Шампоан за растеж на косата на добра цена

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот Elica » 02 Дек 2016, 15:37

ramimni написа:Пускай дълга коса и пак почни с професионалния шампоан щом си доволна. Макар че какво значи шампоан за растеж на косата? Тези, които имат тънки и рехави коси по рождение, как ще я накарат да расте гъста и буйна?

нали ще се подхрани косъма и ще стане по-плътен, ще се стимулира растежа и ще расте по-бързо, чак да стане по-гъста не вярвам.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот black » 12 Яну 2017, 16:31

galya.vasileva написа:
Monika_Spasova написа:
galya.vasileva написа:Аз пък имам косопад от стрес и от около 2 седмици ползвам спрея против косопад и пърхот на Flory Vital. Честно казано съм доволна, косата ми спря да пада на цели кичури. Това което ме привлече към спрейчето е че е на билкова основа :cheerleaderkid:

Дали ще има ефект и при хормонални проблеми, т.е. ако това е причината за косопада? :roll:


Пробвай и ще си проличи, няма как да се разбере по друг начин. :smile:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот Lisica » 21 Фев 2017, 16:58

С хининова вода и шампоан ефекта е много добър, аз се мия с хининова вода, по-точно натърквам в корените и после отмивам.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот Monika_Spasova » 23 Фев 2017, 13:47

А нещо, което може да сгъсти косата, моята е много тънка, не е особено рядка, но не е гъста коса, залепнала е за главата ми, искам малко по-буйна коса, има ли как да си "направя"? :roll: отчаяна съм, като гледам жените около мен какви страхотни коси имат, аз съм ужасна..
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот rose_92 » 24 Фев 2017, 14:53

Търкай си скалпа с чесън или си прави маска с тривитаминол - няма как да стане някакво чудо и да се сдобиеш изведнъж с плътна и гъста коса, но поне се стимулира растежа на косата. Когато имам засилен косопад, използвам тези неща и след време на местата, където ми е опадала повече коса, ми пораства нова и ми става нещо като бретонче. Освен че ще стимулира растежа на косата, тази маска с тривитаминол помага и ако имаш цъфтежи. Сега зимата не съм си я правила, защото смесвам тривитаминола с кисело мляко и разни други продукти от хладилника, които сега ми е студено да си мацам на главата, и ето - пак съм цъфнала и то доста, въпреки че ползвам кристали за коса, но явно тривитаминолът ми помага, а не те.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот Lili_pili » 24 Фев 2017, 16:07

тривитаминолът само за коне ли се предлага, няма ли опция да се предлага под някаква човешка форма, никога не съм куупувала.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот fawla » 24 Фев 2017, 16:09

с чесън съм пробвала , но после половин година смърди главата на чеъсн.... :mrgreen: много е неприятно
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот rose_92 » 24 Фев 2017, 17:12

Lili_pili написа:тривитаминолът само за коне ли се предлага, няма ли опция да се предлага под някаква човешка форма, никога не съм куупувала.


Какво ще рече "човешка форма"?
Тривитаминолът представлява комбинация от витамините А, D3 и E, така че няма нищо "животинско" в него ако това те притеснява. Просто се инжектира на коне, овце и т.н., за да имат по-гъста вълна, грива.. :) Купува се от ветеринарни аптеки/кабинети и струва около 10 лв.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот rose_92 » 24 Фев 2017, 17:13

fawla написа:с чесън съм пробвала , но после половин година смърди главата на чеъсн.... :mrgreen: много е неприятно


На мен не ми мирише на чесън. Като се натъркам си слагам найлонов плик на главата да се запари. :wink: След това като се изкъпя си мириша нормално. :smile:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот vanessa_ » 24 Фев 2017, 17:18

Чесъна наистина смърди много, колкото и време да продължи си мирише. :roll:
Тривитаминол и аз съм пробвала, много силен ефект има, само че когато се ползва по-дълго време може да е опасно.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта