Шампоан за растеж на косата на добра цена

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Tinki » 21 Апр 2017, 10:40

Jully, от колко време ползваш този шампоан и стимуланти за коса. Имат ли ефект изобщо? Подстигваш ли редовно връхчетата на косата си? Може би заради това расте толкова бавно. Консултирала ли си се със специалист по този въпрос?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Snejna » 21 Апр 2017, 14:58

Чували ли сте, че лютото стимулира скалпа? Налидаже препоръчват разни екстракти с лютива чушка и маски с люто, за да се загрее и стимулира растежа.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Monika_Spasova » 23 Май 2017, 15:37

Snejna написа:Чували ли сте, че лютото стимулира скалпа? Налидаже препоръчват разни екстракти с лютива чушка и маски с люто, за да се загрее и стимулира растежа.

Да, нали повечето маски са с люто, за да се стимулира растежа на косата.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Magdalena_Nai » 16 Фев 2018, 16:18

svetlozara написа:Всичко съм ползвала за косопад. Най-добре ми подейства кокосовото масло, косата ми стана много лъскава.
Преди това използвах серум WOODEN и също бях доволна!

здравей, как прилагаше кокосовото масло?
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Юни 2018, 19:11

Кокосово масло съм търкала в скалпа, ама костаа става мазна.л
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Kalina75 » 28 Юни 2018, 16:34

тривитаминол + шампоан DERMOCAN
Kalina75
 
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Май 2018, 17:23

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Pipilota » 28 Юни 2018, 19:01

Kalina75 написа:тривитаминол + шампоан DERMOCAN

От де се намира тоя триватаминол и как се използва? само съм чувала но така и не знам как се ползва.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Pacienti » 25 Юли 2018, 17:14

За съжаление със шампоани косопада не спира. Първото е да се разберат причините какви са. Има различни добавки, които заздравяват косата.
Има и различни терапии, като мезотерапия или филър против косопад. Давали добри резултати.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Kalina75 » 30 Юли 2018, 12:31

Pipilota написа:
Kalina75 написа:тривитаминол + шампоан DERMOCAN

От де се намира тоя триватаминол и как се използва? само съм чувала но така и не знам как се ползва.



Годността на тривитаминол е месец след отваряне. При попадане на кислород в нея (а ние го вкарваме с иглата) витамините губят своите свойства. Едно шише трябва да стигне за НЕ повече от месец. Ако го правите 2 пъти в седмицата дозата, която ще напиша намаляте на 2. Голям куп глупости изчетох ... почудих се дали изобщо да пиша, но....
Маските с тривитаминол са 2 вида като може да се добавят или премахват само някои от съставките. 1. ЗА МАЗНА КОСА; 2. ЗА СУХА КОСА

За мазна коса :!:
:arrow: 1. Тривитаминол 25мл.
:arrow: 2. 1 с.л. спиртен разтвор
:arrow: 3. Готова маска
4. Можете да добавите каквото искате допълнително, като етерични масла или продукти от хладилника.

За суха коса :!:
:arrow: 1. Тривитаминол 25мл.
:arrow: 2. 1/2 с.л. зехтин
:arrow: 3. Готова маска
4. Можете да добавите каквото искате допълнително, като етерични масла или продукти от хладилника.

Препоръчвам във всеки вид маска да се слага етерично масло АРГАН - 4-5 капки.
Ако сте прекалили с някоя от съставките или сте сложили нещо неподходящо за типа коса, който имате - ДА има вероятност да не видите никакъв ефект.
Ако сте сложили най-точните съставки след сваляне на шапка/кърпа по косата не е останало почти нищо. Всичко е попило!

Под това какво да добавите към маската всички знаете:
яйце - за светла коса; етерично масло АРГАН - за жизнена коса; кисело мляко - мекота; какаово масло - овлажняване; бадемово масло - косопад; лавандула, лимонена трева, мента, розмарин - пърхот ... и за да не продължавам до безкрайност просто прочетете какво съдържат продуктите в хладилника и преценете дали имате нужда от това за косата си.
Kalina75
 
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Май 2018, 17:23

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Pipilota » 30 Юли 2018, 12:51

На мен ми и капе косата, последно време - тънка и капе, истински кеф, не усещам да расте нова. явно ще пробвам с тривитаминола! мерси за точното инфо.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта