Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот renetaph » 14 Апр 2021, 22:21

Здравейте,
Преди около година започнаха да ми се появяват малки пъпчици по кожата на лицето, които са пълни с прозрачна течност и предизвикват сърбеж. При почесване на мястото се появяват червени петна, които изчезват за няколко часа. Тогава се консултирах с дерматолог, който ми каза, че имам алергия към топлина, която ще отшуми в течение на времето и ми изписа кремa на SVR cicavit+. Използвах го няколко месеца, но червените петна и пъпките продължиха да се появяват. След това реших да изпробвам друг крем, а именно на Avene Hidrance riche creme. Определено когато го използвам червените петна почти не се появяват, но пак има малки пъпчици на места, а освен това почти цялото лице ми се бели и кожата стои опъната. Въпросът ми е какъв продукт да използвам, за да се премахнат неприятните усещания. Кожата ми по принцип е нормална към суха.
renetaph
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Апр 2021, 21:53

Re: Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 05 Авг 2021, 14:46

Здравейте! Д-р Виолина Тодева е на разположение за вашите въпроси. Моля запитванията, които не са получили отговор и са все още актуални, да бъдат зададени отново. Очаквайте отговори скоро!
Поздрави,
Д-р В. Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Предишна

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron