Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 07 Яну 2018, 14:36

Алексa написа:Здравейте, д-р Еров!
Семейна съм от 10 години. Имаме дете на 4год. Проблемът е, че от около 8 нямам никакво желание към мъжа ми. Бях стигнала до извода, че имам някакво заболяване и се примирих с това положение. Правим секс за да го зарадвам, но нямам никакво желание за това. Отскоро разбрах че проблемът ми не е здравословен, защото желание се появи, но към един колега, не и към съпруга ми. Защо с него не се получава.


Вземете си няколко дни отпуск и отидете на някое хубаво място със съпруга си.Пригответе си хубаво бельо, направете нещо специално за него. Там е пътят към съживяване на отношенията Ви, стига да имате желание да положите усилия .
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот КрасимирМихалев » 22 Яну 2018, 04:53

Здравейте, Д-р Еров!!
На 26 години съм, водя полов живот от приблизително 6-7 години, та, проблемът е следният:
В началото на половият "живот" свършвах адски трудно, но тук преди около 3 години започна адски бързата еякулация(нещо от сорта на от 1 до 5 минути), при което малкият другар ме поставя в неудобна позиция, макар вече да имам семейство, дете, и т.н.т..
Според съпругата, не е проблем, но спор3д мен е, и то огромен, защото за мен е по-важно женското задоволяване..
Та, искренно ви моля за съвет, не искам да използвам "хапчета" и тем подобни глупости...
Благодаря, искренно ваш почитател Михалев..
КрасимирМихалев
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Яну 2018, 04:41

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Ultra_aqua » 08 Фев 2018, 09:11

Здравейте.Не знам дали въпроса,който ще задам е в точния отдел .До момента нямах тоьи проблем,но за месец ми се случи два пъти.По време на уриниране ми се случва да изхвърлям и семенна течност.На 27 години съм
Ultra_aqua
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Фев 2018, 09:05

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот kristiqnemilov222 » 10 Фев 2018, 07:28

здравейте, искам да ви помоля да ми кажете някакъв ефикасен начин за уголемяване на пениса, аз съм на 22 и пениса ми е 15 см? .. Благодаря ви
kristiqnemilov222
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Фев 2018, 07:25

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот kristiqnemilov222 » 10 Фев 2018, 07:31

Dr Todor Erov написа:Здравейте, ще се радвам ако мога да ви бъда полезен отговаряйки на въпросите ви от областта на сексологията, а също така заедно да намерим решение на вашите сексуални проблеми свързани с :

- Еректилни дисфункции - проблеми с ерекцията.
- Преждевременна и бърза еякулация.
- Намалено либидо - слабо сексуално желание.
- Проблеми свързани със сексуалното общуване.
Повече за мен и моята практика можете да научите от профила ми в Справочник Фрамар!

Ще очаквам вашите въпроси!

здравейте, искам да ви помоля да ми кажете някакъв ефикасен начин за уголемяване на пениса, аз съм на 22 и пениса ми е 15 см? .. благодаря ви
kristiqnemilov222
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Фев 2018, 07:25

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот beautifull.life » 13 Фев 2018, 15:47

Здравейте, д-р Еров ! Аз съм жена на 22 години , а приятелят ми е на 28. Живеем заедно от две години, но има проблем в сексуалния ни живот ,който много ме притеснява. Моят приятел няма желание за секс и не е въобще инициативен. Аз съм страстна жена , за която секса е от изключително значение. Имали сме многократно дискусий и караници по-този въпрос, но рядко резултат. Имаме добри периоди и периоди когато той не ме докосва една или две седмици. И двамата се обичаме и имаме планове да създаден семейство,но се чувствам нещастна ,когато аз винаги трябва да го подтиквам към секс. Има ли надежда за нашата връзка да продължи с тези сексуални различия между нас? Все пак всяка жена се чувства щастлива ,когато се чувства желана,а аз съм постоянно нервна и раздразнителна,когато за пореден ден нищо не сме правили. Ако той се опита да поеме инициативата , чувствам ,че го прави всякаш на сила, вечно се оправдава и намира извинения. Има ли нещо,което аз или той можем да направим ,за да решим проблема си?
beautifull.life
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Фев 2018, 15:31

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 16 Фев 2018, 22:17

КрасимирМихалев написа:Здравейте, Д-р Еров!!
На 26 години съм, водя полов живот от приблизително 6-7 години, та, проблемът е следният:
В началото на половият "живот" свършвах адски трудно, но тук преди около 3 години започна адски бързата еякулация(нещо от сорта на от 1 до 5 минути), при което малкият другар ме поставя в неудобна позиция, макар вече да имам семейство, дете, и т.н.т..
Според съпругата, не е проблем, но спор3д мен е, и то огромен, защото за мен е по-важно женското задоволяване..
Та, искренно ви моля за съвет, не искам да използвам "хапчета" и тем подобни глупости...
Благодаря, искренно ваш почитател Михалев..


Средната продължителност, при която се стига до еякулация е 6-7 минути. Тоест ако Вие свършвате за 5 минути,това е напълно нормално. В случая не може да се говори за форма на преждевременна еякулация.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 16 Фев 2018, 22:19

Ultra_aqua написа:Здравейте.Не знам дали въпроса,който ще задам е в точния отдел .До момента нямах тоьи проблем,но за месец ми се случи два пъти.По време на уриниране ми се случва да изхвърлям и семенна течност.На 27 години съм


Здравейте! Желателно е да си направите консултация с уролог.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 16 Фев 2018, 22:21

kristiqnemilov222 написа:здравейте, искам да ви помоля да ми кажете някакъв ефикасен начин за уголемяване на пениса, аз съм на 22 и пениса ми е 15 см? .. Благодаря ви


Според статистиките 15 см за полов орган в ерекция е нормална дължина. Уголемяването чрез медикаменти не е желателно. Ако искате да уголемите пениса си, трябва да се обърнете към пластичната хирургия.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 16 Фев 2018, 22:24

beautifull.life написа:Здравейте, д-р Еров ! Аз съм жена на 22 години , а приятелят ми е на 28. Живеем заедно от две години, но има проблем в сексуалния ни живот ,който много ме притеснява. Моят приятел няма желание за секс и не е въобще инициативен. Аз съм страстна жена , за която секса е от изключително значение. Имали сме многократно дискусий и караници по-този въпрос, но рядко резултат. Имаме добри периоди и периоди когато той не ме докосва една или две седмици. И двамата се обичаме и имаме планове да създаден семейство,но се чувствам нещастна ,когато аз винаги трябва да го подтиквам към секс. Има ли надежда за нашата връзка да продължи с тези сексуални различия между нас? Все пак всяка жена се чувства щастлива ,когато се чувства желана,а аз съм постоянно нервна и раздразнителна,когато за пореден ден нищо не сме правили. Ако той се опита да поеме инициативата , чувствам ,че го прави всякаш на сила, вечно се оправдава и намира извинения. Има ли нещо,което аз или той можем да направим ,за да решим проблема си?


Мога да Ви дам съвет, ако се срещна и говоря и с Вашия партньор, за да разбера съществува ли проблем при него.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта