериозен.Интересува ме дали целия проблем е от ниските нива на тестостерон и да очаквам ли подобрение на чувствителноста след терапията и евентоално какви други изследвания да си направя за една по точна диагноза.Весело посрещане на празниците и благодаря предварително.


Извинете за късния отговор!
Моят съвет е отново да направите следните изследвания : стерилна урина, изследване за хламидии, еякулат, изследването за тестостерона да бъде извършено в добра лаборатория и да е сутрин рано между 7 и 8 ч. Възможно е след уретрит да получите известни сексуални смущения, които с времето би трябвало да отзвучат. Относно тестостерона, ако в действителност е толкова нисък, трябва да извършите заместително лечение - с Nebido - 4 амп. годишно или омнадрен - на 20 дни една ампула. Лечението с тестостерон се извършва само ако има доказан дефицит на тестостерон, в противен случай е безкрайно вредно.
Dr Todor Erov написа:Здравейте, ще се радвам ако мога да ви бъда полезен отговаряйки на въпросите ви от областта на сексологията, а също така заедно да намерим решение на вашите сексуални проблеми свързани с :

- Еректилни дисфункции - проблеми с ерекцията.
- Преждевременна и бърза еякулация.
- Намалено либидо - слабо сексуално желание.
- Проблеми свързани със сексуалното общуване.
Повече за мен и моята практика можете да научите от профила ми в Справочник Фрамар!

Ще очаквам вашите въпроси!
styopi74vn
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Яну 2013, 02:35

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот styopi74vn » 13 Яну 2013, 16:41

[quote="Dr Todor Erov"]Здравейте, ще се радвам ако мога да ви бъда полезен отговаряйки на въпросите ви от областта на сексологията, а също така заедно да намерим решение на вашите сексуални проблеми свързани с :

- Еректилни дисфункции - проблеми с ерекцият

zdraveite d-r Erov ot nqkolko mesica nie naro6ena Еректилната дисфункция -ерексия преди полов акт винаги се претеснявам
каво да направя или какви медикаменти да взема терапия
предварително благодаря
styopi74vn
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Яну 2013, 02:35

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 15 Яну 2013, 23:51

styopi74vn написа:
Dr Todor Erov написа:Здравейте, ще се радвам ако мога да ви бъда полезен отговаряйки на въпросите ви от областта на сексологията, а също така заедно да намерим решение на вашите сексуални проблеми свързани с :

- Еректилни дисфункции - проблеми с ерекцият

zdraveite d-r Erov ot nqkolko mesica nie naro6ena Еректилната дисфункция -ерексия преди полов акт винаги се претеснявам
каво да направя или какви медикаменти да взема терапия
предварително благодаря


Опишете ми по- подробно вашия проблем. Защо смятате, че имате еректилна дисфункция ?
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Фен80 » 22 Яну 2013, 18:40

Здравейте доктор Еров!Проблемът ми е следният..имам дългогодишна приятелка с която имаме и дете.В момента съм на 32 години а тя на 33.В началото преди 7-8 години правехме секс без задръжки и проблеми..но от 3-4 насам без някаква видима промяна в отношенията ни..взех да свършвам все по бързо и по-бързо.Пояснявам:По време на секс (след любовната игра) свършвам за около минута-две..прилагам техниката за задържане 4рез притискане на главичката на пениса,дишане прекъсвания и т.н,но нищо не помага при най-малките интезивни търкания и стимулации свършвам без да мога се задържа по никакъв начин !Възможно ли е проблемът да е чисто физически..?Получавам ерекция като тинейджър колкото пъти искам , но свършвам за минута-две най-много при секс..преди години не съм имал никакви проблеми с бърза или преждевременна еакулация..?
Фен80
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Яну 2013, 18:08

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 24 Яну 2013, 22:48

Фен80 написа:Здравейте доктор Еров!Проблемът ми е следният..имам дългогодишна приятелка с която имаме и дете.В момента съм на 32 години а тя на 33.В началото преди 7-8 години правехме секс без задръжки и проблеми..но от 3-4 насам без някаква видима промяна в отношенията ни..взех да свършвам все по бързо и по-бързо.Пояснявам:По време на секс (след любовната игра) свършвам за около минута-две..прилагам техниката за задържане 4рез притискане на главичката на пениса,дишане прекъсвания и т.н,но нищо не помага при най-малките интезивни търкания и стимулации свършвам без да мога се задържа по никакъв начин !Възможно ли е проблемът да е чисто физически..?Получавам ерекция като тинейджър колкото пъти искам , но свършвам за минута-две най-много при секс..преди години не съм имал никакви проблеми с бърза или преждевременна еакулация..?

Ако през последната година нямате прекарани неврологични заболявания и заболявания на пикочо - половата система, които евентуално могат да се отразят на еякулацията, то причината не е физическа, а психоемоционална . Разбира се, Вие трябва да правите редовен секс и след като не помагат техниките на задържане, следващият етап е медикаментозното лечение. При условие, че този проблем е от скоро, моят съвет е да изчакате още 1-2 месеца. Ако проблемът остане, свържете се с мен и ще Ви бъде назначено лечение.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта