Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот mamina » 05 Юли 2016, 09:05

Всяка уважаваща се хубавица не трябва да допуска петите й да са като че ли е орала с тях :lol: . Много е грозно през лятото да гледаш жени, обути в хубави сандали, а петите им целите в мъртва кожа и побелели. Една пила и готова работата.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот Rali_hr » 21 Юли 2016, 15:40

mamina написа:Всяка уважаваща се хубавица не трябва да допуска петите й да са като че ли е орала с тях :lol: . Много е грозно през лятото да гледаш жени, обути в хубави сандали, а петите им целите в мъртва кожа и побелели. Една пила и готова работата.

ХУбаво е да минават хидратиращ крем,но аз толкова мразя да са ми мазни ръцете, краката, че не виждам това как бих го понесла да се мажа постоянно ;(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот pravilno » 25 Юли 2016, 13:35

Rali_hr написа:
mamina написа:Всяка уважаваща се хубавица не трябва да допуска петите й да са като че ли е орала с тях :lol: . Много е грозно през лятото да гледаш жени, обути в хубави сандали, а петите им целите в мъртва кожа и побелели. Една пила и готова работата.

ХУбаво е да минават хидратиращ крем,но аз толкова мразя да са ми мазни ръцете, краката, че не виждам това как бих го понесла да се мажа постоянно ;(


Крема попива и после чувстваш една лекота на краката, поне при мен е така. Едни нежни и меки стават, а ръцете лесно се мият, не е болка за умиране :smile: .
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот anetageorgieva » 03 Май 2017, 20:11

Тъй като петите ми доскоро бяха в ужасно състояние, реших да си поръчам електрическа пила . Ползвам я от няколко седмици. Не мога да кажа, че в момента петите ми в перфектно състояние, но са много по-добре отпреди. Надявам се, че като продължа да я ползвам, постепенно петите ми ще станат още по-добре.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот Rali_hr » 04 Май 2017, 09:29

anetageorgieva написа:Тъй като петите ми доскоро бяха в ужасно състояние, реших да си поръчам електрическа пила . Ползвам я от няколко седмици. Не мога да кажа, че в момента петите ми в перфектно състояние, но са много по-добре отпреди. Надявам се, че като продължа да я ползвам, постепенно петите ми ще станат още по-добре.

Под вода ли се използва или след баня, след като сме подсушили краката? И аз искам да взема някаква, че всяка година краката ми са много грозни лятото и побелели от суха и удебелена кожа. :cry:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот Anka » 04 Май 2017, 10:42

Рали, използваш, докато кожата е мека, най-добре още в банята.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот anetageorgieva » 23 Май 2017, 14:45

Да, хубаво е да се използва, докато петите са още меки.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот flip » 25 Окт 2018, 11:51

Аз не съм от доволните.
Сега си стои вкъщи. А петите ми не са много зле.
Така че при сериозно напукани пети може и да не свърши работа.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот Клер » 18 Дек 2018, 10:50

Аз съм много доволна, но трябва да се ползва редовно. Ако се сещате веднъж в месеца, няма да има смисъл. И винаги ползвам специален крем за стъпала.
Клер
 
Мнения: 101
Регистриран на: 18 Дек 2018, 10:35

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот Кети cat » 04 Яну 2019, 15:55

Подариха ми за Коледа и много й се радвам :grin: Може би е от значение и дали е много груба кожата, моята не е и върши работа.
Кети cat
 
Мнения: 95
Регистриран на: 23 Ное 2018, 11:59

ПредишнаСледваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта