Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот brave » 08 Сеп 2016, 18:26

Здравейте д-р Тодева. Въпроса ми е получих преди 2 месеца сухо петно по кожата на Пениса и сега виждам че се появява още 1 такова сухо петно. Нямам сърбежи или зачервявания имам добра хигиена.
Как да се се оправя с проблема като не сам в България, а в UK.

P.S. Изпратих Ви съобщение на електронната поща с прикачени снимки на 08.09.2016 от the_brave@abv.bg/Ивайло Миланов
Аватар
brave
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 14:38
Местоположение: London

Re: Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот dimcons » 08 Сеп 2016, 23:36

Д-р Тодева искам да се консултирам относно това ,дали всичко е наред с главичката на половия ми член.Проблеми не мога да кажа,че имам .Учудва ме това ,че навсякъде пише ,че главичката е най-чувствителната част от пениса и доставя удоволствие на мъжа ,а при мен не е така.При мен ствола на пениса е най-чувствителен ,докато главичката почти няма усещания и в никакъв случай удоволствени! Другото ,което ме притеснява е външния вид на главичката.Навсякъде по сники ,които съм виждал главичката е силно розова и повръхността и е като гланцирана ,гладка и лъскава .Моята изглежда доста по-различно.Според вас всичко наред ли е?Дали причината и за двете неща ,липсата на чувствителност и тази визия не се дължат на това ,че съм бил обрязан още като съвсем малък?Приложил съм 2 снимки за да добиете представа.
http://www.img-share.eu/f/images/274/2YxgL1Ec6Zcc7o.jpg
http://www.img-share.eu/f/images/274/7spEyVAz7BF19p.jpg
dimcons
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Сеп 2016, 15:49

Re: Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 12 Сеп 2016, 09:46

brave написа:Здравейте д-р Тодева. Въпроса ми е получих преди 2 месеца сухо петно по кожата на Пениса и сега виждам че се появява още 1 такова сухо петно. Нямам сърбежи или зачервявания имам добра хигиена.
Как да се се оправя с проблема като не сам в България, а в UK.

P.S. Изпратих Ви съобщение на електронната поща с прикачени снимки на 08.09.2016 от the_brave@abv.bg/Ивайло Миланов

Здравейте!

На други места, освен половия член имате ли обриви?

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 12 Сеп 2016, 09:50

dimcons написа:Д-р Тодева искам да се консултирам относно това ,дали всичко е наред с главичката на половия ми член.Проблеми не мога да кажа,че имам .Учудва ме това ,че навсякъде пише ,че главичката е най-чувствителната част от пениса и доставя удоволствие на мъжа ,а при мен не е така.При мен ствола на пениса е най-чувствителен ,докато главичката почти няма усещания и в никакъв случай удоволствени! Другото ,което ме притеснява е външния вид на главичката.Навсякъде по сники ,които съм виждал главичката е силно розова и повръхността и е като гланцирана ,гладка и лъскава .Моята изглежда доста по-различно.Според вас всичко наред ли е?Дали причината и за двете неща ,липсата на чувствителност и тази визия не се дължат на това ,че съм бил обрязан още като съвсем малък?Приложил съм 2 снимки за да добиете представа.
http://www.img-share.eu/f/images/274/2YxgL1Ec6Zcc7o.jpg
http://www.img-share.eu/f/images/274/7spEyVAz7BF19p.jpg

Не мога да отворя приложените линкове!
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот brave » 12 Сеп 2016, 12:41

Не нямам на други места, само сухото петно дето сам снимал на члена.
Аватар
brave
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 14:38
Местоположение: London

Re: Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот dimcons » 12 Сеп 2016, 14:50

Д-р Тодева искам да се консултирам относно това ,дали всичко е наред с главичката на половия ми член.Проблеми не мога да кажа,че имам .Учудва ме това ,че навсякъде пише ,че главичката е най-чувствителната част от пениса и доставя удоволствие на мъжа ,а при мен не е така.При мен ствола на пениса е най-чувствителен ,докато главичката почти няма усещания и в никакъв случай удоволствени! Другото ,което ме притеснява е външния вид на главичката.Навсякъде по сники ,които съм виждал главичката е силно розова и повръхността и е като гланцирана ,гладка и лъскава .Моята изглежда доста по-различно.Според вас всичко наред ли е?Дали причината и за двете неща ,липсата на чувствителност и тази визия не се дължат на това ,че съм бил обрязан още като съвсем малък?Изпращам две снимки на личния Ви имейл,защото явно с тези линкове нищо не става.
dimcons
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Сеп 2016, 15:49

Re: Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 13 Сеп 2016, 09:22

brave написа:Не нямам на други места, само сухото петно дето сам снимал на члена.

Здравейте!

Съветвам Ви да използвате омекотяващ крем (трудно ми е да кажа кой като не познавам това, с което разполагат в другите страни, но все пак подберете нещо бебешко), но ако до седмица няма подобрение по-добре посетете лекар!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 13 Сеп 2016, 09:35

dimcons написа:Д-р Тодева искам да се консултирам относно това ,дали всичко е наред с главичката на половия ми член.Проблеми не мога да кажа,че имам .Учудва ме това ,че навсякъде пише ,че главичката е най-чувствителната част от пениса и доставя удоволствие на мъжа ,а при мен не е така.При мен ствола на пениса е най-чувствителен ,докато главичката почти няма усещания и в никакъв случай удоволствени! Другото ,което ме притеснява е външния вид на главичката.Навсякъде по сники ,които съм виждал главичката е силно розова и повръхността и е като гланцирана ,гладка и лъскава .Моята изглежда доста по-различно.Според вас всичко наред ли е?Дали причината и за двете неща ,липсата на чувствителност и тази визия не се дължат на това ,че съм бил обрязан още като съвсем малък?Изпращам две снимки на личния Ви имейл,защото явно с тези линкове нищо не става.

Здравейте!

Не мисля, че има нещо притеснително. При хора без препуциум нещата са малко по-различни от тези с препуциум.

С уажение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот dimcons » 17 Сеп 2016, 20:02

Безкрайно Ви благодаря за отговора!Успокоихте ме определено се бях доста притеснил.Да разбирам ли от отговора Ви,че липсата на чувствителност на главичката също се дължи на обрязването и това е необратимо ?Т.е. няма начин чувствителността поне малко да се възстанови ?Това обезчувствяване безвъзвратно ли е ?Трябва ли да се примиря с удоволствието ,което получавам от ствола на члена при полов акт и просто да забравя главичката?
dimcons
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Сеп 2016, 15:49

Re: Суха кожа - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 20 Сеп 2016, 10:35

dimcons написа:Безкрайно Ви благодаря за отговора!Успокоихте ме определено се бях доста притеснил.Да разбирам ли от отговора Ви,че липсата на чувствителност на главичката също се дължи на обрязването и това е необратимо ?Т.е. няма начин чувствителността поне малко да се възстанови ?Това обезчувствяване безвъзвратно ли е ?Трябва ли да се примиря с удоволствието ,което получавам от ствола на члена при полов акт и просто да забравя главичката?

Мисля, че всичко е съвсем нормално при вас!
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта