14 Февруари - Денят на Влюбените - Свети Валентин

Да уважим традициите и обичаите!

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот Lollipop » 02 Фев 2016, 11:48

irka написа:Абе хора не четете ли? Става въпрос двамата да седнат и да си ядат и пият заедно и да си приготвят, а не някой да прислужва на друг! Какво по-хубаво от това :grin:

Сигурна съм, че твоя мъж ти помага и си представя как заедно ще готвите, понеже е св. валентин. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот pavleta » 03 Фев 2016, 12:54

Lollipop написа:
irka написа:Абе хора не четете ли? Става въпрос двамата да седнат и да си ядат и пият заедно и да си приготвят, а не някой да прислужва на друг! Какво по-хубаво от това :grin:

Сигурна съм, че твоя мъж ти помага и си представя как заедно ще готвите, понеже е св. валентин. :lol: :lol: :lol:


Защо не? Моят напоследък все ме подпитва как готвя дадено нещо, иска да ми помага. Чак подозрителен ми става! :eek:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Фев 2016, 13:19

Боже, боже, :) усещате ли колко сме смотани. Вечеря, свещи, плюшено мече. Нищо интересно, нищо нетрадиционно...
С моя мъж не празнуваме, правим го, когато го почувстваме и пожелаем си подаряваме по нещо. Предишния Св. Валентин беше един от малкото пъти, в които го отбелязахме. Подари ми Дъвено сърце, направено от него, а вътре изписано обръщението, което имаме един за друг. Беше мило, малко, и единствено по рода си. Такива подаръци си струва човек да получава веднъж на 5 години, отколкото всяка година вечеря и мечка.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот zagrijena » 08 Фев 2016, 13:18

Мислите ли как да изненадате половинката, че само една седмица има? :grin: Ние ще сме на минерални извори. :grin:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот asdddwww » 08 Фев 2016, 13:28

zagrijena написа:Мислите ли как да изненадате половинката, че само една седмица има? :grin: Ние ще сме на минерални извори. :grin:

Идеята е добра, ама покрай св. Валентин цените скачат, но съм се ориентирал отдавна и ще ходим в Трявна малко. :)
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот Andrey » 09 Фев 2016, 11:19

Не знам вече с тоя свети валентин, толкова ми е омръзнал, ама я знам, че моята чака.. :roll: :lol: :lol: :lol:
Тъй че май скоро ще тябва даизмислям, че не остана време. Май ще й поръчам една торта няква готина и някакво бижуу.. че няма опции за почивки.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот analizatorka » 11 Фев 2016, 14:32

Andrey написа:Не знам вече с тоя свети валентин, толкова ми е омръзнал, ама я знам, че моята чака.. :roll: :lol: :lol: :lol:
Тъй че май скоро ще тябва даизмислям, че не остана време. Май ще й поръчам една торта няква готина и някакво бижуу.. че няма опции за почивки.


Коя жена няма да се зарадва на торта и бижу? :grin: Хитър си, целиш в десетката направо! :grin:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: 14 Февруари - Денят на Влюбените

Мнениеот Lyomi » 14 Фев 2017, 11:29

krasyto написа:Наистина ли вярвате в тази дата?! Нима трябва да има определена дата за влюбените, когато се правят подаръци и т.н. Въобще не съм на това мнение.. Според мен всеки ден може да е специален за двама души които се обичат и не е нужно да има дата в годината когато да доказват любовта си. Точно за това аз и моят приятел не празнуваме на 14 февруари! Радвам се, че и двамата сме на едно мнение по тази тема. не се чувствам ощитена по никакъв начин. Жалко че най - вероятно много малко хора биха подкрепили тази моя теория?


Напълно съм съгласна, любовта на един човек трябва да я усещаш през цялото време. Но на днешния ден сякаш придобива някаква тържественост, поне така аз го чувствам.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: 14 Февруари - Денят на Влюбените

Мнениеот Yunona » 14 Фев 2017, 11:52

Lyomi написа:
krasyto написа:Наистина ли вярвате в тази дата?! Нима трябва да има определена дата за влюбените, когато се правят подаръци и т.н. Въобще не съм на това мнение.. Според мен всеки ден може да е специален за двама души които се обичат и не е нужно да има дата в годината когато да доказват любовта си. Точно за това аз и моят приятел не празнуваме на 14 февруари! Радвам се, че и двамата сме на едно мнение по тази тема. не се чувствам ощитена по никакъв начин. Жалко че най - вероятно много малко хора биха подкрепили тази моя теория?


Няма значение колко хора подкрепят твоята теория, важното е ти да вярваш в нея :)
И аз съм на мнение, че любовта се празнува всеки ден, но трябва да признаем, че в забързания делник често забравяме да празнуваме прекрасните неща в живота си и рискуваме да ги приемем за даденост. Затова аз обичам тези празници - на жената, на майката, на бащата, на любовта, на детето... Припомняме си да се чувстваме специални. И никак не е необходимо да правим огромни изненади или да трошим големи пари за подаръци. Важна е онази специфична празнична атмосфера :) Заради нея снощи не готвих - карахме на каквото има, а днес ще си поръчам обяд в офиса. Но пък направих тирамису - за първи път ми е и се надявам наистина да отразява любовта, която вложих в него :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: 14 Февруари - Денят на Влюбените

Мнениеот valiopaf » 14 Фев 2017, 12:05

Аз чакам с нетърпение вечерта, подготвил съм подарък за любимата и искам да видя радостта й. Не ме интересува дали тя има подарък за мен, просто искам да видя грейнали очите й. И се стремя често да са й такива. Дали подаряваш сърце като балон или пухена играчка, или сладко изкушение не е от значение. Това, което всеки ден даваш, е от значение.
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

ПредишнаСледваща

Назад към Празници и традиции

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта