Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот S_Milenska » 06 Апр 2016, 13:34

pravilno написа:Според мен никой здравомислещ човек не би го направил. Има много по-ефикасни и ДОКАЗАНИ начини.

когато опре ножа до кокала се търсят много алтернативи. Аз не бих отричала нещо, с което не съм запозната. на мен по-скоро ми се вижда безумно, че може да се излекува щитовидната жлеза с промяна на малко кръвта в главата ни.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот svetlozara » 22 Юни 2016, 13:37

Ами аз да пиша отново... Потвърдиха ми Хашимото и вече се лекувам. Просто сега ми е във фаза на хиперфункция. Кофти е, но много хора живеят с тази диагноза...
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот penelopa » 22 Юни 2016, 14:06

svetlozara написа:Ами аз да пиша отново... Потвърдиха ми Хашимото и вече се лекувам. Просто сега ми е във фаза на хиперфункция. Кофти е, но много хора живеят с тази диагноза...


Съжалявам за диагнозата! Но може да се контролира и да се живее пълноценно с нея. Никакво предаване и отчаяние и нещата ще са добре, щом не се оставя болестта да диктува условията. Най-важното е ти да я подчиниш, а това става с контрол и най-доброто лечение и хранене за теб.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот Kremiliya » 24 Юни 2016, 12:33

Ще се справиш, аз също съм с Хашимото и .. мога да ти кажа, че има и живот след това, но трябва да свикнеш, в началото с поставянето на всяка диагноза е доста сложно.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот Jeanne » 05 Яну 2017, 12:23

Здравейте,
Отдавна не съм чела вашето писимистично мислене.
Не е така както си мислите - няма живот с подобни диагнози! ИЛИ има но ограничено време - около 8-10 год без забележими усложнения. След това, дори и по-рчано настъпват сърдечни проблеми, перде на очите или пълно ослепяване, пръсче по пръсче накраката неизлечими рани и рязане, дименция и болест на Ауцхаймер, бъбречна недостатъчност и премахване на бъбрек, пукане на вени и много други незабележими проблеми. Същите тези лекари ще ти кажат че няма нищо общо с щитовидната жлеза, но не е така. Аз съм специалист по няколко специалности и една от тях е периферна нервна система. А тя първо се поврежда.
Катайте с оптимизма си! Но някой ден няма да можете да ме питате вече.
Аз ходих ви казах преди година. Костваше ми 6 месеца и не е толкова страшно колкото си мислите. Повече от час два не го чувствах и се граних нормално. А когато се наложи да ми извадят един зъб, бях болна 10 дни и не можех да ям цял месец.
Живейте си с болестите - просто не желаете да живеете. Може да не виждате смисъла на собственото си съществуване!
Jeanne
 
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Мар 2016, 00:49

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот Pipilota » 05 Яну 2017, 12:30

Звучи страшно всичко, което описваш. Все пак аз се надявам, че с традиционна медицина може би ще успее да се излекува човек, или е напълно невъзможно?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот Petq.pet » 10 Яну 2017, 11:03

Няма излекуване, само поддържане на добро състояние и стойности. Другото е ала бала. Няма как да изчезне все едно нищо не е било. Можеш да правиш неща, които да ти помагат да държиш болестта в нормални граници и да не се влошава, но не може да изчезне завинаги, стои и чака.
Petq.pet
 
Мнения: 59
Регистриран на: 24 Окт 2016, 14:18

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот Сандрина » 06 Фев 2017, 21:23

Само не ми е ясно защо даваш сайта на д-р Атанасов като е шарлатанин. Нали знахара ти е лечителя. Кажи неговото обяснение за тази терапия. Кой доктор ще те лекува за 10 лв. бе. Какво да плати с твойте 10 лева - дали да ти осигури регистриран медицински кабинет, дали да плати разходите - ток, вода, наем. За многогодишната инвестиция в знания изобщо не говориме. За 10 лева може да идеш само при такива дето кабинета им е на двора или в обора. За да влезеш при джи-пи- то си вече трябва да оставиш 5лв. ако си осигурен. Както са казали англичаните - евтиното излиза скъпо. А когато става въпрос за здраве това скъпо го умножи по 10. Ама какво да се прави мизерията те кара да пестиш от здраве. Аз бях с хиперфункция и пиех от доста време метизол. Подведох се по акъла на такива агитаторки като тебе и още се чудя с какъв акъл отидох при този знахар. Още първия път ми спря метизола, не трябвало да го пия. След 2 седмици получих предсърдно мъждене и едва ме спасиха. Явно твоя "доктор" не прави разлика между хормони и тиреостатици. Вече се лекувам при докторите от София, но лечението протича по съвсем различен начин. Година след първото рязане вече много рядко се налага да взимам пропицил, но пак след съгласуване с докторите и се чувствам перфектно. Каквито и глупости да плещите по форумите за тях от яд, че не може да се лекувате при тях това няма да ви помогне да се излекувате. Това има обратен ефект. Продължавайте да си ходите по 20, по 30, по 50 пъти и да се хвалите по форумите колко сте добре и колко е велик вашия знахар.
Сандрина
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Фев 2017, 20:25

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот black » 06 Фев 2017, 22:48

Вярно, че човек търси в безизходицата всякакви изходи и варианти, но поне малко здрав разум трябва. Добре, че сте се усетила и сте приключила с експериментите. Съвременната медицина няма отговор за абсолютно всичко, но понякога нещата са ясни - спазваш предписанията на лекарите и си добре.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот Локумът » 07 Фев 2017, 10:44

На някой може да помага, ама хич не е начин и правилно да се препоръчва някой, който ще ти реже браатче небцето..
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с ендокринология и болести на обмяната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта