Съвместимост и комбиниране на sertralina и Prad

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Съвместимост и комбиниране на sertralina и Prad

Мнениеот Elena1969 » 10 Апр 2014, 10:25

Здравейте.
Съжалявам, мен за моя лош писане на български език. Произход-аз съм и аз 45 години.

Моята диагноза варикозна болест етап 2 на левия ми крак.

През 2007 г. аз имам в катастрофа и оттогава е претърпяло postravmatičeskim депресивно разстройство. Лекар започва да взема сертралин (Sertralinum) 25 mg.

След раждането през 2009 година разширени вени вени на краката ми и напредва тази година април имах операция 2 лазер коагулация на кръвоносните съдове (EVLK) ляв крак заедно с flebèktomiej.
След операцията е бил назначен на употребяващи dabigatran èteksilat PRADAKSA (Dabigatran etexilate) дневно в доза от 220 mg за предотвратяване на образуването на кръвни съсиреци и превръзка крака еластичен трикотаж.

Дали тези лекарства се сертралин (Sertralinum)сертралин 25 mg?

Колко голям е риска от неблагоприятни последици, когато взети заедно тези две лекарства Dabigatran etexilate 220 mg и 25 мг Sertralinum?

С уважение. Благодаря ви Елена за отговора.
Elena1969
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Апр 2014, 12:46
Местоположение: россия

Re: Съвместимост и комбиниране на sertralina и Prad

Мнениеот FramarLekari » 13 Апр 2014, 15:02

Elena1969 написа:Здравейте.
Съжалявам, мен за моя лош писане на български език. Произход-аз съм и аз 45 години.

Моята диагноза варикозна болест етап 2 на левия ми крак.

През 2007 г. аз имам в катастрофа и оттогава е претърпяло postravmatičeskim депресивно разстройство. Лекар започва да взема сертралин (Sertralinum) 25 mg.

След раждането през 2009 година разширени вени вени на краката ми и напредва тази година април имах операция 2 лазер коагулация на кръвоносните съдове (EVLK) ляв крак заедно с flebèktomiej.
След операцията е бил назначен на употребяващи dabigatran èteksilat PRADAKSA (Dabigatran etexilate) дневно в доза от 220 mg за предотвратяване на образуването на кръвни съсиреци и превръзка крака еластичен трикотаж.

Дали тези лекарства се сертралин (Sertralinum)сертралин 25 mg?

Колко голям е риска от неблагоприятни последици, когато взети заедно тези две лекарства Dabigatran etexilate 220 mg и 25 мг Sertralinum?

С уважение. Благодаря ви Елена за отговора.

Здравейте, Елена!

Възможно е да има взаимодействие между двете лекарства, за които питате. Ще Ви посочим линк на подробното описание на взаимодействието на български език.
Обсъдете с лекуващия лекар какъв точно е риска конкретно за Вас!

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Съвместимост и комбиниране на sertralina и Prad

Мнениеот Elena1969 » 14 Апр 2014, 06:57

Спасибо Вам большое за подробный ответ. Очень Вам благодарна.
Elena1969
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Апр 2014, 12:46
Местоположение: россия

Re: Съвместимост и комбиниране на sertralina и Prad

Мнениеот Elena1969 » 14 Апр 2014, 06:59

Спасибо bol′šoe podrobnyj V для ответа.
Očen′ очень благодарен.
Подскажите, požalujsta, какие isgoing лекарственные naznačaûtsâ запись obrazovalis′ не dozirovke какой tromby препараты и IH prinimaût?
Elena1969
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Апр 2014, 12:46
Местоположение: россия


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron