Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот lex_luthor » 24 Юли 2019, 09:29

Здравейте,

От време на време взимам един медикамент Super P Force за преждевременната еякулация.
С жената мислим да започваме да работим за бебе, та въпроса ми е има ли някакъв проблем да го взимам по време на опитите да за забременяване ?

Поздрави!
lex_luthor
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Юли 2019, 09:22

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 24 Юли 2019, 22:24

[quote="lex_luthor"]Здравейте,

От време на време взимам един медикамент Super P Force за преждевременната еякулация.
С жената мислим да започваме да работим за бебе, та въпроса ми е има ли някакъв проблем да го взимам по време на опитите да за забременяване ?


Поздрави!


Здравейте. Зависи от това с каква честота употребявате медикамента. Ако го приемате по-рядко, не би трябвало да повлияе на опитите за забременяване.

Поздрави.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот lex_luthor » 25 Юли 2019, 08:35

Здравейте Д-р Еров,

в месеца най-много 3-4 пъти и то половин хапче.
Благодаря Ви за отговора.

Поздрави,


Здравейте. Зависи от това с каква честота употребявате медикамента. Ако го приемате по-рядко, не би трябвало да повлияе на опитите за забременяване.

Поздрави.
lex_luthor
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Юли 2019, 09:22

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Lilito » 15 Сеп 2019, 14:03

Здравейте,
Приятелят ми взимаше много дълъг период наркотици. Спря ги преди година. От тогава няма желание за секс. Правили сме го два - три пъти. Често липсва сутрешната ерекция. Направихме тест за репродуктивна функция на мъже и всички параметри бяха в обозначените граници. Според вас означава ли, че проблема е психически? Или има период след спирането на наркотиците, в който се губи желанието, но ще се върне? Към какъв специалист трябва да се обърна сексолог или психолог?
Lilito
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Сеп 2019, 13:52

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот kabela » 31 Дек 2019, 01:15

Здравейте.
Предварително се извинявам за въпроса.Сравнително често използвам Super P-Force и жена ми забременя след като съм приемал този медикамент.Има ли някаква причина да се притеснявам за това дали приема на този медикамент може да окаже някакво вредно влияние на плода?
Благодаря за вниманието.
kabela
 
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Дек 2019, 01:07

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Потребител90 » 04 Яну 2020, 04:49

Здравейте,аз съм на 28 и отскоро имам така да се каже еректилна дисфункция,какво имам в предвид трудна ерекция или изобщо липса на желание, обаче сутрин имам нормална силна ерекция но разсъня ли се всичко свършва за секунди.Попринцип имах нормален полов контакт и ерекция но от известно време нямах приятелка (с години) но имах нормална ерекция на ден даже по 2-3 мастурбация, тъкмо се запознах с момиче която харесах и към която изпитвах и сексуално влечение и изведнъж просто се случи да нямам нормална ерекция или да нямам желание за секс освен сутрин, и това е вече с месеци затова не смея и да правя секс, та ако може предположение дали психически или физически и дали трябва да посетя уролог, Благодаря предварително.
Потребител90
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Яну 2020, 04:30

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 13 Яну 2020, 12:56

Lilito написа:Здравейте,
Приятелят ми взимаше много дълъг период наркотици. Спря ги преди година. От тогава няма желание за секс. Правили сме го два - три пъти. Често липсва сутрешната ерекция. Направихме тест за репродуктивна функция на мъже и всички параметри бяха в обозначените граници. Според вас означава ли, че проблема е психически? Или има период след спирането на наркотиците, в който се губи желанието, но ще се върне? Към какъв специалист трябва да се обърна сексолог или психолог?


Здравейте. Вашият приятел консултирал ли се е с психолог по време на периода, в който е спирал наркотиците?
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 13 Яну 2020, 13:09

lex_luthor написа:Здравейте,

От време на време взимам един медикамент Super P Force за преждевременната еякулация.
С жената мислим да започваме да работим за бебе, та въпроса ми е има ли някакъв проблем да го взимам по време на опитите да за забременяване ?

Поздрави!


Здравейте. Няма проблем.
Поздрави
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 13 Яну 2020, 13:18

Потребител90 написа:Здравейте,аз съм на 28 и отскоро имам така да се каже еректилна дисфункция,какво имам в предвид трудна ерекция или изобщо липса на желание, обаче сутрин имам нормална силна ерекция но разсъня ли се всичко свършва за секунди.Попринцип имах нормален полов контакт и ерекция но от известно време нямах приятелка (с години) но имах нормална ерекция на ден даже по 2-3 мастурбация, тъкмо се запознах с момиче която харесах и към която изпитвах и сексуално влечение и изведнъж просто се случи да нямам нормална ерекция или да нямам желание за секс освен сутрин, и това е вече с месеци затова не смея и да правя секс, та ако може предположение дали психически или физически и дали трябва да посетя уролог, Благодаря предварително.


Здравейте. Желателно е първо да си направите хормонални изследвания, за да изключим физическия фактор. След това, може да направим консултация и да изследваме причините за настоящото ви състояние.
Поздрави
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Lilito » 14 Яну 2020, 08:25

Dr Todor Erov написа:
Lilito написа:Здравейте,
Приятелят ми взимаше много дълъг период наркотици. Спря ги преди година. От тогава няма желание за секс. Правили сме го два - три пъти. Често липсва сутрешната ерекция. Направихме тест за репродуктивна функция на мъже и всички параметри бяха в обозначените граници. Според вас означава ли, че проблема е психически? Или има период след спирането на наркотиците, в който се губи желанието, но ще се върне? Към какъв специалист трябва да се обърна сексолог или психолог?



Здравейте. Вашият приятел консултирал ли се е с психолог по време на периода, в който е спирал наркотиците?


Не е
Lilito
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Сеп 2019, 13:52

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта