Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот polu4atel » 25 Яну 2013, 20:13

Д-р Еров,имаме следния проблем.Приятелката ми,не изпитва оргазъм при полов акт.Пробвали сме много похвати и позиции.Тя ми сподели,че на сън е получавала оргазъм и като много млада,също.Но от доста години не е получавала такъв.По време на директна стимулация на клитора,достига,според нея,почти до края,но не успява да получи пълен оргазъм .Според Вас,този проблем може ли да се реши и по какъв начин,просто не искам приятелката ми да се чувства непълноценна.Благодаря Ви предварително!!!
polu4atel
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Яну 2013, 20:06

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 29 Яну 2013, 23:59

polu4atel написа:Д-р Еров,имаме следния проблем.Приятелката ми,не изпитва оргазъм при полов акт.Пробвали сме много похвати и позиции.Тя ми сподели,че на сън е получавала оргазъм и като много млада,също.Но от доста години не е получавала такъв.По време на директна стимулация на клитора,достига,според нея,почти до края,но не успява да получи пълен оргазъм .Според Вас,този проблем може ли да се реши и по какъв начин,просто не искам приятелката ми да се чувства непълноценна.Благодаря Ви предварително!!!

Проблемът, който представяте, може да бъде решен, но изисква малко по - задълбочен анализ, който включва разговор с Вашата партньорка и с Вас
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот user123 » 31 Яну 2013, 15:40

Здравейте д-р Еров,аз съм на 26 години и от година насам имам проблем с преждевременното свършване.Преди това този проблем не съществуваше,но просто изведнъж се появи.Посъветвах се с психолог,които ми изписа някакъв вид антидепресанти които взимах в продължение на 3 месеца, но нямаше ефект.Благодаря ви предварително!
user123
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Яну 2013, 15:28

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот user123 » 31 Яну 2013, 15:45

Здравейте д-р Еров,аз съм на 26 години и от година насам имам проблем с преждевременното свършване.Преди това този проблем не съществуваше,но просто изведнъж се появи.Посъветвах се с психолог,които ми изписа някакъв вид антидепресанти които взимах в продължение на 3 месеца, но нямаше ефект.Благодаря ви предварително!
user123
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Яну 2013, 15:28

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот sadas3 » 04 Фев 2013, 15:27

Здравейте д-р Еров , аз съм на 21 и имам проблем с ерекцията . Проблема се появи преди малко повече от 2 години , но мислех , че моментен ( свързан със притеснение , умора и т.н.) но явно не беше така . Този уикент пак ми се случи и вече съм решен да взема мерки и се надявам да не е късно . При започване на половия акт имам нормална ерекция , но след като си сложа презрватив много бързо е губя , и след това става все по-трудно да достигна до пълна ерекция , а ако достигна то тя е почти винаги непълна . Интересното в слъчая е ,че при любовната игра , ласки и т.н. достигам до пълна ерекция . Не правя секс за пръв или втори път , но този проблем е много досаден и понякога направо се отчайвам . В интернет съм попадал на стаии свързани с мастурбацията , и там съм чел че идва момент свикваш със себе си и ти става по трудно да достигнеш ерекция при полов акт , а аз доста често мастурбирам(почти всеки ден ) . Възможно ли един вид да съм се пристрасил и в това да е проблема ( защото аз си мисля ,че е това ) и ако е така как мога да го разреша ,? Нужно ли е да ходя до личния ми лекар , до сексолог , да взимам препарати ? Благодаря Ви предварително!!!
sadas3
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Фев 2013, 15:02

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 05 Фев 2013, 00:25

sadas3 написа:Здравейте д-р Еров , аз съм на 21 и имам проблем с ерекцията . Проблема се появи преди малко повече от 2 години , но мислех , че моментен ( свързан със притеснение , умора и т.н.) но явно не беше така . Този уикент пак ми се случи и вече съм решен да взема мерки и се надявам да не е късно . При започване на половия акт имам нормална ерекция , но след като си сложа презрватив много бързо е губя , и след това става все по-трудно да достигна до пълна ерекция , а ако достигна то тя е почти винаги непълна . Интересното в слъчая е ,че при любовната игра , ласки и т.н. достигам до пълна ерекция . Не правя секс за пръв или втори път , но този проблем е много досаден и понякога направо се отчайвам . В интернет съм попадал на стаии свързани с мастурбацията , и там съм чел че идва момент свикваш със себе си и ти става по трудно да достигнеш ерекция при полов акт , а аз доста често мастурбирам(почти всеки ден ) . Възможно ли един вид да съм се пристрасил и в това да е проблема ( защото аз си мисля ,че е това ) и ако е така как мога да го разреша ,? Нужно ли е да ходя до личния ми лекар , до сексолог , да взимам препарати ? Благодаря Ви предварително!!!

Здравейте! Не се налага да ходите при сексолог, при личен лекар или да приемате каквито и да било специални лекарства, при Вас няма проблем. Това са моментни състояния, които с течение на времето ще бъдат преодолени. На първо място е хубаво вместо да мастурбирате всеки ден, да имате по - чести срещи с Вашата партньорка. При много от хората, които не са свикнали с презерватива, се наблюдава загуба на ерекцията. Според мен е необходимо да си намерите подходяща партньорка, която да е достатъчно търпелива и към която да изпитвате сексуално влечение. Когато сложите презерватива, не бързайте да осъществявате полов акт, а продължете с любовната игра. Старайте се да вършите всичко по- бавно и продължително. Ако и това не помогне, то тогава може да дойдете на консултация при мен и да Ви бъде назначена терапия.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 05 Фев 2013, 00:33

user123 написа:Здравейте д-р Еров,аз съм на 26 години и от година насам имам проблем с преждевременното свършване.Преди това този проблем не съществуваше,но просто изведнъж се появи.Посъветвах се с психолог,които ми изписа някакъв вид антидепресанти които взимах в продължение на 3 месеца, но нямаше ефект.Благодаря ви предварително!


Желателно е да имате постоянна партньорка, с която да се опознаете добре сексуално, да осъществявате чести и редовни полови контакти, да установите при кои пози вие свършвате по - бавно и в началото да практикувате основно тях. По време на полов акт може да използвате техники на притискане, които изискват много на брой повторения, за да имат ефект. Намалете времето за любовна игра, ако е нужно. Относно лечението с антидепресанти - не всички са ефикасни, трябва да се подбере най- подходящият за Вас медикамент. Наред с това може да се използват хомеопатични средства и хранителни добавки, които имат по- забавено действие. Преждевременната еякулация е чест проблем, но е преодолим.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот daniel » 05 Фев 2013, 23:30

здр.д-р ТОДОР ЕРОВ :аз имам голям проблем.пиа лекарства за депресиа.от 3 години.ривотрил анифранил и флаксол.с тях се крепя за сега.доле горе сьм добре .но се ожених и не мога да го вдигам .колкото и да искам не става.това много ме потиска направо ме увива.взимах си наи разли...стимоланти, но те ми дистват не психиката и ме правят агресивн, нервен и обьркан.имали нешто на тоя свят да ми помогне,да мога да се почуствам отново мьж.без да ми вреди на психиката.
daniel
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Фев 2013, 22:53

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот daniel » 06 Фев 2013, 20:53

[quote="daniel"]здр.д-р ТОДОР ЕРОВ :аз имам голям проблем.пиа лекарства за депресиа.от 3 години.ривотрил анифранил и флаксол.с тях се крепя за сега.доле горе сьм добре .но се ожених и не мога да го вдигам .колкото и да искам не става.това много ме потиска направо ме убива.взимах си наи разли...стимоланти, но те ми дистват не психиката и ме правят агресивн, нервен и обьркан.имали нешто на тоя свят да ми помогне,да мога да се почуствам отново мьж.без да ми вреди на психиката.
daniel
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Фев 2013, 22:53

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 14 Фев 2013, 23:00

daniel написа:здр.д-р ТОДОР ЕРОВ :аз имам голям проблем.пиа лекарства за депресиа.от 3 години.ривотрил анифранил и флаксол.с тях се крепя за сега.доле горе сьм добре .но се ожених и не мога да го вдигам .колкото и да искам не става.това много ме потиска направо ме увива.взимах си наи разли...стимоланти, но те ми дистват не психиката и ме правят агресивн, нервен и обьркан.имали нешто на тоя свят да ми помогне,да мога да се почуствам отново мьж.без да ми вреди на психиката.

Вашият случай изисква малко по- задълбочен анализ. За Вас мога да направя следното- на 29.03.2013 (петък) ще се проведат безплатни сексологични консултации, заповядайте при мен. Номерът ми е 0899 85 90 70 - д-р Еров
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта