Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 21 Апр 2012, 09:46

Здравейте, ще се радвам ако мога да ви бъда полезен отговаряйки на въпросите ви от областта на сексологията, а също така заедно да намерим решение на вашите сексуални проблеми свързани с :

- Еректилни дисфункции - проблеми с ерекцията.
- Преждевременна и бърза еякулация.
- Намалено либидо - слабо сексуално желание.
- Проблеми свързани със сексуалното общуване.
Повече за мен и моята практика можете да научите от профила ми в Справочник Фрамар!

Ще очаквам вашите въпроси!
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Neo » 07 Май 2012, 21:13

Здравейте Д-р Еров,
чувството за незадоволеност след полов акт.Това проблем ли е ?
Neo
 
Мнения: 19
Регистриран на: 29 Мар 2012, 21:20

Бърза Еякулация

Мнениеот pointsofauthority » 09 Май 2012, 13:10

Здравейте Д-р Еров ! Проблемът ми е , че имам твърде бърза еякулация и приятелката ми в повечето пъти остава недоволна. Въпросът ми е какво мога да направя за да одължа половият акт?
pointsofauthority
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Май 2012, 03:48

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот kesten70 » 10 Май 2012, 20:48

Здравейте!Незная как да започна със проблема ми.Аз съм на 42 години а съпругат ми е на 45 години до сега сме водили нормален полов живот,но нещо от близо 9 месеца на съпругат ми не му става не иска да отиде на лекар .Казва ,че е от притеснение но незная вече започвам да се притеснявам .Като чета по нета от такова нещо се стига дори до проблеми с простатата .Незная какво да правя зная ,че и на мен ще ми се отрази не съм от тия жени дето ще изневери на мъжът си.Искам да му помогна бях му взела направление за уролог ,но той не намери време и не отиде мъжкото достйнство.Дали да не взема някакви хапчета, но ме е страх да не му навредят.
kesten70
 
Мнения: 28
Регистриран на: 16 Апр 2012, 11:36

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 13 Май 2012, 21:04

kesten70 написа:Здравейте!Незная как да започна със проблема ми.Аз съм на 42 години а съпругат ми е на 45 години до сега сме водили нормален полов живот,но нещо от близо 9 месеца на съпругат ми не му става не иска да отиде на лекар .Казва ,че е от притеснение но незная вече започвам да се притеснявам .Като чета по нета от такова нещо се стига дори до проблеми с простатата .Незная какво да правя зная ,че и на мен ще ми се отрази не съм от тия жени дето ще изневери на мъжът си.Искам да му помогна бях му взела направление за уролог ,но той не намери време и не отиде мъжкото достйнство.Дали да не взема някакви хапчета, но ме е страх да не му навредят.


В случая става въпрос за форма на еректилна дисфункция (може да бъде в резултат на психо-емоционална причина или органична), но за да се разбере каква е тя, трябва да се направят нужните изследвания и консултация. Има много малка вероятност да е проблем с простатата. Ако няма доказани заболявания на сърдечно-съдови заболявания, може да приема лекарства, подобряващи ерекцията на мъжа.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Бърза Еякулация

Мнениеот Dr Todor Erov » 13 Май 2012, 21:10

pointsofauthority написа:Здравейте Д-р Еров ! Проблемът ми е , че имам твърде бърза еякулация и приятелката ми в повечето пъти остава недоволна. Въпросът ми е какво мога да направя за да одължа половият акт?


Първо трябва да се уточни дали става въпрос за бърза еякулация. Трябва да споделите какво е времето, за което еякулирате, на колко години сте и от колко време водите полов живот. Ако действително имате бърза еякулация, може да се приложи медикаментозно лечение и различни техники на притискане, които забавят еякулацията.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 13 Май 2012, 21:18

Neo написа:Здравейте Д-р Еров,
чувството за незадоволеност след полов акт.Това проблем ли е ?


Ако се повтаря след всеки полов акт, е проблем. Зависи и от това дали имате постоянен сексуален партньор или различни сексуални партньори и какво изпитвате към тях.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Бърза Еякулация

Мнениеот pointsofauthority » 15 Май 2012, 03:48

Dr Todor Erov написа:
pointsofauthority написа:Здравейте Д-р Еров ! Проблемът ми е , че имам твърде бърза еякулация и приятелката ми в повечето пъти остава недоволна. Въпросът ми е какво мога да направя за да одължа половият акт?


Първо трябва да се уточни дали става въпрос за бърза еякулация. Трябва да споделите какво е времето, за което еякулирате, на колко години сте и от колко време водите полов живот. Ако действително имате бърза еякулация, може да се приложи медикаментозно лечение и различни техники на притискане, които забавят еякулацията.


Аз съм на 18 години и водя полов живот от 2 години. Издържам по 1-2 минути , рядко до 5. Направо ми писва и не мога да разбера какъв е проблема и как да се справя с него. В началото мислех че просто още съм не опитен но мина твърде много време и почвам да се притеснявам.
pointsofauthority
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Май 2012, 03:48

Проблем

Мнениеот nahia » 16 Май 2012, 17:01

Здравейте д-р Еров.
Първо не съм сигурен дали проблема ми трябва да е адресиран за вас. Преди известно време претърпях травма и оттогава имам ерекция която се проявява твърде често напоследък с лека болка.Същевременно приемах витамини, протеини, които ги спрях.Възможно ли е да се дължи на повишеното нервно напрежение. Благодаря предварително
nahia
 
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Ное 2011, 13:00

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот didi33 » 17 Май 2012, 09:51

Добър ден Д-р Еров!От 4 години имаме проблем мъжат ми е на 45 аз съм на 35 год.От 15 години сме заедно,а от 4 имаме проблем винаги когато започнем да правим секс още докато се галим и мъжът ми свършва без да е проникнал в мен неможе да задържи хич.В началото си мислех,че е от стрес защото ни се роди детенце,но вече много време мина,а най-лошото е,че той вижда проблема аз също и неможем да говорим аз се притеснявам да не го засегна,а той наи-вероятно от мъжкото его.Искам да му помогна,така ще помогна и на себе си.Аз все още мисля,че е на психическа основа защото ни се случиха доста лоши неща през тези години,а може би е и атрофирал защото почти 4 год. неработи и по цял ден лежи неизлиза от вкущи месеци наред.Мисля,че освен сексуален проблем той е и в депресия.Повярвайте ми незнам как да му помогна,как да подходя-притеснявам се за всичко.А най-интересното е че той преди да легне в нас беше много амбициозен и работлив не се спираше и изведнъж всичко се преобърна.Моля Ви дайте ми съвет какво да направя и как да постъпя.Как да му помогна.Благодаря Ви предварително!!!
didi33
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Май 2012, 07:32

Следваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron