Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет от медицинския екип на "Фрамар".

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот root99 » 27 Фев 2019, 19:23

Здравейте, от 6 месеца имам един проблем, след еякулация получавам тежест, чувство на изтръпване в ануса после се появява и болка, имам и вътрешни хемороиди, в простатата имам калцификати, кое причинява тази тежест и болка, ако не съм свършвал дълго време всичко се успокоява и щом има свършване всичко започва отново, хемороидите се възпаляват отново, правих изследвания на еякулат и урина, няма нищо единствено едно поле левкоцити се открива в еякулата, пусках и за трихомони и микоплазма и няма нищо, каква е причината? Ако може някой лекар от форума да даде съвет каква е причината, простатата или хемороидите, ако са хемороидите защо симптомите се обострят след еякулация? Ходих есента при гастроентеролог и изгорих два вътрешни хемороида,но от три месеца симптомите ми се появяват след еякулация,какво общо има оргазма с хемороидите, защо се обострят след оргазъм?
root99

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 20 Мар 2019, 10:47

root99 написа:Здравейте, от 6 месеца имам един проблем, след еякулация получавам тежест, чувство на изтръпване в ануса после се появява и болка, имам и вътрешни хемороиди, в простатата имам калцификати, кое причинява тази тежест и болка, ако не съм свършвал дълго време всичко се успокоява и щом има свършване всичко започва отново, хемороидите се възпаляват отново, правих изследвания на еякулат и урина, няма нищо единствено едно поле левкоцити се открива в еякулата, пусках и за трихомони и микоплазма и няма нищо, каква е причината? Ако може някой лекар от форума да даде съвет каква е причината, простатата или хемороидите, ако са хемороидите защо симптомите се обострят след еякулация? Ходих есента при гастроентеролог и изгорих два вътрешни хемороида,но от три месеца симптомите ми се появяват след еякулация,какво общо има оргазма с хемороидите, защо се обострят след оргазъм?

Здравейте. Моят съвет е да отидете на уролог. Поздрави.
Аватар
Dr Todor Erov

Предишна

Назад към Психология, психиатрия и сексология