Сексуалните стимуланти - природни и лекарствени продукти

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Търся добър секс стимулант

Мнениеот mitko87 » 02 Ное 2015, 20:02

Не знам за вас ама аз пробрах желето Delayxetine и останах много доволен :D На билкова основа е и е безвредно. Аз мисля пак да си взема докато са на промоция :D
mitko87
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Ное 2015, 19:11

Re: Природните сексуални стимуланти

Мнениеот mitko87 » 03 Ное 2015, 12:58

Опитай с Shotagra. Това е хранителна добавка за продължителна и качествена ерекция, изцяло на билкова основа и наистина помага.
При мен имаше ефект и скоро мисля пак да си поръчам
mitko87
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Ное 2015, 19:11

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот sexymotherbg » 03 Ное 2015, 13:36

Ние с моя приятел пробвахме новите желета на билкова основа - MakaGra , дадоха добър резултат и определено ще си вземем отново! Поръчахме си 2 броя от тук - sexshop.bg Хубавото е че са базирани изцяло на натурални съставки и не вредят по никакъв начин на организма! ;)
sexymotherbg
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Апр 2015, 14:11

Re: Природните сексуални стимуланти

Мнениеот hristo39 » 03 Ное 2015, 13:37

mitko87 написа:Опитай с Shotagra. Това е хранителна добавка за продължителна и качествена ерекция, изцяло на билкова основа и наистина помага.
При мен имаше ефект и скоро мисля пак да си поръчам


какво е това и откъде го поръчваш?
hristo39
 
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Ное 2015, 19:20

Re: Търся добър секс стимулант

Мнениеот sexymotherbg » 03 Ное 2015, 13:39

Malina написа:
sexymotherbg написа:Ние с мъжа ми пробвахме някакъв нов вид желенца за ерекция на билкова основа ! Казват се MakaGra и двамата останахме много доволни от резултата! Изяжда се едно желенце 30мин преди полов акт! Пробвайе ги - наистина са ефикасни :P :P

Kъм кого е насочено, към мъжа или към жената, кой яде желето и какъв е ефекта? Благодаря!


Ами щом са за ерекция - естествено че са насочени към мъжа и той трябва да го изяде хахах! Ефекта е по - дълга по-добра и по продължителна ерекция! :P :P
sexymotherbg
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Апр 2015, 14:11

Re: Природните сексуални стимуланти

Мнениеот sexymotherbg » 03 Ное 2015, 13:42

Аз взех уж на майтап на моя приятел две билкови желенца - MakaGra :lol: :lol: Останахме много доволни от ефекта който дадоха при нас и определено за напред ще си поръчваме пак :P :P
sexymotherbg
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Апр 2015, 14:11

Re: Търся добър секс стимулант

Мнениеот ramimni » 29 Дек 2015, 14:25

sexymotherbg написа:
Malina написа:
sexymotherbg написа:Ние с мъжа ми пробвахме някакъв нов вид желенца за ерекция на билкова основа ! Казват се MakaGra и двамата останахме много доволни от резултата! Изяжда се едно желенце 30мин преди полов акт! Пробвайе ги - наистина са ефикасни :P :P

Kъм кого е насочено, към мъжа или към жената, кой яде желето и какъв е ефекта? Благодаря!


Ами щом са за ерекция - естествено че са насочени към мъжа и той трябва да го изяде хахах! Ефекта е по - дълга по-добра и по продължителна ерекция! :P :P

Ммм това изглежда особено изкушаващо, а да не би да имаш предвид Камагра, защото това, което ми каза като име на желенце, то не го откривам на българския пазар.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Търся добър секс стимулант

Мнениеот moni.sparrow » 29 Дек 2015, 17:59

ramimni написа:
sexymotherbg написа:
Ами щом са за ерекция - естествено че са насочени към мъжа и той трябва да го изяде хахах! Ефекта е по - дълга по-добра и по продължителна ерекция! :P :P

Ммм това изглежда особено изкушаващо, а да не би да имаш предвид Камагра, защото това, което ми каза като име на желенце, то не го откривам на българския пазар.

Смятам, че най-силният стимулант си остава главата, така че е добре да се надникне първо там, ако има нещо, което да ни притесни, просто да се изчисти, ако не - тогава да се взимат хапчета...
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Търся добър секс стимулант

Мнениеот Snejna » 04 Яну 2016, 15:01

МНого хора наистина първо посягат към хапчетата, а чисто псиихчески не решават проблема, а той се задълбочава с приемането на добавки и вече се влиза в омагьосан кръг, ако няма физически проблеми и нужди за използването на такива стумуланти по-добре да не се пият изобщо, а да се поговори със специалист ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Търся добър секс стимулант

Мнениеот MollyDolly » 04 Яну 2016, 15:28

Snejna написа:МНого хора наистина първо посягат към хапчетата, а чисто псиихчески не решават проблема, а той се задълбочава с приемането на добавки и вече се влиза в омагьосан кръг, ако няма физически проблеми и нужди за използването на такива стумуланти по-добре да не се пият изобщо, а да се поговори със специалист ;)

Не мисля, че нещо пречи да се съчетаят и двата вида лечение, работата е в това, че тъй като психологическото такова не става за седмица или две, а през това време е важно да се води полов живот за допълнителното изживяване и неговото осъзнаване...
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron