Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот Lollipop » 30 Май 2016, 15:11

Мисля да си взема пилата на sholl за пети, обаче се чудя много дали наистина има ефект. Не мога да кажа, че са ми силно напукани и загрубели петите, но определено стъпалата ми не са и нежни. Дали някой я е ползвал и какъв е бил резултата, доволни ли сте или не?
Само за пети ли се използва, или може да се ползва и за пръстите, възглавничките и изобщо цялото стъпало?
Друго, което ме интересува и се чудя, дали не наранява тънката кожа, т.е. не може ли да си докараш проблеми, или само ползи?! :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот Kaya » 30 Май 2016, 15:59

Лоли,майка ми си взе такава пила, заради живота на село, кожата й доста е загубяла. Каза, че е доволна, но виж дали може да доведе до наранявания не знам, сигурно има някаква опасност, ако не спреш навреме. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот silver933 » 30 Май 2016, 16:05

Аз ползвам заедно с крема за пети, понеже имам проблеми с краката и ми се наложи доста да ги изсушавам, заради кокоши трън и гъбички, кожата ми загрубя адски много. Ползвам крема и пилата и съм доволенм, само сменям главата, когато я ползва жената, т.е. всеки си има собствена, да не си пренасяме кожите. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот annydance » 30 Май 2016, 16:30

Аз съм доволна, гладка става кожата, а като намажа и с крем после направо заспиват. Чак на мен ми става кеф колко нежни и градки стават :smile: .
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот S_Milenska » 30 Май 2016, 16:50

Аз съм останал с нагласата от преди години, че Шол не струват, преди 7-8 години бяха адски некачествени, сега може нещата да са се променили.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот Fancy » 31 Май 2016, 09:40

Тези с диамантеното покритие са добри. Но зависи и каква ти е кожата на петите :lol: - ако са напукани и твърди като камък, едва ли ще стане! Не знам такива какво може да им помогне. Иначе за поддържани крачета нормално е да има ефект при ползването им.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот Rali_hr » 31 Май 2016, 11:53

Fancy написа:Тези с диамантеното покритие са добри. Но зависи и каква ти е кожата на петите :lol: - ако са напукани и твърди като камък, едва ли ще стане! Не знам такива какво може да им помогне. Иначе за поддържани крачета нормално е да има ефект при ползването им.

Защо да не помогне, ако се накиснат краката, изтъркат се с пемза и се минат с пилата може и да се получи.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот donni » 07 Юни 2016, 10:24

Доста накисване и търкане ще падне на такива пети :lol: . Мисля, че всякакво приспособление би помогнало, но от продуктите на Sholl аз специално съм доволна.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот Lollipop » 04 Юли 2016, 16:26

Взех си пилата и мога да кажа, че съм доволна. В началото естествено е странно, но после се усеща. Има две глави по-грапава и по-фина. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Sholl пила за пети - помага ли наистина?

Мнениеот Локумът » 04 Юли 2016, 16:50

Дали мога да взема за майка ми на село, че като ходи из градината лятото петите ѝ на нищо не приличат, пък още се чини за 'убавица сред наборките... :lol: Дали ще се справи с наистина проблемни пети?!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта