Сексуалните стимуланти - природни и лекарствени продукти

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Проблем с ерекцията, дали ще помогне Шотагра?

Мнениеот moni.sparrow » 28 Сеп 2015, 15:02

Mon_ton написа:Култово име има обаче - шотагра :D

Ами на мен ми звучи като шот виагра, явно и точно това са имали предвид с името, де ;)
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Проблем с ерекцията, дали ще помогне Шотагра?

Мнениеот yonko » 30 Сеп 2015, 17:11

Първата характеристика, която се набива за този продукт е, че обичат да го рекламират (и до доста нескопосано!) хора с по няколко поста във форума. По някаква случайност водещите диалога са се включвали преди и за друга добавка и общо взето в това им се изчерпва участието.
Написаното по-горе е мое лично мнение и не е основание за предприемане или прекратяване на каквото и да е лечение.
Отговорността за здравето Ви и здравето на близките Ви е Ваша и на лекуващия Ви лекар.
yonko
 
Мнения: 56
Регистриран на: 29 Авг 2014, 15:22

Re: Проблем с ерекцията, дали ще помогне Шотагра?

Мнениеот Snejna » 30 Сеп 2015, 21:45

yonko написа:Първата характеристика, която се набива за този продукт е, че обичат да го рекламират (и до доста нескопосано!) хора с по няколко поста във форума. По някаква случайност водещите диалога са се включвали преди и за друга добавка и общо взето в това им се изчерпва участието.

И аз това си помислих. :mrgreen: Доста постничко :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Проблем с ерекцията, дали ще помогне Шотагра?

Мнениеот Ginger » 01 Окт 2015, 11:01

Т.е. искате да кажете, че няма да има ефект, така ли :roll: :(
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Проблем с ерекцията, дали ще помогне Шотагра?

Мнениеот Mon_ton » 01 Окт 2015, 11:49

Ginger написа:Т.е. искате да кажете, че няма да има ефект, така ли :roll: :(

Може и да има ефект, но като гледаш с каква реклама и начин се опитват да вкарат продукта, не мисля, че ще е кой знае какво :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Търся добър секс стимулант

Мнениеот zara_iv8 » 02 Ное 2015, 19:19

Ами мъжа ми виагра е пробвал ама прекалено силна му дойде,затова от известно време си купува shotagra,билково е и поне не вреди,а и аз не се оплаквам :D :D :D
zara_iv8
 
Мнения: 7
Регистриран на: 09 Юни 2015, 11:20

Re: Търся добър секс стимулант

Мнениеот sexymotherbg » 02 Ное 2015, 19:21

Ние с мъжа ми пробвахме някакъв нов вид желенца за ерекция на билкова основа ! Казват се MakaGra и двамата останахме много доволни от резултата! Изяжда се едно желенце 30мин преди полов акт! Пробвайе ги - наистина са ефикасни :P :P
sexymotherbg
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Апр 2015, 14:11

Re: Търся добър секс стимулант

Мнениеот hristo39 » 02 Ное 2015, 19:25

Аз от известно време имах проблеми с ерекцията,и да ви кажа честно доста се стреснах,на 39 съм и досега не ми се беше случвало,но напрегнатото ежедневие си каза думата явно.Един познат ми препоръча ей това чудо http://www.sexshop.bg/shotagra-shot-za-erekciya.html
наричам го чудо защото шотаграта наистина ми помогна много а и е безвредна.Ако има някой друг, който я е опитал ,да сподели мнение!
hristo39
 
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Ное 2015, 19:20

Re: Търся добър секс стимулант

Мнениеот sexymotherbg » 02 Ное 2015, 19:25

Напоследък ние с моя мъж също доста често слушаме за някакви нови желета на билкова основа които се водят хранителна добавка и нямат странични ефекти та решихме да ги пробвахме поръчахме си 2 броя от този сайт - http://www.sexshop.bg и честно казано наистина имаха ефект! Определено ще се вземат още! :D :P
sexymotherbg
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Апр 2015, 14:11

Re: Търся добър секс стимулант

Мнениеот Malina » 02 Ное 2015, 19:26

sexymotherbg написа:Ние с мъжа ми пробвахме някакъв нов вид желенца за ерекция на билкова основа ! Казват се MakaGra и двамата останахме много доволни от резултата! Изяжда се едно желенце 30мин преди полов акт! Пробвайе ги - наистина са ефикасни :P :P

Kъм кого е насочено, към мъжа или към жената, кой яде желето и какъв е ефекта? Благодаря!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта