Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот root99 » 27 Фев 2019, 19:23

Здравейте, от 6 месеца имам един проблем, след еякулация получавам тежест, чувство на изтръпване в ануса после се появява и болка, имам и вътрешни хемороиди, в простатата имам калцификати, кое причинява тази тежест и болка, ако не съм свършвал дълго време всичко се успокоява и щом има свършване всичко започва отново, хемороидите се възпаляват отново, правих изследвания на еякулат и урина, няма нищо единствено едно поле левкоцити се открива в еякулата, пусках и за трихомони и микоплазма и няма нищо, каква е причината? Ако може някой лекар от форума да даде съвет каква е причината, простатата или хемороидите, ако са хемороидите защо симптомите се обострят след еякулация? Ходих есента при гастроентеролог и изгорих два вътрешни хемороида,но от три месеца симптомите ми се появяват след еякулация,какво общо има оргазма с хемороидите, защо се обострят след оргазъм?
root99
 
Мнения: 10
Регистриран на: 16 Фев 2019, 17:47

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 20 Мар 2019, 10:47

root99 написа:Здравейте, от 6 месеца имам един проблем, след еякулация получавам тежест, чувство на изтръпване в ануса после се появява и болка, имам и вътрешни хемороиди, в простатата имам калцификати, кое причинява тази тежест и болка, ако не съм свършвал дълго време всичко се успокоява и щом има свършване всичко започва отново, хемороидите се възпаляват отново, правих изследвания на еякулат и урина, няма нищо единствено едно поле левкоцити се открива в еякулата, пусках и за трихомони и микоплазма и няма нищо, каква е причината? Ако може някой лекар от форума да даде съвет каква е причината, простатата или хемороидите, ако са хемороидите защо симптомите се обострят след еякулация? Ходих есента при гастроентеролог и изгорих два вътрешни хемороида,но от три месеца симптомите ми се появяват след еякулация,какво общо има оргазма с хемороидите, защо се обострят след оргазъм?


Здравейте. Моят съвет е да отидете на уролог. Поздрави.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот ivan0v » 22 Мар 2019, 12:31

Здравейте, на 30 години съм, водя полов живот от 11 години. Никога не съм бил маратонец, но съм издържал около 15 мин. Сега за минута съм готов, още от началото имам усещане за гъдел по главичката и след няколко фрикции съм готов. Пробвал съм с техниките старт-стоп и с притисканто, при мен не действат.
Въпросът ми е към какъв специалист да се обърна? Уролог?
А вие може ли да ми препоръчате нещо за забавяне?
ivan0v
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Мар 2019, 12:16

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот root99 » 22 Мар 2019, 16:45

Dr Todor Erov написа:
root99 написа:Здравейте, от 6 месеца имам един проблем, след еякулация получавам тежест, чувство на изтръпване в ануса после се появява и болка, имам и вътрешни хемороиди, в простатата имам калцификати, кое причинява тази тежест и болка, ако не съм свършвал дълго време всичко се успокоява и щом има свършване всичко започва отново, хемороидите се възпаляват отново, правих изследвания на еякулат и урина, няма нищо единствено едно поле левкоцити се открива в еякулата, пусках и за трихомони и микоплазма и няма нищо, каква е причината? Ако може някой лекар от форума да даде съвет каква е причината, простатата или хемороидите, ако са хемороидите защо симптомите се обострят след еякулация? Ходих есента при гастроентеролог и изгорих два вътрешни хемороида,но от три месеца симптомите ми се появяват след еякулация,какво общо има оргазма с хемороидите, защо се обострят след оргазъм?


Здравейте. Моят съвет е да отидете на уролог. Поздрави.

Здравейте,ходил съм на уролог и резултатите по горе са от преглед при него, преди десет ходих отново при него заради зачервен отвор на главичката,от натривка излезе ентерококис фекалис, пих 10дена ципробай,днес ми взе повторно секрет за да се види изчистена ли е бактерията, повече от 10дена не съм имал еякулации, хемороидите са се по успокоили, не знам ако имам отново еякулация дали пак ще се обострят,за това се въздържам от такава, нормална патология ли е при наличие на вътрешни хемороиди да се обострят след оргазъм?
root99
 
Мнения: 10
Регистриран на: 16 Фев 2019, 17:47

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Anito 32 » 26 Мар 2019, 01:05

Здравейте искам да попитам на какво може да се дължи липсата на сексуално желание ,и липсата на възбуда при докосване .От доста време нямам желание да правя секс със мъжа ми а когато ме докосва това не ме възбужда.
Anito 32
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Мар 2019, 01:03

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Anito 32 » 29 Мар 2019, 18:47

Здравейте искам да попитам на какво може да се дължи липсата на сексуално желание. Нямам никаво желание за секс и не усещам възбуда при докосване на какво може да се дължи.
Anito 32
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Мар 2019, 01:03

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 01 Апр 2019, 11:22

root99 написа:
Dr Todor Erov написа:
root99 написа:Здравейте, от 6 месеца имам един проблем, след еякулация получавам тежест, чувство на изтръпване в ануса после се появява и болка, имам и вътрешни хемороиди, в простатата имам калцификати, кое причинява тази тежест и болка, ако не съм свършвал дълго време всичко се успокоява и щом има свършване всичко започва отново, хемороидите се възпаляват отново, правих изследвания на еякулат и урина, няма нищо единствено едно поле левкоцити се открива в еякулата, пусках и за трихомони и микоплазма и няма нищо, каква е причината? Ако може някой лекар от форума да даде съвет каква е причината, простатата или хемороидите, ако са хемороидите защо симптомите се обострят след еякулация? Ходих есента при гастроентеролог и изгорих два вътрешни хемороида,но от три месеца симптомите ми се появяват след еякулация,какво общо има оргазма с хемороидите, защо се обострят след оргазъм?


Здравейте. Моят съвет е да отидете на уролог. Поздрави.

Здравейте,ходил съм на уролог и резултатите по горе са от преглед при него, преди десет ходих отново при него заради зачервен отвор на главичката,от натривка излезе ентерококис фекалис, пих 10дена ципробай,днес ми взе повторно секрет за да се види изчистена ли е бактерията, повече от 10дена не съм имал еякулации, хемороидите са се по успокоили, не знам ако имам отново еякулация дали пак ще се обострят,за това се въздържам от такава, нормална патология ли е при наличие на вътрешни хемороиди да се обострят след оргазъм?


Здравейте. Поради спецификата на Вашия проблем, е най-добре да направим консултация и да се запозная по-обстойно с всичко, през което сте преминали.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 01 Апр 2019, 11:25

Anito 32 написа:Здравейте искам да попитам на какво може да се дължи липсата на сексуално желание. Нямам никаво желание за секс и не усещам възбуда при докосване на какво може да се дължи.


Здравейте. Липсата на сексуално желание е често срещан проблем при дамите. За да Ви помогна, трябва да ми споделите какви са отношенията със съпруга Ви, имате ли някакви стресови фактори в живота си, в какво здравословно състояние сте? Налага се да си поговорим малко по - обстойно, за да мога да разбера какви са причините за настоящото ви състояние.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот SPAKA82PL-82 » 21 Май 2019, 14:57

Здравейте искам да попитам нещо. Съпругат ми има проблем с ерекцията :Трудно му става и бързо омеква той е на 41 г.Преди 3 г му извадиха единят бъбрек поради злокачествено образование.Ходихме при уролог по въпроса за сексоалната немощ и той каза че проблема нее в простатата.Сбъбрека всичко е наред.Та въпроса ми е следния може ли да пробваме някои от препаратите за сексоална мощ които се предлагат на пазара.Тук сме се спряли на един и бих искала да ми кажете вашето мнение .За него пише че е изцяло на растителна основа.Моля за вашият съвет как да постъпим.Препарата се казва казанова
SPAKA82PL-82
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Май 2019, 14:51

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Butterfly155 » 04 Юни 2019, 17:35

Здравейте, аз съм на 18 години и не мога да свърша по време на секс. Изпитвам удоволствие, подмокрям се, но нито по време на секс, нито сама, не мога да свърша. Пробвала съм с най-различни стимуланти, като лубриканти и др. Възможно ли е това да е фригидност и има ли лечение?
Butterfly155
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Юни 2019, 14:21

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта