Ползвали ли сте Мумио (Shilajit)?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Ползвали ли сте Мумио (Shilajit)?

Мнениеот oto » 29 Дек 2013, 13:41

Ползвали ли сте оригинална пречистена паста Мумио (Shilajit) или Мумио на таблетки ?
oto
 
Мнения: 81
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:32

Re: Ползвали ли сте Мумио (Shilajit)?

Мнениеот choki_moki » 24 Яну 2014, 20:30

Не, но съм пробвала продукт, който се казва pain&inflammatin и го препоръчвам горещо. Имах травма на крака, която си докарах по много тъп начин, ама това е тема на друг разговор. Оправих се за по-малко от седмица. Вярно, че пиех двойни дози от това което пише на етикета, ама ми беше важно бързо да се възстановя.
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23

Re: Ползвали ли сте Мумио (Shilajit)?

Мнениеот rozaliq » 25 Фев 2014, 12:59

Мумиото е страхотен продукт, най-добре е да се приема в натурален вариант - на смола. Много богат на витамини, минерали и действа на целия организъм.
rozaliq
 
Мнения: 6
Регистриран на: 25 Фев 2014, 12:46

Re: Ползвали ли сте Мумио (Shilajit)?

Мнениеот qwerryyy » 13 Окт 2016, 11:00

rozaliq написа:Мумиото е страхотен продукт, най-добре е да се приема в натурален вариант - на смола. Много богат на витамини, минерали и действа на целия организъм.

Цената му хич не е добра обаче. :) Знам, че може да се използва и за кремове.. но как може да се намери да се сложи в състава им?
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Ползвали ли сте Мумио (Shilajit)?

Мнениеот ivoblinc » 13 Окт 2016, 11:19

Аз не съм, но много ме заинтригува! Цената наистина му е доста височка за толкова малко количество, явно наистина е чудодейно.
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта