Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Диди123 » 03 Юни 2017, 18:03

Здравей те имам един много голям проблем и се притеснава да ли нещо ми няма .а проблема ми е че имам твърде бърза еяколация след което немога да се повторя
Диди123
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Юни 2017, 17:56

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот hspetleshkova9423 » 03 Юни 2017, 19:43

Здравейте! Имам следния проблем когато правя секс с приятелката ми не ми става възбужда ме единствено да правим тройка с друг мъж и да гледам как те правят секс наистина проблема е голям тъй като нормалният секс не ме възбужда какво да правя
hspetleshkova9423
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Юни 2017, 19:39

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 08 Юли 2017, 20:38

abc123 написа:Здравейте! Имам следния проблем- правих орална любов на приятеля си(преди това беше екулирал веднъж като се изми преди фелациото), след което продължих с ръка.( не е еякулирал в устата ми или върху мен). След като се целувахме, той направи орална любовна мен( близа генеталиите ми). Какъв е шансът да съм бременна? Аз съм девствена. Последната ми менструация настъпи на 19ти май, рисковият контакт на 24ти срещу 25ти в полунощ. На 20г. съм.
Благодаря предварително!


След като сте девствена и между вас не е имало стандартен полов акт, няма как да сте бременна. От орална любов не се забременява
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 08 Юли 2017, 20:40

Диди123 написа:Здравей те имам един много голям проблем и се притеснава да ли нещо ми няма .а проблема ми е че имам твърде бърза еяколация след което немога да се повторя


Може да пробвате техники на притискане, за да забавите еякулацията. Също има значение на колко години сте и какъв е сексуалният Ви опит.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 08 Юли 2017, 20:44

hspetleshkova9423 написа:Здравейте! Имам следния проблем когато правя секс с приятелката ми не ми става възбужда ме единствено да правим тройка с друг мъж и да гледам как те правят секс наистина проблема е голям тъй като нормалният секс не ме възбужда какво да правя


Имам нужда от по- обстойна информация за Вас, ако желаете да разреша проблема Ви. Досега сексуалните Ви контакти само с жени ли са били? Имали ли сте други партньори преди настоящата?
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Konstantin87 » 17 Юли 2017, 02:42

Здравейте Д-р Еров. На 29 год. съм женен, имам и деца. Работата ми е такава че отсъствам от дома за доста време. Работя в чужбина и следователно не практикувам толкова често секс, единствено остава мастурбацията. Ходих на място където предлагат секс срещу заплащане, но не можах да получа ерекция. Преди да започна работа в чужбина и като си бях в дома, нямах никакви проблеми. Работя на вън от 2 години. Сега и при мастурбация не винаги получавам ерекция или ако получа и спра за момент веднага започва да спада. Моля за помощ.
Konstantin87
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Юли 2017, 02:34

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот merov1993 » 17 Юли 2017, 02:53

Здравейте, Д-р Тодор Еров !
Бих искал първо да Ви благодаря за възможността, че свободно всеки един човек вълнуващ се от здравето си би могъл да зададе и неудобните въпроси (поне за мен). Да, наистина се чувствам неудобно да споделя това, което ме кара да се питам дали има някакъв проблем или не, но някак си тематиката на въпросите е лична за среща на живо, макар, че от друга страна - няма нищо срамно от разговор пациент- лекар. Простете, че се обяснявам ...
Преминавам директно към това, за което посетих форума:
Пише Ви 23 годишно момче ... Ще съм директен ... Нормално е с причина или без такава човек да се възбуди. При мен ситуацията е следната - възбудата е лесна, безпроблемна, но да кажем, че не се стига до нищо повече, не се стига до интимност с партньорката, а просто някаква близост. До тук добре ... но след края на така наречената от мен близост, след края на възбудата, често се появява болка ниско от лявата и от дясната страна под пъпа, която се спуска към тестисите ... Тази болка се появява, когато няма еякулация, а се е стигнало само до ерекция и след края й. Отново, ще спомена, че често се случва именно, когато ерекцията приключи, не се е стигало до семеизпразване, след известно време (час-два) ... болката се появява и се задържа. Увеличава се, когато стоя изправен. При появила се болка, за да утихне, еякулирам ... и след еякулиране болката е малко по- силна за известно време и след това преминава, в противен случай, се задържа с часове, дори бих казал - 10-12 часа. Чувал съм за един малко неприличен термин "сини топки" :grin: ... Но, не мисля, че е нормално само при една възбуда ... първа, краткотрайна ... след това да се появява болка ... Извинявам се за глупавото описание и се надявам да разберете какво се опитвам да споделя ... Бих се радвал на съвет, мнение, коментар ?
Благодаря Ви за отделеното време !
merov1993
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Авг 2014, 19:30

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот BGVictory » 20 Юли 2017, 14:18

Здравейте.
С приятелката ми правихме секс и по едно време, като го вкарах, се чу изпукване (както при пукането на пръсти). Проверихме в интернет и навсякъде се споменаваше фрактура на пениса заедно с изброени симптоми, като болка, отток, рязко спадане на ерекцията и др. Нямам нито един от тях, единственото, което ни притеснява е, че не мога да достигна пълна ерекция и освен това май се прегъва през средата повече, отколкото е нормално.
Ако ми дадете съвет ще съм много благодарен.
BGVictory
 
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Юли 2017, 10:42

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Morgana4677 » 06 Сеп 2017, 16:21

Здравейте имам голям проблем с приятелят ми от 2 години живеем заедно и низнам кам кого да се обарна за помощ.... имам сериозен проблем в секса... като цяло секса е върховен но краят е трагичен за мен... изпитвам винаги оргазъм но когато тои свършва това е проблем за мен.... тои го вади на ван и с чикия сваршва някои пат отнема 1 минути да свърши ... говорих с него че това ме притеснява и отблъсква ... чувствам се сякаш не заради мен свършва а заради себе си ... сякаш не му доставям нужното удоволствие и не мога да го накарам да свърши... какво да правя трябва ли да потърся помощ от сексолог... това нормално ли е 2 години тои винаги да свършва на чикия... моля помогнете ... чувствам се много зле заради това и вече отказвам секс с него защото не искам да изпитам чувството да сам излишна когато тои свършва.... чувствам се сякаш не го задоволяваме никога съм нямала такъв проблем в сексуалният ми живот до сега.... не знам как да постъпя това нешто да спри ... мисля че за да достигне до еакоация сам му нужна само аз.... а тои до вади почва да си прави чикия след една минута ми казва свършвам и свършва на неговия си стомах... аз сам безучастна... моля кажете ми как да постапя
Morgana4677
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Сеп 2017, 11:45

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 08 Сеп 2017, 00:07

Konstantin87 написа:Здравейте Д-р Еров. На 29 год. съм женен, имам и деца. Работата ми е такава че отсъствам от дома за доста време. Работя в чужбина и следователно не практикувам толкова често секс, единствено остава мастурбацията. Ходих на място където предлагат секс срещу заплащане, но не можах да получа ерекция. Преди да започна работа в чужбина и като си бях в дома, нямах никакви проблеми. Работя на вън от 2 години. Сега и при мастурбация не винаги получавам ерекция или ако получа и спра за момент веднага започва да спада. Моля за помощ.


Едни от най-честите нарушения при мъжете са свързани с ерекцията.Те могат да бъдат психогенни, в резултат на заболяване или смесени. При Вас най- вероятно причината е свързана с новата работа и нередовния секс, по-бавната адаптация към промените. Първите срещи с момичетата, които предлагат "платена любов" невинаги се получават от първия път. Изчакайте няколко месеца, следете състоянието си и ако няма подобрение, елате за консултация.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron