Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот schmitz » 19 Фев 2018, 10:54

Здравейте,при еякулация цветът на семенната ми течност е с тъмночервен до кафеникав цвят. Какъв може да е проблема
schmitz
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Фев 2018, 10:49

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Rules95 » 23 Фев 2018, 17:15

Здравейте , докторе!Проблемът ми е следния : Тотална липса на либидо след употреба на антидепресанта Ксанакс.
Rules95
 
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:07

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Никси » 28 Фев 2018, 22:07

На 35 години съм имам проблем с ерекцията, ходих във он клиник преписаха ми някакви капки и ми казаха, че повечето от проблема е на психическа основа..... Какво да правя???
Никси
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Фев 2018, 21:50

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Ahmed » 06 Мар 2018, 01:12

Здравейте, д-р Еров!

Имам следния проблем или по скоро аз си мисля ,че е проблем при първият полов акт имам нормлана ерекция след свършване и ако искам да повторя не ми е в пълна ерекция , а преди не бях така повтарях 2-3-4 пъти , сега много рядко мога да повторя с пълна ерекция. Благодаря предварително!
Ahmed
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Фев 2018, 00:27

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 12 Мар 2018, 22:50

schmitz написа:Здравейте,при еякулация цветът на семенната ми течност е с тъмночервен до кафеникав цвят. Какъв може да е проблема


Здравейте! За да кажа какъв е Вашия проблем, трябва да направите микробиология на еякулата. След като се изследвате, може да коментираме резултатите и да Ви бъда полезен.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 12 Мар 2018, 22:53

Rules95 написа:Здравейте , докторе!Проблемът ми е следния : Тотална липса на либидо след употреба на антидепресанта Ксанакс.


Здравейте! Ксанакс не е антидепресант, но води до пристрастяване. След като сте установили, че той е проблемът, постепенно спрете да го приемате.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 12 Мар 2018, 22:57

Никси написа:На 35 години съм имам проблем с ерекцията, ходих във он клиник преписаха ми някакви капки и ми казаха, че повечето от проблема е на психическа основа..... Какво да правя???

Здравейте! Много често проблемите с ерекцията са психогенни, но във Вашия случай не мога да кажа конкретно.Правят се редица изследвания,които трябва да изключат соматично заболяване. Чак тогава може да говорим за психогенна причина.Ако е такава,трябва да направим една консултация, за да съм Ви максимално полезен.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 12 Мар 2018, 23:02

Ahmed написа:Здравейте, д-р Еров!

Имам следния проблем или по скоро аз си мисля ,че е проблем при първият полов акт имам нормлана ерекция след свършване и ако искам да повторя не ми е в пълна ерекция , а преди не бях така повтарях 2-3-4 пъти , сега много рядко мога да повторя с пълна ерекция. Благодаря предварително!


Здравейте! Може да има такива ситуации- те могат да зависят от моментното физическо и психическо състояние на индивида. Ако нямате съществен проблем или сте много млад,препоръчвам почивка и спокойствие за известен период от време. Ако няма промяна, може да ме потърсите отново.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот hrisi.pesho » 13 Мар 2018, 17:18

Здравейте,искаме да се допитаме до вас за следния въпрос.Аз съм на 17,а приятеля ми на 20.Първият ни път (и на него ,и на мен) беше преди няколко дни,но той ми сподели,че усещането е било притъпено.Възможно ли е да бъде от позата в която сме го направили или че беше с презерватив ? Какво можете да ни посъветвате,за да увелича удоволствието му?
hrisi.pesho
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Мар 2018, 17:12

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Rules95 » 19 Мар 2018, 21:03

Докторе благодаря ви за отговора!

https://www.afya-pharmacy.bg/productbg/8839

Искам да ви попитам безопасно ли е да използвам такива продукти , без да се допитам до специалист ?
Rules95
 
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:07

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта