Шампоан за растеж на косата на добра цена

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот viking » 27 Фев 2017, 14:54

Колко пъти в месеца може да се ползва този тривитаминол? Аз не съм го пробвала, а сега нещо взе да ми пада косата. Веднъж в седмицата ако се мия с него добре ли ще е ?
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот mmirkamm » 27 Фев 2017, 15:58

Момичета, а чухте ли за новите продукти на REKZE?
Една нова серия от продукти, против косопад и стимулиране растежа на косата.
https://www.rekze.bg/

Уникален продукт, който можете да откриете в сайта, са първите в сета мокри кърпички за скалп, против косопад. 28Wipes.
mmirkamm
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Фев 2017, 15:54

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот BettyBoop » 04 Апр 2017, 14:53

Преди всякакви продукти е добре човек първо да си осигури богата храна, да не му липсва нищо в организма. Обикновено от там тръгват проблемите.
BettyBoop
 
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Апр 2017, 19:40

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Magdalena_Nai » 12 Апр 2017, 23:24

Тази зима след повечко стрес и аз се притесних за повечко падаща коса.
Поинтересувах се,дори се консултирах с личния ми лекар.
Тя ми препоръча да използвам по-изчистени, богати на полезни подхранващи съставки шампоани и да втривам и масажирам скалпа.
Това, което опитах беше ампули, не помня името им, и шампоан, който видях на реклама в аптека и по ТВ. Прегледах и сайта-parusan,bg и го купих, бе на промоция. Съставките са много богати и доста природни -биотин, виатмин Е, рициново масло,невен-все полезни за косъма и косата.
Хареса ми и аромата-цитрусов, получих обем и съживяване на косата. Доволна съм от Парусан.Щях да купя и тоника от серията, но вече няма притеснения:)
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот krasi_more » 13 Апр 2017, 10:12

Magdalena_Nai написа:Тази зима след повечко стрес и аз се притесних за повечко падаща коса.
Поинтересувах се,дори се консултирах с личния ми лекар.
Тя ми препоръча да използвам по-изчистени, богати на полезни подхранващи съставки шампоани и да втривам и масажирам скалпа.
Това, което опитах беше ампули, не помня името им, и шампоан, който видях на реклама в аптека и по ТВ. Прегледах и сайта-parusan,bg и го купих, бе на промоция. Съставките са много богати и доста природни -биотин, виатмин Е, рициново масло,невен-все полезни за косъма и косата.
Хареса ми и аромата-цитрусов, получих обем и съживяване на косата. Доволна съм от Парусан.Щях да купя и тоника от серията, но вече няма притеснения:)

А помага ли да засили растежа на косата? http://apteka.framar.bg/30044558/%D0%BF ... 0%BC%D0%BB за това става въпрос, нали?
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Magdalena_Nai » 13 Апр 2017, 14:22

krasi_more написа:
Magdalena_Nai написа:Тази зима след повечко стрес и аз се притесних за повечко падаща коса.
Поинтересувах се,дори се консултирах с личния ми лекар.
Тя ми препоръча да използвам по-изчистени, богати на полезни подхранващи съставки шампоани и да втривам и масажирам скалпа.
Това, което опитах беше ампули, не помня името им, и шампоан, който видях на реклама в аптека и по ТВ. Прегледах и сайта-parusan,bg и го купих, бе на промоция. Съставките са много богати и доста природни -биотин, виатмин Е, рициново масло,невен-все полезни за косъма и косата.
Хареса ми и аромата-цитрусов, получих обем и съживяване на косата. Доволна съм от Парусан.Щях да купя и тоника от серията, но вече няма притеснения:)

А помага ли да засили растежа на косата? http://apteka.framar.bg/30044558/%D0%BF ... 0%BC%D0%BB за това става въпрос, нали?

Действа и върху растежа, това е важно , разбира се.
Три действия пише на опаковката: 1.Стимулира растежа и намалява загубата на коса, 2. Подхранва скалпа 3 Подпомага оросяването на скалпа.
Относно растежа-очевидно ускорява, защото вместо на месец на три седмици боядисвам последните едва пъти.:)
И да-това е опаковката.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Anka » 13 Апр 2017, 15:28

И мен ме заинтригува този шампоан и ще си го взема. ;) Благодаря за идеята! :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Tinki » 18 Апр 2017, 12:10

И аз като вас съм пробвала какви ли не шампоани и продукти за коса, но ефектът, който искам да постигна, го няма. Дали някой знае за филърите за коса, тъй като това е нещо нова, а аз искам да ги пробвам? От изтощение и третиране косата ми започва да окапва съвсем.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Jully » 18 Апр 2017, 12:42

Започнах да използвам шампоана Приорин и съм доволна засега от ефекта, преди да измия косата слагам от стимуланта на Икаров, надявам се да има резултат, при мен няма косопад, но косата ми е тънка и расте бавно. А тези стимуланти действат добре на растежа, което ги прави и надеждни при косопад.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот svetlozara » 20 Апр 2017, 10:22

Всичко съм ползвала за косопад. Най-добре ми подейства кокосовото масло, косата ми стана много лъскава.
Преди това използвах серум WOODEN и също бях доволна!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта