Сексуалните стимуланти - природни и лекарствени продукти

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Търся добър секс стимулант

Мнениеот S_Milenska » 04 Яну 2016, 17:15

Съмнявам се много да са се засилили да търси някой психоколическа помощ, ама лесно могат да се налапа един хап ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Природните сексуални стимуланти

Мнениеот Bambaa » 31 Окт 2016, 16:19

Нали съм си любопитка, да попитам защо като се купи от аптеката или някъде другаде продукт, който е натурален и билков и е за тази цел, действа, а ако вкъщи ядем храни или билки, които са доказано афродизиаци, доста има да почакаме, докато забележим някакъв ефект?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Природните сексуални стимуланти

Мнениеот bob_care » 07 Юни 2017, 14:39

Bambaa написа:Нали съм си любопитка, да попитам защо като се купи от аптеката или някъде другаде продукт, който е натурален и билков и е за тази цел, действа, а ако вкъщи ядем храни или билки, които са доказано афродизиаци, доста има да почакаме, докато забележим някакъв ефект?
Ако си вземеш хапче от аптеката ще има по-силен ефект, много ясно. Все пак е извлечен там дадения екстракт и т.н. ефекта ще е по-голям. Ако ядеш нещо аз не врвам да стане, сериозно..
bob_care
 
Мнения: 30
Регистриран на: 11 Апр 2017, 14:19

Re: Природните сексуални стимуланти

Мнениеот Ваня Стойчева » 08 Юни 2018, 12:51

Ако са природни няма как да са толкова ефикасни те и за скаридите и за магданоза казват така, но в какви количества трябва да се консумират, за да имат ефект?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Природните сексуални стимуланти

Мнениеот Frac » 08 Юни 2018, 17:29

Аз съм чувала за магданоз, но не знам колко, може би повечеко, че да има реален ефект :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Природните сексуални стимуланти

Мнениеот Милинка » 08 Юни 2018, 17:30

Аз съм пила медовина - топла вода с мед. И не знам дали от нея или внушение, но имаше ефект :mrgreen:
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Търся добър секс стимулант

Мнениеот stvasilev » 29 Окт 2018, 13:15

Здравейте, разбира се, че когато мъжът има проблем с ерекцията ще прибегне до секс стимуланти, но в случая е добре да заложи като мен на натуралните таблетки, поне не вредят. През годините доста различни съм изпорбвал , някои бяха добри, други не, но със сигурност от известно време доста ми помагат Erecton . Взимам си ги оттук https://www.sexshop.bg/naturalni-tablet ... ecton.html и наистина забравих за проблемите в леглото. Ако някой друг ги е пробвал, нека също изкаже мнение.
stvasilev
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Фев 2013, 14:45

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот KiP-Hopa » 17 Окт 2019, 02:43

колега тия пръстени са доста скъпи в Булгар Секс Шоп ги дават далееч по - евтино. Но към стимулантите. Аз лично съм ЗА такива стимуланти. Много помагат. Аз си вземам от Тези спрейове за задържане и съм крайно доволен.
KiP-Hopa
 
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Окт 2019, 01:47

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта