14 Февруари - Денят на Влюбените - Свети Валентин

Да уважим традициите и обичаите!

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот mix_twix » 26 Яну 2016, 16:54

borkova написа:
Andrey написа:На мен изненадите, че не й подарявам нищо ми харесват най-много, ама съм й обещал все да я заведа в някой по-скъп ресторант. Тъй като нямаме намерение да се женим, мисля все пак да й подаря един пръстен да се кефи там. :mrgreen:

Ти егати уважението имаш към нея, аз ако бях на мястото й отдавна щях да си с големия шут и на улицата!

То на тея елементарно малоумни празници, освен да ѝ вземеш нещо лъскаво да се кефи и да си мисли, че си супер щастлив, че празнуваш Св. Валентин друго не ти остава :dreads:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот Локумът » 26 Яну 2016, 17:21

Жените се радват като деца на сладко. :) Сякаш през останалите дни не може д асе направи нещо яко, маи трябва да се чака св.вальо. Е по тоя повод на моята съм й дала свободно да измисли каквато иска програма, а аз минавам винаги с някво бижу, която тя заменя. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот penelopa » 27 Яну 2016, 17:35

Този св. Валентин е такава измислена история! По-добре всеки ден да показваме чувствата си един към друг, отколкото само в един ден.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот Lili_gagarin » 27 Яну 2016, 17:55

penelopa написа:Този св. Валентин е такава измислена история! По-добре всеки ден да показваме чувствата си един към друг, отколкото само в един ден.

Да, щото в останалите дни по някакъв специален начин си показваш чувствата нали? :) Това да нарежеш салата на мжъа си и да му сипеш ракия не е голям начин да си покажеш чувствата..
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот Kaya » 28 Яну 2016, 10:38

За мен няма лошо да се празнува празника, дали със специална вечеря, с романтична разходка, с подаряването на нещо лично и специално, но е хубаво да покажеш на човека до себе си, че е желан и обичан. Всички искат да получат нещо за празника, но който няма това щастие решава да го обърне в омраза и да каже, че не празнува такива празници. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот mamina » 28 Яну 2016, 11:31

Lili_gagarin написа:
penelopa написа:Този св. Валентин е такава измислена история! По-добре всеки ден да показваме чувствата си един към друг, отколкото само в един ден.

Да, щото в останалите дни по някакъв специален начин си показваш чувствата нали? :) Това да нарежеш салата на мжъа си и да му сипеш ракия не е голям начин да си покажеш чувствата..


Защо не? Я си представи двамата си правите салатката, сипвате си ракийката, сядате и животът е песен :grin:
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Яну 2016, 12:08

mamina написа:
Lili_gagarin написа:
penelopa написа:Този св. Валентин е такава измислена история! По-добре всеки ден да показваме чувствата си един към друг, отколкото само в един ден.

Да, щото в останалите дни по някакъв специален начин си показваш чувствата нали? :) Това да нарежеш салата на мжъа си и да му сипеш ракия не е голям начин да си покажеш чувствата..


Защо не? Я си представи двамата си правите салатката, сипвате си ракийката, сядате и животът е песен :grin:

Да, те тея дето си пийват всяка вечер салатка с ракийка точно са научени да помагат на жените си и да бъдат равни с тях. По-скоро си го представям някакъв окосмен и на ушите, седнал и тропнал дай да ям.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот penelopa » 29 Яну 2016, 12:42

Може българинът да еволюира сам, но по-вероятно е да бъде научен да помага. Има такива наченки :grin:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот maminka » 29 Яну 2016, 13:37

rabotnata pchela написа:
mamina написа:
Lili_gagarin написа:Да, щото в останалите дни по някакъв специален начин си показваш чувствата нали? :) Това да нарежеш салата на мжъа си и да му сипеш ракия не е голям начин да си покажеш чувствата..


Защо не? Я си представи двамата си правите салатката, сипвате си ракийката, сядате и животът е песен :grin:

Да, те тея дето си пийват всяка вечер салатка с ракийка точно са научени да помагат на жените си и да бъдат равни с тях. По-скоро си го представям някакъв окосмен и на ушите, седнал и тропнал дай да ям.

По-скоро това е присъщо за нашите родители поведение или айде... следващото поколение след тях, не, че тези хора нямат наследници в лицето на днешната младеж, но все по-малко стават или поне на това се надявам :lol:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот irka » 02 Фев 2016, 11:22

Абе хора не четете ли? Става въпрос двамата да седнат и да си ядат и пият заедно и да си приготвят, а не някой да прислужва на друг! Какво по-хубаво от това :grin:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

ПредишнаСледваща

Назад към Празници и традиции

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron