Въпрос за Sinupret Coated Tablets и Sinupret Dragees

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Въпрос за Sinupret Coated Tablets и Sinupret Dragees

Мнениеот strawberry » 01 Фев 2012, 14:44

Здравейте,
Надявам се, че публикувам темата на правилното място във форума!
Въпросът ми е кой от двата продукта- Sinupret Coated Tablets и Sinupret Dragees е подходящ за деца над 6 години?
Имам по 1 блистер от тези лекарства, опаковки нямам. Прочетох, че единия Синупрет е за деца над 12г., а другия за деца над 6г. Видях, че опаковките се различават, но не зная кой блистер на каква опаковка отговаря...надявам се да съм обяснила правилно...
strawberry
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Яну 2012, 08:39

Re: Въпрос за Sinupret Coated Tablets и Sinupret Dragees

Мнениеот ПетърВн » 10 Фев 2012, 16:41

А можете ли да ни опишете двете опаковки за да може ако някой от потребителите във форума ако е запознат да Ви помогне.
"Аз отхвърлям вашата реалност и я замествам с моя собствена" - Адам Савидж
ПетърВн
 
Мнения: 44
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:03

Re: Въпрос за Sinupret Coated Tablets и Sinupret Dragees

Мнениеот Бончо Стоянов » 05 Апр 2012, 13:52

Здравейте, според КХП на Синупрет, за деца от 6 до 12 години е подходящ Синупрет в дозировка 3х1 табл. дневно
Бончо Стоянов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Апр 2012, 13:50

Re: Въпрос за Sinupret Coated Tablets и Sinupret Dragees

Мнениеот eli » 17 Апр 2012, 10:16

strawberry написа:Здравейте,
Надявам се, че публикувам темата на правилното място във форума!
Въпросът ми е кой от двата продукта- Sinupret Coated Tablets и Sinupret Dragees е подходящ за деца над 6 години?
Имам по 1 блистер от тези лекарства, опаковки нямам. Прочетох, че единия Синупрет е за деца над 12г., а другия за деца над 6г. Видях, че опаковките се различават, но не зная кой блистер на каква опаковка отговаря...надявам се да съм обяснила правилно...

Едните таблетки са с удължено действие, те са за деца над 12 години. Другите са обикновени и са за деца над 6 години. Затова че на блистера би трябвало да има надпис и по него да се ориентираш.
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта